"Ой, хто, хто Миколая любить..."

опубліковано 19 груд. 2017 р., 06:44 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 06:45 ]
   19 грудня 2017 рокув смт Калинівка до Дня Святого Миколая запалала ялинка Броварського району.

У відкритті взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко.

Вони побажали дітворі здоров'я, щастя, веселих канікул і отримувати багато подарунків.
   Для діток проведена конкурсно-розважальна програма та кожна дитина мала можливість прочитати віршика і отримати подарунок від Святого Миколая.

Зі святом Святого Миколая привітали вихованців КЗ БРР дитячого будинку "Надія" для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування(с. Мокрець).

Привітали й вихованців дитячого соціально-реабілітаційного центру "Сонячне світло" (с.Требухів).