Новини‎ > ‎

Обстеження закладів торгівлі, побутового обслуговування в с. Красилівка Броварського району під час виїзного моніторингу комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району

опубліковано 4 серп. 2017 р., 04:16 Інформаційно-довідковий центр
   Комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району проведено обстеження (моніторинг) роботи чотирьох магазинів, одної перукарні та кафе в с. Красилівка Броварського району.

  За результатами обстежень торгових закладів в с. Красилівка встановлено:
  - в 1 працівника, який здійснює обслуговування населення, відсутня медична книжка;
  - в 1 закладі відсутній куточок споживача;
  - в 1 закладі куточок споживача розміщено в недоступному місці;
  - книга скарг та пропозицій відсутня в 1 закладі;
  - в 1 закладі не пред’явили ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами;
  - 2 закладах реалізують пиво на розлив, не маючи статусу кафетерію;
  - в 3 закладах відсутня вивіска щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, в двох закладах дані таблички не яскраві (папір формату А4); 
  - в 2 закладах при торгівлі харчовими продуктами на вагу (сирого мяса, ковбас та ін.) відсутня проточна вода;
  - в  2 закладах відсутня документація на продукцію (сертифікати);
  - в 1 магазині не дотримано температурний режим: при максимальній температурі зберігання продуктів харчування 6 градусів, температура в холодильнильнику була 7 градусів.

   Без маркування або стікерів з відміткою про дату виробництва та кінцевого терміну зберігання продавались: м'ясо, фарш, печиво, в’ялена риба (підлящ, карась, судак, лящ, окунь). В чотирьох магазинах виявлені продукти харчування термін придатності яких закінчився, але вони  були виставлені на продаж: ковбаса ліверна 1,600 кг, ковбаса ліверна 1,035 кг, зельц домашній 1,120 кг, тістечка «Стара Прага», помідори. В  присутності членів Комісії дані продукти харчування були зняті з реалізації. 

   Порушення товарного сусідства: в 2 торгових закладах в одному торговому залі здійснюється продаж продуктів харчування та побутової хімії.

   В 2 закладах відсутні належні умови для миття розроблювального та торгівельного інвентаря.

   В 3 торгових закладах продукти харчування (сіль та ін.) зберігаються в торговому залі на підлозі, під ногами у покупців.

   В 2 закладах працювали не оформлені належним чином працівники (записано зі слів самих працівників).

   Було брудно в 1 закладі.

  Потребує ремонту 1 заклад.
Comments