Обстеження торгових точок на автодорогах М-01 Київ-Чернігів-Н.Яриловичі та Київ-Суми-Юнакіївка під час виїзного моніторингу комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району

опубліковано 21 лип. 2017 р., 05:31 Інформаційно-довідковий центр

Комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району проведено обстеження (моніторинг) роботи 7 торгових точок, розташованих на автодорогах М-01 Київ-Чернігів-Н.Яриловичі та Київ-Суми-Юнакіївка.

За результатами обстежень торгових точок розташованих на автодорогах М-01 Київ-Чернігів-Н.Яриловичі та Київ-Суми-Юнакіївка встановлено:
   - на всіх торгових точках відсутні установчі документи;
   - відсутні документи на дозвіл щодо розміщення торгових точок;
   - продавці не оформлені належним чином;
   - у 6 торгових точках відсутні санітарні книжки у продавців.

На всіх торгових точках відсутні документи на продукцію (кавуни, дині). Немає санітарних висновків щодо безпечності продукції.