Перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації провів робочу нараду

опубліковано 20 трав. 2019 р., 05:18 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 трав. 2019 р., 06:40 ]
   20 травня 2019 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів робочу нараду.

В засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації О. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації.

За інформацією заступника начальника Броварського відділу поліції Мазуренка Я. за минулий тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 176 повідомлень, 19 – з ознакам кримінальних правопорушень, сталось 9 ДТП (без травмованих), 7 крадіжок майна громадян, 15 фактів раптової смерті. Складено 46 протоколів про адміністративні правопорушення.

Директор Броварського районного відділу лабораторних досліджень Товстоног В. повідомила, що за минулий тиждень Броварським РВЛД отримано 21 термінове повідомлення про виявлення небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них. Всі вони опрацьовані. Реєструвались лише окремі випадки гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих – 4, кір  9, вітряна віспа – 1, покусів тваринами  6. У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводяться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню та ліквідацію інфекційних хвороб в районі.

Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дементьєва І. повідомила, що в Броварському районі розпочато роботу по програмі «Доступні ліки». Наголосила, що районні медичні амбулаторії забезпечені вакциною проти кору у повному обсязі. Проблемним є питання негативного ставлення населення до вакцинації.

Основні доручення отриманні під час наради:

1. Забезпечити інформування населення та доведення до відома батьків інформацію щодо необхідності вакцинації дітей проти кору в населених пунктах Броварського району.

2. Провести нараду з представниками поліції та медицини по питанню взаємодії та безпеки медичних працівників під час надання медичної допомоги населенню Броварського району.

3. Створити робочу групу з обстеження місць перебування осіб літнього віку в населених пунктах Броварського району