Особистий прийом громадян, семінар-навчання для працівників РДА, перевірка делегованих повноважень.

опубліковано 20 лип. 2011 р., 22:26 Адміністратор домена   [ оновлено 20 лип. 2011 р., 22:30 ]
20 липня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів особистий прийом громадян.

На прийом громадян звернулось 17 осіб, які порушили питання про:
  • надання земельної ділянки для ведення ОСГ працівнику соціальної сфери;
  • надання земельної ділянки для ведення садівництва;
  • надання земельної ділянки для ведення будівництва;
  • приватизацію земельної ділянки для ведення будівництва на території сільської ради;
  • ремонт даху багатоквартирного будинку;
  • видачу державного акта ОСГ;
  • ремонт каналізаційної системи.
По всіх зверненнях дано доручення керівникам відповідних служб і відділів району.

Цього ж дня керівник апарату Броварської районної державної адміністрації Ю.І.Кушніренко провів семінар-навчання для працівників структурних підрозділів райдержадміністрації з метою використання в роботі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, якою затверджено Порядок проведення консультацій із громадськістю з питань формування та реалізації державної політики.

На цьому семінарі розглянуті питання оприлюднення обов’язкової інформації розпорядниками і перелік службової та таємної інформації.

В цей день керівник апарату Броварської районної державної адміністрації Ю.І.Кушніренко разом із керівниками і спеціалістами райдержадміністрації провели перевірку делегованих повноважень Русанівської сільської ради. Готується доповідна записка для розгляду на колегії райдержадміністрації.