Перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації провів спільну робочу нараду.

опубліковано 21 серп. 2019 р., 05:56 Інформаційно-довідковий центр
    21 серпня 2019 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів спільну робочу нараду з представниками Броварського ОМВК та начальниками військово-облікових столів.

Нарада стосувалася проведення осіннього призову юнаків на строкову військову службу у Броварському районі.

В нараді взяли участь: головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату Броварської районної державної адміністрації О Кублій, майор О. Пилипенко – заступник військового комісара Броварського ОМВК, лейтенант І. Алмаєв, начальники військово-облікових столів при сільських та селищних радах Броварського району.

Вирішили доручити начальникам військово-облікових столів протягом 10 робочих днів вручити оповіщення юнакам призовного віку щодо прибуття до Броварського ОМВК для проходження медичної комісії.

Громадяни, які навчаються на денній формі навчання або мають інші причини відстрочки від проходження військової служби мають надати підтверджуючі документи в строк до 01 жовтян 2019 року.