Голова адміністрації провів виїзний особистий прийом громадян в Погребській сільській раді

опубліковано 7 бер. 2017 р., 06:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 бер. 2017 р., 06:58 ]

07 березня - голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко провів виїзний особистий прийом громадян в Погребській сільській раді.
    На прийом звернулися 9 жителів с.Погреби, які у своїх зверненнях порушили наступні питання:
- про розробку генерального плану с.Погреби;
- про будівництво окружної дороги біля с.Погреби;
- про сплату податків до місцевого бюджету автозаправними станціями, що працюють на території села;
- про відсутність безкоштовного перевезення пільгових категорій населення;
- про незаконне розміщення в житловому масиві с.Погреби питомника по вирощуванню собак;
- про відсутність педіатра в сільській амбулаторії.
    По порушених питаннях головою райдержадміністрації М.Ф.Клименком дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів.