Новини‎ > ‎

Перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів робочу нараду

опубліковано 8 лип. 2019 р., 04:21 Інформаційно-довідковий центр
   08 липня 2019 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів робочу нараду. 
 

       В засіданні взяли участь: виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач,начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 


   За інформацією, наданою начальником відділу цивільного захисту Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області А. Лічагіним, з 01 по 07 червня зареєстровано 13 пожеж, з них: 
   - 1 загоряння сміттєзвалища;
   - 5 загорянь будівель різного типу;
   - 5 загорянь трав’яного настилу;
   - 2 загоряння торфу, залягання якого 1 м.
 
   Начальник сектору привенції Броварського ВП ГУ НП в Київській області Я. Мазуренко проінформував, що протягом 29 червня – 06 липня зареєстровано 200 повідомлень, з яких 20 – з ознаками кримінальних правопорушень, 2 безвісті відсутній, 1 побутовий нещасний випадок, 21 факт раптової смерті, 9 ДТП (без травмованих). 

   Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» І.Дємєнтєва проінформувала про проведення інформаційної кампанія.

   За інформацією виконуючого обов'язки завідувача відділу ДУ "Київський обласний лабораторний центр МОЗ України" Броварського районного відділу лабораторних відділень О. Строй з 28 червня по 04 липня в Броварському районі не зафіксовано спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Зареєстровано лише окремі випадки:
   - 10 гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих;
   - 2 сальмонельозу;
   - 1 туберкульозу;
   - 3 кору;
   - 5 покусів тваринами.
   У всіх вогнищах, при необхідності, фахівцями лабораторного відділу проводиться епідеміологічні розслідування та комплекс протиепідемічних заходів, направлених на профілактику інфекційних захворювань та запобігання поширенню, локалізацію і ліквідацію інфекційних хвороб в районі.Comments