Новини‎ > ‎

Оголошення про міжнародні програми для бізнесу

опубліковано 4 серп. 2016 р., 05:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 серп. 2016 р., 06:10 ]
   Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує про можливість взяти участь представників бізнесу в міжнародних програмах:

   1) Австрійська програма партнерства «Україна –Австрія»: експорт у країни ЄС» зі стажуванням у Відні включає в себе навчання у м. Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тест), навчальні матеріали, переклад, сприяння у пошуку партнерів, розробку індивідуальної програми візиту.
   2) Служба старших експертів (SES, Бонн)- суспільно корисне об’єднання німецької економіки, що надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку, в рамках якого підприємства можуть запросити для виконання конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 3-х тижнів до декількох місяців на добровільній безоплатній основі.

   Детальна інформація розміщена на сайті: http://training-center.kiev.ua/  (рубрика «Міжнародні проекти»).

   Контактна особа – Леся Засульська (Центр бізнес – освіти Київської торгово-промислової палати), тел./факс (044)235-82-96, e-mail: lesya.z@ kiev-chamber.org.ua.

Comments