Олімпійський день - 2017

опубліковано 20 черв. 2017 р., 05:47 Інформаційно-довідковий центр

17 червня у Вишневому за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України у Київській області та за участю віце-президента НОК, Олімпійського чемпіона і члена Міжнародного Олімпійського Комітету Валерія Борзова відбувся Олімпійський день.

У заході взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, голова Вишневої міської ради Ілля Діков, заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, голова відділення НОК у Київській області Іван Куроченко, представники районів області, уславлені олімпійці.

Броварщину на "Олімпійському дні-2017" представляли вихованці місцевих ДЮСШ, ветерани спорту, хореографічний колектив «Каліта», зразковий театр дитячої естрадної пісні «Маестро». Очолювали наших земляків голова Броварської районної державної адміністрації Микола ФедоровичКлименко та заступник голови Броварської РДА Юрій Сергійович Плакся.

В рамках проведення "Олімпійського дня" у Київській області відбулися змагання з різних видів спорту, легкоатлетичний пробіг, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, святкові концерти та спортивно-масові заходи, до участі у яких було залучено близько 2 000 осіб – учнівської та студентської молоді, ветеранів спорту, видатних спортсменів, батьків тощо. Також, під час проведення "Олімпійського дня" відбулася лекція "Фізичне виховання дітей дошкільного віку в сім'ї".

Під час Олімпійського дня почесними гостями свята була закладена капсула під нове будівництво багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу, а також посаджено дерево сакура напередодні Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року, які відбудуться в японському Токіо.

Учасники Олімпійського дню традиційно отримали пам'ятні сувеніри від НОК України.