Нехай добро повернеться сторицею...

опубліковано 29 трав. 2020 р., 02:15 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 трав. 2020 р., 02:44 ]
    Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу та добро.
    Приємно відзначити, що в період карантинних обмежень логістичним підприємством ПАТ "Фоззі Груп"  була надана допомога у вирішенні питання щодо підвезення медичного персоналу до  місця роботи, для надання медичної допомоги  населенню Броварського району у боротьбі з  інфекційним захворюванням COVID - 19.
    Сьогодні, 29 травня, перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Юрій Плакся висловив свою щиру подяку команді ПАТ "ФОЗЗІ ГРУП" за активну участь у громадському житті Броварського району, сприяння у вирішенні важливих соціально-економічних проблем громади, за благодійницьку підтримку та  надану допомогу в такий нелегкий для держави час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу.
    Від імені Броварської районної державної адміністрації Юрій Сергійович вручив подяку керівнику офісу логістики пану Мачею.