«ОСОБЛИВІ ДІТИ – ДІТИ З ОСОБЛИВИМИ ТАЛАНТАМИ»

опубліковано 3 груд. 2019 р., 02:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 груд. 2019 р., 04:34 ]
   03 грудня 2019 року в смт Калинівка пройшов урочистий захід, присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами.

З 09:30 у фойє Калинівського закладу культури всіх гостей гостинно зустрічала "Територія творчості",  де проводилася робота локацій з  майстер-класів по виготовленню новорічних сувенірів, різдвяних янголят, ляльок-мотанок, та фейс-арту.

З 10:30 розпочалося проведення розваг для дітей: ігри та забави з аніматорами. Розваги відбулися у спілкуванні з веселими клоунами Бібою і Бобою, мультгероями Фіксіками, крокодилом Геною та ін. Разом з дітками аніматори провели ряд розважальних ігор: «Познайомимося ближче», «Намалюй мрію», «Поділися посмішкою» «Подорож країнами світу», інтерактиви та вікторини з малечою. Разом з клоунами учасники дійства створили КАРТУ КРАЇНИ «СМАЙЛЛЯНДІЇ».

На всіх учасників заходу чекали смачні пригощення від Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

Броварський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підготував та провів конкурс "Повір у себе".

На урочистому заході були присутні заступник голови Броварської районної державної адміністрації О. Юрченко, депутати Броварської районної ради VII  скликання В. Шульга та Т. Філіпова, начальник управління соціального захисту Броварської райдержадміністрації Л. Яіцька, директор Броварського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді М. Цахло. Переможцям та учасникам конкурсу "Повір у себе" вручили заохочувальні призи - USB носії інформації. 1 місце - фітнес браслет та грамота, два других місця - портативні батареї та грамоти, три третіх місця - портативні колонки, флеш носії та грамоти. Переможців спортивних змагань відзначали грамотами та цінними подарунками.

Всі присутні отримали потужний заряд бадьорості від сьогоднішнього дня! По закінченню свята на діток чекав  ще один сюрприз: перегляд мультиплікаційного фільму корпорації "Дісней" - "Крижане серце".