Перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації провів оперативну розширену нараду.

опубліковано 12 лист. 2018 р., 03:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 лист. 2018 р., 04:00 ]
   12 листопада 2018 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів оперативну розширену нараду.

В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату адміністрації Н.В. Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Питання ефективності функціонування поштових відділень на території сільських та селищних рад Броварського району.
   Вирішили:
   - організувати зустріч з сільськими та селищними головами для вирішення питання ефективності функціонування та оптимізації роботи поштових відділень на території сільських та селищних ради Броварського району.

2. Інформація про роботу відділу агропромислового розвитку у 2018 році
   Вирішили:
   - посилити роботу щодо договірних обов’язків оренди землі стосовно податку на землю.

3. Про стан виконання програми розвитку інклюзивного навчання в навчальних закладах Броварського району за 2017-2019 роки.

4. Про хід проходження опалювального сезону 2018-2019 років та стан розрахунків за використані енергоносії згідно з угодами між споживачами (КП) та енергопостачальниками.