Осінь – пора збору уражаю.

опубліковано 12 вер. 2017 р., 23:07 Інформаційно-довідковий центр
   Люди в селах, починаючи з ранньої весни і до осені, трудилися на своїх земельних ділянках. І ось прийшов час зібрати те, що послала людям щедра земля.

Збирати урожай приємно, радісно, але для цього потрібні сили та здоров’я, яких часто не вистачає в людей похилого віку. Адже вони пройшли нелегкий життєвий шлях, бачили різне на своєму віку, але любов до землі, звичка невтомно працювати – це, мабуть, в крові українців. Старенькі люди, навіть коли вони залишились зовсім одні, слабують здоров’ям, все одно хочуть бачити свої земельні діляночки обробленими, охайними, та врожай зібраним і складеним до комори. Тому в нашій державі і створені такі заклади, як «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування», який надає соціальні послуги одиноким людям похилого віку. В територіальному центрі працюють соціальні працівники та робітники, які опікуються такими людьми по селах Броварського району.

Соціальні працівники допомагають стареньким людям в різних напрямках, в тому числі і зібрати урожай, а саме викопати картоплю, бо ж стареньким це вже не під силу, а родичів багато в кого нема.

Люди, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі, завжди вдячні соціальним працівникам за їх працю, чуйність, підтримку, а також вони вдячні і владі на місцях, яка підтримують їх та пам’ятають.