Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе провів виїздний прийом громадян в смт.Калинівка

опубліковано 18 серп. 2015 р., 03:24 Інформаційно-довідковий центр
    18 серпня – в селищі Калинівка перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе провів виїздний прийом громадян.
    На зверненні громадян були присутні, голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, народний депутат України П.О.Різаненко, заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, начальники управлінь, що належать до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, представники громадських організацій району, актив населеного пункту.
    Мешканці смт.Калинівка в зверненнях порушили наступні питання:
- щодо об’єднання територіальних громад;
- облаштування зупинок по вимогі;
- щодо забезпечення населення твердим паливом;
- щодо завищених тарифів на комунальні послуги в смт.Калинівка;
- щодо перевірки викідів забруднюючих речовин в атмосферу повітря заводом «Будперліт»;
- щодо встановлення лічильників на теплову енергію для населення;
- щодо ремонту дорогии з смт.Калинівка до с.Перемога;
- ремонт даху та заміна вікон в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- щодо неправомірного утримання господарства по вирощуванню свиней в смт.Калинівка.
    По порушених питаннях дані доручення голові Броварської районної державної адміністрації В.О.Сіньку та керівникам відповідних структурних підрозділів.

18 серпня 2015 р.