Новорічно-різдвяні свята набирають обертів

опубліковано 23 груд. 2014 р., 04:34 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 груд. 2014 р., 04:05 ]
     День Святого Миколая Чудотворця — одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію.
    19 грудня виконуючий обовязки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішінкова, голова Броварської районної ради Гришко С.М. та працівники служби у справах дітей та сім’ї відвідали вихованців дитячого будинку «Надія» (с. Мокрець) та дитячого соціально-реабілітаційного центру «Сонячне світло» (с. Требухів). Вихованці зустріли та привітали гостей концертною програмою. У віршах і піснях діти розповідали про свою любов до Миколая, про ввічливість і доброту. За свою старанність діти отримали чудові подарунки. Гості побажали усім дітям в новому році міцного здоров’я, дивовижних вражень, позитивних емоцій та побільше добрих та казкових чудес.

23 грудня 2014 р.