"Партії Регіонів" одночасно з акцією ВО "Батьківщина" та "Фронт змін" проведено пікетування та мітинг

опубліковано 10 квіт. 2012 р., 07:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 квіт. 2012 р., 07:26 ]
    09 квітня – Броварськими міськими організаціями ВО «Батьківщина» та «Фронт змін» біля приміщення райдержадміністрації проводилась акція під лозунгами захисту від переслідування владою членів цих організацій (народного депутата К.Бондарєва та депутата районної ради О.Кищука), відставки керівництва райради та райдержадміністрації, керівників правоохоронних органів району.
    В акції прийняло участь близько 120 осіб.

9 квітня 2012 р.

На підтримку ініціативи жителів с.Княжичі (депутатський округ О.Кищука) районною організацією Партії регіонів одночасно з акцією ВО «Батьківщина» та «Фронт змін» (з 9.00 до 12.00 ) проведено пікетування та мітинг. Акція проведена під лозунгами підтримки влади району та ПР в наведенні порядку та притягненні до відповідальності осіб за розкрадання власності громад, повернення незаконно відчудженого майна сільським громадам.
    В акції прийняло участь близько 290 осіб.