Новини‎ > ‎

ОГОЛОШЕННЯ!

опубліковано 7 трав. 2018 р., 23:34 Інформаційно-довідковий центр
   Відповідно до розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 07 травня 2018 року № 446 «Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу громадської ради при Броварській районній державній адміністрації» та відповідно до положення про Громадську раду при Броварській райдержадміністрації повідомляємо про проведення установчих зборів Громадської ради Броварській райдержадміністрації  05 липня 2018 року в малій залі адміністрації. 

   Інститутам громадянського суспільства для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі(на голову ініціативної групи Прянішнікову Катерину Валеріївну), підписана уповноваженою особою керівного органу громадянського суспільства. 

   До заяви додаються: 
   - рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою ( у разі наявності); 
   - біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства; 
   - копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; 
   - інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2017 року. 

   Відповідальні особа за збір документів від інститутів громадянського суспільства: 
   Галуза Ірина Леонідівна, Рогач Олеся Миколаївна, тел. (04594) 5-40-88. 

   Документи приймаються до 06 червня 2018р. включно з 9:00 до 16:00 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Бровари, вул.Гагаріна,15, каб.221.


ПАМ’ЯТКА 
щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації 

Шановні друзі! 

   Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Броварській районній державній адміністрації просимо уважно прочитати наступні рекомендації: 
   1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС. 
   2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при райдержадміністрації (далі – громадська рада) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України. 
   3. Зверніть також увагу, що перелік документів, що додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, а отже, він є обов’язковим. 
   4. Крім обов’язкових документів просимо Вам надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника у електронному вигляді: на 1 арк. формату А4, розмір шрифту - Times New Roman, 14 пт (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата - за його згоди). Дана інформація буде розміщена на сайті www.brovary-rda.gov.ua/gromadska-rada у розділі «Склад громадської ради». 
   5. У випадку, якщо Ваш ІГС має інформаційні матеріали про свою діяльність, які Ви б хотіли презентувати для ознайомлення учасникам зборів, а також засобам масової інформації, Ви можете розмістити свою інформацію на офіційному сайті Броварської районної державної адміністрації (www.brovary-rda.gov.ua). 
   6. Зверніть увагу, що матеріали для розміщення на офіційному сайті подаються разом із заявою. 

   Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю! 

   Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації. 
Comments