Новини‎ > ‎

Оперативна розширена нарада в Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 4 черв. 2018 р., 04:49 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 черв. 2018 р., 01:26 ]
   04 червня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду. 


   В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, народний депутат України П.О. Різаненко, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 


   Голова адміністрації розпочав нараду з урочистого присвоєння почесного звання України «Мати-Героїня» Н.В. Коханевич (с. Вільне), яка виховала 7 дітей та Н.Г. Олексієнко (с. Бобрик), яка має 5 дітей. 
  
 

   Народний депутат України П.О. Різаненко вручив Почесну грамоту Верховної Ради Голові ФГ "Журавушка" С.Л. Плаксі за особливі заслуги перед Українським народом.


   На розширеній оперативній нараді розглянуто наступні питання:
  1. Про проведення виплати одноразової допомоги до Дня Перемоги та відзначення Дня Перемоги в районі.
   За інформацією начальника управління  соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації Л.П. Яіцька проведено виплату у наступних розмірах:
   - інвалідам війни І групи - по 3685,0 грн.;
   - інвалідам війни ІІ групи – по 3265,0 грн;
   - інвалідам війни ІІІ групи – по 2845,0 грн.;
   - учасникам бойових дій – по 1265,0 грн.;
   - членам сімей загиблих (померлих) – по 630,0 грн.;
   - учасникам війни – по 525,0 грн.

   Допомогу отримали:
   - інвалідам війни І групи – 49 чоловік;
   - інвалідам війни ІІ групи – 119 чоловік ( з них ветеранів АТО – 10);
   - інвалідам війни ІІІ групи – 54 чоловіка ( з них ветеранів АТО – 16);
   - учасникам бойових дій –871 ( з них ветеранів АТО – 573);
   - членам сімей загиблих (померлих) – 254 ( з них ЧСЗ в АТО – 11);
   - учасникам війни – 790 ( з них ветеранів АТО – 4).

   Загальна сума виплат складає – 2339,3 тис.грн. Виплата проведена вчасно, відповідно до законодавства України.

   На виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 10.04.2018 № 400 “Про підготовку та відзначення у Броварському районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні” :
   - учнівська молодь, працівники соціальної сфери упорядкували та привели в належний стан меморіали, пам’ятники, військові поховання жертв Другої світової війни в кожному населеному пункті району.
   - керівники району та органів місцевого самоврядування спільно з головами сільських (селищних) ветеранських організацій, учнівською молоддю відвідали за місцем проживання ветеранів Другої світової війни.

   Територіальний центр соціального обслуговування організував зустріч ветеранів війни 04. 05 2018 - с. Требухів. Благодійний обід відбувся в кафе “Центральне”, на який запросили 60 ветеранів війни. Святковий концерт підготував художній колектив місцевого Будинку культури.

   04. 05. 2018 у відділенні стаціонарного догляду також відбувся святковий обід для його мешканців.

   Продукти харчування для приготування обідів надали приватні підприємці, міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України, населення (7,5 тис. грн).

   Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з управлінням соціального захисту населення, міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, за рахунок районної програми “Турбота” та благодійної допомоги підприємств району, сформували та вручили 120 ветеранам війни продуктові набори (25,4 тис. грн).

   В населених пунктах району ветерани війни отримали: грошову винагороду – 361 чол /202,5 тис. грн; продуктові набори – 124 чол / 36,5 тис. грн, присутні на благодійному обіді – 101 чол/20,6 тис. грн.

   2. Про здійснення державної регуляторної політики в Броварському районі.   
   Головний спеціаліст відділу економіки Л.І. Осипчук проінформувала, що у І кварталі 2018 року було заплановано прийняти 3 регуляторні акти:
   1. Про затвердження Умов організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації. 
   Проект вищевказаного регуляторного акту був погоджений у Державній регуляторній службі України (рішення від 20.10.2017 № 144-т), але слід відмітити, що на сьогодні готуються зміни до даного регуляторного акту так як відбулися зміни в законодавстві.
   2. Про затвердження Положення про районну комісію щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування Броварського району.         Згідно роз’яснень Державної регуляторної служби України від 09.02.2018 № 1367/0/20-18 даний проект не відноситься до категорії регуляторних актів 
   3. Про затвердження положення про Раду керівників підприємств Броварського району при Броварській районній державній адміністрації. 
   Згідно роз’яснень Державної регуляторної служби України від 05.02.2018 № 1142/0/20-18 даний проект не містить норм регуляторного характеру. 

