Об’єктове навчання з гасіння умовної пожежі в адміністративній будівлі

опубліковано 20 квіт. 2018 р., 01:00 Інформаційно-довідковий центр

20 квітня 2018 року в м. Бровари по вул. Гагаріна, 15 (приміщення Броварської районної державної адміністрації та Броварської міської ради) Броварським районним управлінням ГУ ДСНС України у Київській області було проведено навчання на гасіння умовної пожежі в приміщення адміністративної будівлі.

Навчальною метою заходу було відпрацювання практичних навичок та визначення готовності персоналу об’єкту до дій передбачених відповідними планами та інструкціями, в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

В ході тренувань, на гасіння умовної пожежі, було задіяно 2 автоцистерни та 1 автодрабина 1-го,2-го та 3-го відділення 21-ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області. Відпрацьовано практичні навички та визначено готовність персоналу об’єкту до дій передбачених відповідними планами та інструкціями, в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Також працівниками Броварського районного управлінням ГУ ДСНС України у Київській області була проведена навчальна лекція щодо правил користування вогнегасником та правил поведінки під час виникнення пожежі.

По закінченню, було підведено підсумки заходу та наголошено на тому, що подібні навчання дають змогу більш оперативно реагувати на подібні надзвичайні ситуації.