Новини‎ > ‎

Перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.Плакся провів розширену оперативну нараду

опубліковано 11 лют. 2019 р., 01:01 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 лют. 2019 р., 05:57 ]
   11 лютого 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Ю. Плакся провів розширену оперативну нараду.

   В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, голови сільських та селищних рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники громадських організацій та засобів масової інформації. 

  


   Під час наради розглянули наступні питання: 

   1. Про план заходів Броварської райдержадміністрації щодо збереження мережі закладів освіти району та створення додаткових місць для дітей дошкільного віку. Інформує: Чайка Людмила Григорівна – начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації.


   У районі проживає 3172 дитини віком від 0 до 6-ти років. Мережа закладів дошкільної освіти (далі – ЗДО) району охоплює 11 закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, 3 навчально-виховних комплексів «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», 1 навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», в яких виховується 1724 дитини дошкільного віку.

   Заклади дошкільної освіти району працюють з середньою наповнюваністю 1,32 дитини на місце або 26 дітей на групу. Найбільш перевантажені дошкільні заклади в с. Требухів (213 дітей на 117 місць – 1,99 на місце), с. Княжичі (210 дітей на 116 місць – 1,81 на місце), с. Богданівка (118 дітей на 65 місць – 1,81на місце), с. Гоголів (169 дітей на 97 місць – 1,74 на місце), смт Калинівка (166 дітей на 121 місце – 1,37 на місце).


   Загальна середня освіта у Броварському районі представлена 15 закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності:

   школи I-ІІІ ступенів – 9;
   навчально-виховних комплексів «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» - 3;
   навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» - 1;
   опорних закладів освіти – 1 (з філією);
   районна вечірня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання - 1.

   Функціонує дитячий будинок «Надія», де проживає та виховується 35 дітей соціально-захищеної категорії.

План заходів з оптимізації мережі закладів освіти Броварського району на 2019 рік

   З метою забезпечення планування розвитку Броварського району, формування системи закладів освіти, необхідної для надання високоякісних освітніх послуг кожній дитині, з урахуванням ефективного використання наявних ресурсів, відділ освіти Броварської районної державної адміністрації постійно працює над оновленням Плану модернізацією мережі закладів освіти району.

   З метою оптимізації мережі закладів освіти району, кооперації їх для більш ефективного використання матеріально-технічних ресурсів і забезпечення доступності до якісної освіти, відповідно до чинного законодавства, заплановано утворити навчально-виховні об'єднання на базі Пухівської, Погребської та Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   На підставі рішення сесії Требухівської сільської ради від 10 серпня 2018 року № 270 «Про реорганізацію навчального закладу Требухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів», розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 17.09.2018 року № 805, з метою здійснення інноваційної освітньої діяльності, залучення вихованців до науково-дослідницької роботи, виявлення, розвитку і підтримки обдарованої молоді, прийнято рішення реорганізувати Требухівську ЗОШ І-ІІІ ступенів шляхом перетворення у комунальний заклад Требухівське навчально-виховне об'єднання «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад позашкільної освіти «Мала академія наук».

   Відділом освіти вивчаються питання щодо:

   1. Забезпечити систему заходів, спрямованих на якісну оптимізацію мережі закладів освіти району з урахуванням ефективності та рентабельності їх функціонування, формування мережі закладів, здатних надавати якісні освітні послуги.
   2. Розширити мережу дошкільних навчальних закладів в складі навчально-виховних об’єднань.
   3. Створення ОНЗ на базі Плосківського НВО.


   2. Про роботу управління соціального захисту населення Броварської РДА за 2018 рік. Інформує: Ткаченко Галина Андріївна – заступник начальнику управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації.

   З 01 травня 2018 року запроваджено новий порядок призначення житлових субсидій, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), з 01 жовтня – постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841.

   За період з січня місяця по квітень місяць 2018 року надано субсидію на житлово-комунальні послуги 12510 домогосподарствам, з них: на житлово-комунальні послуги – 12311 домогосподарств, на тверде паливо – 199 домогосподарств. В порівнянні з таким же періодом 2017 року (12450 домогосподарств ) кількість отримувачів збільшилось на 0,48%.

   З травня місяця 2018 року по грудень місяць 2018 року надано субсидію 6719 домогосподарствам, що напряму пов’язано з підвищенням мінімальної заробітної плати та врахуванням доходів за перше півріччя 2018 року. Загальна сума призначених субсидій складає 98966,8 тис. грн. Середня сума субсидій на житлово-комунальні послуги - 1734,29 грн. ( в 2017- 1916,82 грн), що зменшилася на 9,52 %, на тверде паливо – 3313,79 грн ( в 2017 - 3093,97 грн), що на 7,1 % більше, це пов’язано з підвищенням вартості твердого палива. 

   Протягом року проведено нарахування пільг на загальну суму 14,4 млн грн.

   Станом на 01.01.2019 року управлінням прийнято 230 осіб та передано до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації пакети документів для надання адресної матеріальної допомоги учасникам АТО, членам їх сімей, учасникам АТО, які належать до осіб з інвалідністю, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції за рахунок коштів обласного бюджету. З них, отримали допомогу: 8 осіб - члени сімей військовослужбовців, які загинули (померли) в зоні проведення антитерористичної операції, 32 особи з інвалідністю, із 190 учасників АТО, які знаходяться в складних сімейних обставинах, отримали допомогу 70 осіб.


    3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

  За інформацією представника поліції за попередній тиждень зареєстровано 181 повідомлення, складено 47 адмін. протоколів. Зараєстровано 14 ДТП та 24 фактори раптової смерті. Також представник поліції наголосив на необхідності своєчасного інформування Броварський ВП про випадки міжконфесійних конфліктів в населених пунктах району.

   За інформацією представника Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області здійснювалися виїзди на гасіння пожеж в с. Шевченкове,   смт Калинівка, с. Богданівка. Було наголошено на необхідності контролю укомплектованості всім необхідним пожежних команд населених пунктів району.

   За інформацією Броварського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» в районі зареєстровано 584 випадки захворюваності на грип та ГРВІ, з них 409 - діти. 725 осіб вакциновано проти грипу. За минулий тиждень зареєстровано 9 випадків захворюваності на кір.

   Плакся Ю.С. дав доручення проводити інформаційно-розяснювально компанію серед населення району щодо необхідності вчасної вакцинації для запобігання масової захворюваності населення Бровраського району.

    Представники АТ "Ощадбанк" проінформували про банківські продукти та їх переваги при обслуговуванні під час користування картками та електронними сервісами банку.
Comments