ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2015-2017 роки

опубліковано 3 лист. 2014 р., 04:55 Інформаційно-довідковий центр
    В рамках сприяння Проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» та з метою розробки Плану реалізації (на 2015-2017 роки) до Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – Стратегія) Броварська районна державна адміністрація запрошує зацікавлених у розвитку Броварщини (підприємства всіх форм власності, громадські організації, установи, організації та фізичних осіб) запропонувати ідею(ї) проекту(тів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (додається).
    Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
3. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2015 - 2017 роки).
4. Проектні ідеї повинні відповідати одному з п’яти ключових завдань регіонального розвитку:
1) Скорочувати внутрішньо-регіональні дисбаланси розвитку завдяки підтримці менш розвинутих територій та територій з проблемами розвитку (через використання економічних стимулів та інструментів, інструментів розвитку сільських територій);
2) Стимулювати розвиток міських поселень, селищ (полюсів економічного зростання) та їх взаємодію з прилеглими територіями (реалізовуючи заходи з розбудови та зміцнення економічної інфраструктури міських поселень, селищ);
3) Підтримувати функціональну взаємодію мереж міських поселень, селищ та примножувати їх роль у розвитку регіону (заходи із вирішення спільних проблем ЖКГ, зайнятості, інженерної інфраструктури);
4) Забезпечувати регіональну доступність (право громадян мати можливість зайнятості, отримання публічних послуг, культурного розвитку і соціальних пільг незалежно від місця проживання), що передбачає заходи із розвитку фізичної інфраструктури, телекомунікації, запобігання міграції населення з регіону тощо;
5) Забезпечувати міжрегіональну співпрацю Київської області.
5. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
7. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.
8. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року.
    Бажаючих прийняти участь у підготовці Проектних ідей, просимо надсилати заповнені форми не пізніше 13 листопада 2014 року до Броварської райдержадміністрації на електронну адресу (brda-em@ukr.net). Додаткову інформацію також можна отримати у відділі економіки райдержадміністрації за тел.: (04594) 5-15-74, 5-23-87, 5-20-03.
    При підготовці пропозицій рекомендуємо ознайомитись з матеріалами Стратегії регіонального розвитку та прикладами подачі ідей проектів до Плану реалізації Стратегії (що додаються).

Додається:
  1. Стратегія розвитку Київської області на період до 2020 року.
  2. Стратегічні, операційні цілі та завдання Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року.
  3. Форма пропозиції ідеї проекту до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2015-2017 роки.
  4. Приклади подачі ідей проектів до Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку.

1. Приклади подачі ідей проектів
2. Стратегічні, операційні цілі та завдання