Пам'яті бою під Крутами

опубліковано 29 січ. 2016 р., 04:42 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 лют. 2016 р., 00:47 ]

Крути ‎‎(Літки)‎‎

29 січня в с. Літки пройшов мітиг пам’яті битви під Крутами. Вшановано подвиг українських юнаків під Літками і Крутами, що своєю кров’ю окропили Святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишилися в історії, як символ національної честі.

В заході взяли учать голова Броварської районної адміністрації В.О. Сінько, голова районної ради С.М. Гришко, голова сільської ради І.Г. Андріяш, воїни АТО, депутати, педагогічний колектив Літківської загальноосвітньої школи, жителі села.

Молебень за Україну, воїнів, , які захищають сьогодні кордони і цілісність країни, які полягли за її волю провів представник Української православної церкви Київського патріархату отець Микола.

Голова спілки офіцерів України Оцун М.П. та вчитель історії Літківської ЗОШ Сацьків Я.Ф. нагадали про ті криваві події.

Захід закінчився Гімном України у виконанні майстра-сопілкаря, колишнього вчителя музики В.П. Терещенка.