   Згідно плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів за період січень – травень 2018 року було проведено 2 періодичних відстеження. Усі звіти про відстеження результативності дії регуляторних актів оприлюднені в газеті «Нове життя» та на веб-сайтах http://www.brovary-rda.gov.ua, http://brovrayrada.gov.ua.

   В цілому стан реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в Броварському районі визначає стійку тенденцію по впорядкуванню регуляторних процесів відповідно до вимог нормативно-правової бази. Також особлива увага приділяється недопущенню прийняття регуляторних актів, які є непослідовними або не узгоджуються чи дублюють діючі регуляторні акти, ефективному запровадженню діючих регуляторних актів.

   3. Про хід виконання «Програми розвитку галузі культури Броварського району Броварського району на 2017-2020 роки».
  Як повідомила начальник відділу культури Т.І. Мехед робота відділу спрямована на реалізацію державної політики в галузі культури щодо подальшого розвитку аматорського мистецтва, народної творчості, бібліотечної справи. В районі збережено основну мережу закладів культури. 
   
   Станом на 01.06.2018 року відділ культури Броварської районної державної адміністрації опікується трьома новоствореними комунальними закладами Броварської районної ради а саме: «Броварський районний будинок культури», Броварська районна централізована бібліотечна система» та «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» до яких увійшло 25 клубних закладів, 22 бібліотеки та школа естетичного виховання з мережею філіалів у селах: Бобрик, Богданівка, Калита, Калинівка, В.Димерка, Семиполки, Требухів, Княжичі, Зазим`є та м.Бровари. 

   01 січня 2018 року до Виконавчого комітету Великодимерської селищної ради було передано 7 клубних закладів та 7 бібліотек-філіалів. На даний час обслуговують галузь культури 204 працівника, з них 133 мають фахову освіту.

   В закладах культури району діє 96 клубних формувань, 88 з них є колективами художньої самодіяльності. 9 творчих колективів мають звання «Народний», звання «Зразковий» мають 5 дитячих колективів. 2 колективи із званням «Народний» працюють у Калитянській та Великодимерській ОТГ.

   20 травня 2018 року у Калинівському селищному будинку культури відбувся звітний концерт цих колективів. Приємно зазначити, що всі колективи, які взяли участь у концерті, підтвердили свої звання та отримають атестаційні свідоцтва управління культури КОДА.

   Проаналізувавши доповідь, голова адміністарції М.Ф. Клименко доручив:
   - надати інформацію по бібліотечній системі щодо забезпеченості вільного доступу до мережі інтернет кожного філіалу
   - провести моніторинг готовності бібліотечної системи та закладів культури до опалювального сезону.


   4. Про роботу пришкільних таборів в навчальних закладах освіти Броварського району.
     На базі 14 закладів загальної середньої освіти Броварського району відкрито 14 пришкільних та літніх мовних таборів відпочинку з денним перебуванням з кількістю дітей 817 осіб, у тому числі 385 дітей у мовних загонах.

   Оздоровчу зміну в пришкільних і мовних таборах було розпочато з 29.05.2018 по 15.06.2018 року (тривалість зміни 14 робочих днів). Організація дозвілля дітей триває щоденно протягом 6 годин (з 08:00 до 14:00).

   Відпочинком у пришкільних таборах, в першу чергу, задіяні діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти постраждалі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти з інвалідністю, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті й обдарованні, діти, які прибули з тимчасово окупованої території України, діти, батьки яких є учасниками АТО.


№ п/п

Назва навчального закладу, адреса

К-сть дітей в пришкільних таборах

в т.ч. у мовних  таборах

 

 

план

факт

 

1.                   

Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.

25

25

10

2.                   

ОНЗ Гоголівська І-ІІІ ст.

87

87

87

3.                   

Зазимський ЗЗСО

41

41

41

4.                   

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

100

100

20

5.                   

Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст.

120

120

40

6.                   

Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

60

75 (+15)

15

7.                   

Літківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Стельмаха

46

46

15

8.                   

Плосківське НВО

40

50 (+10)

40

9.                   

Погребська ЗОШ І-ІІІ ст.

30

47 (+17)

30

10.               

Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

27

27

27

11.               

Русанівський НВК

27

41 (+14)

-

12.               

Світильнянський НВК

40

40

15

13.               

Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

115

110 (-5)

20

14.               

Рожнівський НВК

25

25

25

ВСЬОГО по Броварському району

783

834

385


   Організовано проведення культурно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів (ранкова зарядка, рухливі, спортивні ігри, змагання, прогулянки та екскурсії).

   Відповідно до наказу відділу освіти від 14.05.2018 №01-03/187 «Про вивчення стану готовності роботи пришкільних та літніх мовних таборів відпочинку з денним перебуванням», у період з 23.05 по 24.05.2018 року комісією було здійснено огляд готовності пришкільних таборів до початку роботи.

   До 29.05.2018 р. були надані акти приймання дитячого оздоровчого табору та необхідну документацію щодо роботи пришкільних таборів, а саме:
   - накази пришкільного (мовного) табору відпочинку;
   - план роботи закладу;
   - режим роботи закладу;
   - санітарний паспорт закладу відпочинку;
   - списки учнів та працівників табору;
   - акт приймання табору;
   - графіки чергувань.
 
   Встановлено, що пришкільні табори до початку зміни в цілому готові.

   У режимі роботи таборів дотримується 6 годинне перебування дітей, без денного сну, 2-х разове харчування (сніданок, обід).

   Вартість харчування дитини протягом дня становить 80 грн. 60 коп. На харчування дітей у таборах району (без громад) виділено 856 120 тис.грн. всього:
   - з районного бюджету 648 144,00 тис.грн.,
   - з бюджету Требухівської с/ради 129 766 тис.грн.,
   - з бюджету Богданівської с/ради 28 210 тис.грн.,
   - з бюджету Русанівської с/ради 50 000 тис.грн.

   Керівниками закладів освіти вжито заходи щодо створення необхідних умов для організації повноцінного, безпечного й якісного харчування дітей під час роботи пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням.
   
   Перспективне двотижневе меню погоджене у Броварському районному управлінні Держпродспоживслужби. Продукти харчування постачаються спецтранспортом постачальників два-три рази на тиждень На продукти харчування представлені супровідні документи, що засвідчують їх походження, якість та безпеку. Харчуванням забезпечує КЗ БРР «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень».

   На виконання постанови КМ України від 22.11.04р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» та з метою створення оптимальних умов відпочинку дітей відділом освіти розроблено інструкції щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

   Управління Держпродспоживслужби в Броварському районі розробило заходи щодо запобігання гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, дотримання санітарних та протиепідемічних вимог. Зазначені заходи доведено до керівників закладів освіти.

   Усіма задіяними працівниками пришкільних таборів пройдено медичний огляд.

   На виконання розпорядження Броварської районної державної адміністрації від 19.04.2018 № 409 «Про заходи щодо підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей» відпочинком у пришкільних таборах охоплено 35,3% дітей. На 2018 рік заплановано охопити всіма видами відпочинку та оздоровлення не менше 70% дітей.

   Відповідно надано наступні доручення:
   - продовжити літнє оздоровленння дітей Броварського району.
   - провести моніторинг роботи очищувальних систем водопостачання в навчальних закладах району. 

   5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   В зв'язку з підвищенням температури та масового відпочинку населення доручено:
   - провести інформаційну кампанію серед населення району щодо дотримання протипожених правил безпеки;
   - головам сільських, селищних рад устаткувати місця масового відпочинку біля відкритих водойм;
   - відновити роботу комісії  щодо здійснення моніторингу за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків, побутового обслуговування населення, на автозаправних станціях та станціях технічного обслуговування населення Броварського району.

   На розширену нараду був запрошений керуючий ТВБВ 10026/0741 АТ «ОЩАДБАНК» Д.Є. Лапко, який проінформував присутніх щодо оптимізації філій банку на території району. Враховуючи питання, які виникли, вирішено, що представники АТ "ОЩАДБАНК" здійснять візити з роз'яснювальною роботою до кожного населеного пункту району.Comments