Навчання для працівників апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та кадрового резерву. Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка

опубліковано 21 трав. 2012 р., 06:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 трав. 2012 р., 22:55 ]
    18 травня – керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко провів семінар – навчання для працівників апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та кадрового резерву.
    На порядок денний семінару – навчання виносилися наступні питання:
- про організацію роботи, порядок обліку, зберігання, використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави;
- про забезпечення громадян засобами прийому сигналів цифрового телерадіомовлення;
- кадровий резерв – «Нова еліта нації»;
- нове в законодавстві України.

18 травня 2012 р.

Цього ж дня перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин взяв участь у заході по вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка, що відбувся в м.Бровари.
    В заході взяли участь голова районної ради А.В.Деменко, заступники голова райдержадміністрації, радник Премєр-міністра України, громадського діяч С.М.Федоренко, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, жителі м.Бровари, учні загальноосвітніх шкіл м.Бровари.
    Біля пам'ятника Т.Г.Шевченка отець Олександр провів поминальну літургію.
    Під час урочистостей відбувся концерт підготовлений учасниками художньої самодіяльності районного та міського будинку культури.