Привітали з професійним святом будівельників та працівників ветеринарної медицини

опубліковано 12 серп. 2011 р., 07:49 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 серп. 2011 р., 07:57 ]

12 серпня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко привітав будівельників Броварщини з професійним святом та кращих будівельників відзначив Почесними грамотами і цінними подарунками.
    В цей же день заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, заступник голови райдержадміністрації М.П.Миронець, заступник голови районної ради В.Є.Шульга привітали колектив працівників ветеринарної медицини з професійним святом.
    В програмі - вітання кращим працівникам ветеринарної медицини, вручені Почесні грамоти з грошовою премією.