Особистий прийом громадян. Засідання Молодіжної громадської ради при голові БРДА

опубліковано 10 серп. 2012 р., 00:20 Інформаційно-довідковий центр
    08 серпня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів особистий прийом громадян.
    На прийом звернулися 18 жителів Броварського району, які у своїх зверненнях порушили такі питання:
- про надання дозволу на розробку проекту земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства;
- про надання земельної ділянки під будівництво;
- про проблеми в ремонті школи в с.Русанів;
- виділення матеріальної допомоги на оздоровлення.
    По порушених питаннях дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації.
    Цього ж дня заступник голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова прийняла участь у засіданні «Молодіжної громадської ради при голові Броварської районної державної адміністрації», що відбулося у великій залі райдержадміністрації.
    На порядку денному засідання розглядалися наступні питання:
- висновки про ЗУ «Про громадські об’єднання»;
- долучення Броварської молодіжної громадської ради до проведення Дня Незалежності України 23.08.2012 року в смт.В.Димерка;
- обговорення листа Броварської молодіжної громадської ради до голови Броварської райдержадміністрації з клопотанням «Про залучення людей з обмеженими можливостями до участі у всіх районних заходах»;
- план роботи Броварської молодіжної громадської ради на IV квартал 2012 року.
    В обговоренні вищезазначених питань взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, голова Броварської районної молодіжної громадської ради при голові Броварської районної державної адміністрації Ю.А.Костенко, члени Броварської районної молодіжної громадської ради при голові Броварської районної державної адміністрації.