Оперативна нарада

опубліковано 7 квіт. 2016 р., 05:50 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 квіт. 2016 р., 05:51 ]

7 квітня 2016 р.

07 квітня 2016 року – в приміщенні малої зали районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації В.О.Сінько відбувалася оперативна нарада щодо забруднення р.Десна на території Броварського району в зв’язку з внесенням агрохімікатів ТОВ «Расавка».
   Нарада відбулася за участі першого заступника голова Броварської райдержадміністрації О.О. Щербакова, виконуючого обов’язки начальника управління агропромислового розвитку Левковича В.В., керівника Броварської місцевої прокуратури Котяша А.І., помічник народного депутата України Берези Б.Ю. Холода О.М., начальника Броварського районного управління головного управління Держсанепідслужби в Київській області Вакарчук О.В., головного спеціаліста юридичного відділу апарату адміністрації Глущенка Є.М., директора управління екологічного нагляду ПАТ «АК»Київводоканал» Випарайленка Є.М., заступника начальника управління Держгеокадастру у Броварському районі Київської області Рябець О.П., директора ТОВ «Расавка» А.І. Шевчука.

По заслуханні інформації щодо даної ситуації дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів та управлінь.