Освітній форум «Стратегія розвитку Броварського району»

опубліковано 1 жовт. 2019 р., 03:58 Інформаційно-довідковий центр
   30 вересня 2019 року відбувся освітній форум «Стратегія розвитку Броварського району», який став логічним продовженням сесії освітян Броварщини (12.09.2019) з вироблення пропозицій до Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки.
   Формат заходу передбачав одночасну роботу чотирьох локацій:
   - Літківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.П. Стельмаха – сесія керівників закладів освіти;
   - Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - тренінги з підвищення кваліфікації заступників директорів з навчально-виховної роботи з упровадження нового Державного стандарту початкової освіти та Концепції Нова українська школа;
   - комунальний заклад Броварської районної ради "Інклюзивно-ресурсний центр" – заняття групи по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами;
   - позашкільні заклади - заняття робочої групи з вироблення стратегічних завдань по розвитку позашкільної освіти району.
   До сесії керівників закладів освіти у Літківській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.П. Стельмаха долучились директори закладів загальної середньої і позашкільної освіти, представники органів управління освітою Броварського району та Великодимерської ОТГ, заступник голови Броварської районної державної адміністрації О. Юрченко.
   Начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації Чайка Л.Г. провела колегію відділу освіти з розглядом питань:
   1. Про виконання плану роботи відділу освіти за 2018/2019 навчальний рік. Схвалення плану роботи відділу освіти на 2019/2020 навчальний рік.
   2. Про посилення заходів з імунізації.
   3. Про стан роботи зі зверненням громадян протягом 2019 року.
   4. Про виконання рішень попередньої колегії.
   Директор Літківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.П. Стельмаха Г. Самойленко-Граждан ознайомила колег з напрацюваннями закладу по підвищенню кваліфікації педагогічних працівників, які відвідали понад 20 сертифікаційних заходів за межами Київської області.
   Творчі та яскраві «учительські паралелі» у форматі EDCamp провели модератор О.Олізар, заступник директора з навчально-виховної роботи та вчителі Літківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.М.Стельмаха:
   - С.Журбас, вчитель трудового навчання - «Роль учителя-модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини»;
   - С.Герасименко, вчитель української мови та літератури - «Реалізація наскрізного процесу виховання засобами гуманної педагогіки»;
   - С.Кабан, вчитель біології - «Траєкторія розвитку екологічної освіти в умовах реформування».
   По завершенню заходу у дружньому колі однодумців кожна група представила власні проекти.
   Всі учасники заходу отримали сертифікати та сувеніри - «білі ворони» на згадку про форум, який відбувся у форматі EDCamp під девізом «Жити – по-новому, працювати – по-білому».