ПЕРШИЙ ДЗВОНИК - 2017

опубліковано 1 вер. 2017 р., 04:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 вер. 2017 р., 06:44 ]

У п’ятницю 1 вересня на всіх шкільних подвір’ях Броварського району пролунали Перші дзвоники!

Упевнено розпочинає новий 2017-2018 навчальний рік опорний навчальний заклад Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку сьогодні відвідав голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко.

Голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. від щирого серця привітав всіх присутніх з початком нового навчального року, побажав успішного і плідного навчання гарних здобутків протягом навчального року. Наголосив, що на даний час відбувається реформування галузі освіти і наше завдання, як влади, створити всі необхідні умови на місцях для втілення в життя нових стандартів освіти.

Учням одинадцятих класів побажав визначитись з обранням майбутньої професії та добре підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.

А самим наймолодшим, першокласникам, М.Ф Клименко побажав щодня пізнавати нове та захоплююче, радіти кожній миті, проведеній у школі, і завжди отримувати лиш відмінні оцінки!