Павло Різаненко та Микола Клименко напрацювали 1 806 тис. грн на Броварський район

опубліковано 3 лип. 2017 р., 04:09 Інформаційно-довідковий центр

Народний депутат Павло Різаненко дякує небайдужим та активним мешканцям Броварщини за їхні звернення та пропозиції. Саме у відповідь на них за сприяння народного депутата з першого траншу субвенції соціально-економічного розвитку, виділеної з державного бюджету, буде придбано комп'ютерну техніку для Броварської ЗОШ №2 на 100 тис. грн. Також буде встановлено спортивний майданчик на прибудинковій території по вул. С. Петлюри, 25 та дитячий майданчик – на прибудинковій території по вул. Аркадія Голуба, 5-Б.

Крім того, результатом співпраці народного депутата з Броварською РДА є виділення з державного бюджету 570 тис. грн на придбання електрокардіографів. Найближчим часом прилади отримають с.Плоске, с.Рожни, с.Погреби, с.Пухівка, с.Русанів, с.Світильня, смт Велика Димерка, с.Богданівка, с.Гоголів, с.Літки, с.Бобрик, с.Зазим’я, с.Красилівка, с.Тарасівка, с.Шевченкове, с.Рудня, смт Калита, с.Заворичі, с.Семиполки.

До того ж ще два електрокардіографи вартістю по 30 тис. грн надійдуть до Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та до Броварського районного відділення невідкладної допомоги. Ще 450 тис. грн з 1 806 тис. грн, виділених на Броварський район, буде направлено на Центральну станцію цілодобового моніторингу для ангеоневрологічного відділення для Броварської центральної районної лікарні.

Також за рахунок субвенції з держбюджету буде придбано:
   - проектори в с.Бобрик, смт Велика Димерка, с.Гоголів, с.Зазим’я, смт Калинівка, с.Літки, с.Плоске, с.Рожни, с.Шевченкове – 135 тис. грн;
   - мультимедійні комплекси у навчальні заклади с.Гоголів, с.Літки, с.Шевченкове – 135 тис. грн;
   - музичні інструменти для дитячої школи мистецтв смт Калинівка – 85 тис. грн;
   - ударну установку (с.Русанів) – 20 тис. грн;
   - спортивні татамі для спортивного "Хортингу" (с.Літки) – 59 тис. грн;
   - тренажерні майданчики для вуличного використання (смт Калинівка, с.Бобрик, с.Літочки) – 207 тис. грн;
   - гімнастичний майданчик для вуличного використання (с.Красилівка) – 85 тис. грн.

Наразі народний депутат Павло Різаненко вже подав звернення з переліком проектів на другий транш.