Оперативна розширена нарада

опубліковано 10 лип. 2017 р., 05:36 Інформаційно-довідковий центр
    10 липня в приміщенні великої зали голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну нараду. В нараді взяли участь заступники голови адміністрації, керівники служб, управлінь, відділів, секторів, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.
   Відповідно до порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Звіт про роботу центу надання адміністративних послуг Броварської районної державної адміністрації:
   Вирішили:
   - надалі працювати на підвищенням якості надання послуг працівниками ЦНАПу;
   - вивчити наближення надання послуг у вигляді виїзних прийомів працівниками ЦНАПу в населені пункти району.

2. Звіт про роботу відділу реєстрації з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
   Вирішили:
   - разом із спеціалістами вивчити питання щодо умов зберігання архіву відділу реєстрації.

3. Інформація про хід виконання плану призиву військовослужбовців за контрактом та строкову військову службу до Збройних Сил України.
   Вирішили:
   - підготувати перелік призваних на контракт, співпрацювати з обласним комісаріатом;
   - інформацію про надання призваним до лав ЗСУ на контракт одноразової допомоги з обласного бюджету розмістити в міськрайонній газеті «Нове життя» та на офіційному сайті адміністрації.

4. Звіт про виконання комплексної програми профілактики: злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварського району Київської області а 2016-2018 роки.
   Вирішили:
   - Переглянути питання щодо встановлення камер спостереження в населених пунктах;
   - надати схеми та перелік необхідного обладнання для спостереження;
   - постійно моніторити місця відпочинку (табори, наметове містечко) дітей шкільного віку.

5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.