Не старіють душею ветерани

опубліковано 21 серп. 2019 р., 06:09 Інформаційно-довідковий центр
   18 серпня 2019 у СБК с. Княжичі відбувся ІІ районній конкурс вокальних колективів і сольних виконавців первинних ветеранських організацій Броварського району, присвяченого 28-й річниці Незалежності України - «Не старіють душею ветерани».

Пісенні традиції нашого краю мають давні та глибокі національні коріння. Вслухаючись у хвилюючі слова та мелодії українських пісень, ми відкриваємо багато поетичних таємниць, знаходимо золоті ключі мелодій, чуємо голоси творців, чиї імена зберегли історичні події і тих, які несправедливо загубились в життєвій круговерті. Наш народ відомий у всьому світі співучістю і неповторним мелодичним багатством. Українська пісня здавна оспівувала любов до рідного краю, завжди кликала до боротьби і надихала на перемогу. Вона завжди змістовна, поетична і мелодійна, народжена неосяжними степами, зеленими гаями і дібровами, стрункою тополею і червоною калиною, високим явором і плакучою вербою. Особливе місце належить народній пісні, яка пройшла випробування часом на невмирущість і сьогодні з новою силою заявляє про себе.

Тож перейдемо безпосередньо до того, що об’єднало нас разом у цьому прекрасному місці – любов до пісні, до рідної, щирої української пісні.

Хочеться подякувати за цю зустріч засновникам ІІ районного конкурсу вокальних колективів і сольних виконавців ветеранських організацій Броварського району «Не старіють душею ветерани.»:

- Броварській районній організації ветеранів війни і праці, Збройних сил та правоохоронних органів
   - Броварській районній державній адміністрації
   - Броварській районній раді
   - Відділу культури БРДА
   - Керівництву Сільської ради, БК с. Княжичі .

Та спонсорам нашого конкурсу :
   - ПАТ «Мономах»
   - ТОВ «Камелія»

Метою нашого конкурсу є збереження традицій української пісенної творчості.

Журі конкурсу у складі:
   Голова журі: Голова Броварської районної організації ветеранів – Брюхов Володимир Якович

Члени журі:
   - Заступник голови Броварської районної ради – Гоголина Анна Василівна
   - Представник Відділу культури БРДА – Тимошенко Тетяна Петрівна
   - Член президії Броварської районної організації ветеранів – Скоробагатько Ганна Пантеліївна

З словами привітання до учасників конкурсу звернулись:
   - Депутат Київської обласної ради – Кищук Олег Євгенійович
   - Заступник голови Броварської районної ради – Гоголина Анна Василівна
   - Секретар сільської ради – Зеленко Тамара Василівна

Конкурс проводиться за двома номінаціями:
   - Вокальний ансамбль ветерані
   - Сольний виконавець

В конкурсі брали участь колективи 4 ветеранських організації району

· Вокальний ансамбль « Веселі Пухівчаночки» с. Пухівка.
   · Ансамбль автентичної пісні «Джерело» смт. В. Димерка.
   · Фольклорний гурт «Будьмо» с. Требухів.
   · Народний самодіяльний колектив «Княжичянка»

Результаті конкурсу оголосив Голова Броварської районної організації ветеранів – Брюхов Володимир Якович та провив нагородження переможців конкурсу кубками, грамотами, медалями , квітами та подарунками вид ТОВ «Камелія», компанії «Мономах»

Переможцями конкурсу стали:
   · Фольклорний гурт «Джерело» смт. В. Димерка 1 мисці
   · Вокальний колектив « Веселі Пухівчаночки» с. Пухівка 2 мисці
   · Народний самодіяльний колектив «Княжичянка» 3 мисці
   · Фольклорний гурт «Будьмо» с. Требухів. 4 мисці

Сольні виконавці
   · Лобок Микола Павлович с. Требухів -1 мисці
   · Чайка Надія Кіндратівна смт. В.Димерка - 2 мисці
   · Писаренко Григорій Іванович с.Пухівка -3 мисці

Всі учасники конкурсу отримали подарунки від ПАТ "Мономах" - ароматні набори чаїв,квіти від ТОВ «Камелія», медалі та кубки.
   День видався складним та принаймні результативний!
   На останок, всіх учасники зробили фото на згадку.

Голова Броварської районної ради
ветеранів війни і праці, Збройних сил та правоохоронних органів