Народному хору "Криниця" - 45 років!

опубліковано 14 січ. 2019 р., 02:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 січ. 2019 р., 02:59 ]
   12 січня 2019 року у міському культурному центрі «Прометей» м.Бровари відбувся урочистий захід з нагоди 45-річчя заснування народного самодіяльного хору «Криниця» Броварського районного будинку культури.

З теплими словами вітань до колективу звернулись голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, заступник голови Броварської районної ради А. Гоголіна, заступник голови адміністрації О.Юрченко, директор Київського обласного центру народного мистецтва та культурноосвітньої роботи Т.Негода та методист І.Кукліна, начальник відділу культури Броварської райдержадміністрації Т. Мехед та директор КЗ БРР «Броварський районний будинок культури» Г.Унгуряну.

Поважні гості вручили артистам Почесні відзнаки, грамоти й подяки за вагомий внесок у розвиток вокально-хорового мистецтва, відродження і популяризацію національної спадщини українського народу та  активну участь у культурному житті Броварщини.

Окрім невеликого екскурсу у історичне минуле від літописця колективу В. Воловика на вечорі також згадували найперших учасників і ветеранів хору – усіх тих, хто був причетний до його створення. Від керівників минулих років до артистів звернулась Т. Сокаль.

До вітань долучились творчі колективи району та міста: народний колектив «Калинонька» (Великодимерський селищний будинок культури), народний хореографічний колектив «Черевички» (Броварський міський клуб) та зразковий колектив «Джерельце» (Плосківський сільський будинок культури).

До ювілейного творчого вечора колектив підготував програму, побудовану на найяскравіших пісенних композиціях зі свого багаторічного репертуару. На сцені виступали і солісти хору, яких публіка сприймала особливо гаряче.

Пісні, що виконувались у програмі звучали натхненно і проникливо, а заключна «Єднаймося, люба родино!" (муз.В.Газінського, сл.М.Каменюка) була  підхоплена всім залом.