Новини‎ > ‎

Перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Кукшин взяв участь у Дні відкритих дверей в Броварському міськрайонному Центрі зайнятості

опубліковано 12 груд. 2013 р., 06:12 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 04:08 ]
    12 грудня – на виконання завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Кукшин взяв участь у Дні відкритих дверей в Броварському міськрайонному Центрі зайнятості. 
    В.М.Кукшин відвідав міні-ярмарку вакансій, де підприємства району і міста пропонували безробітним вакантні посади на своїх підприємствах. 

12 грудня 2013 р.


    Звертаючись до присутніх В.М.Кукшин наголосив: 
    - Перед службою зайнятості району стоїть завдання - стимулювати підвищення зайнятості населення, створювати нові робочі місця та зменшити напругу на локальному ринку праці шляхом залучення клієнтів служби зайнятості до соціально-активних програм. Це участь у тимчасових та громадських роботах, надання ваучерів на навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, стажування на замовлення роботодавців, надання одноразової допомоги для зайняття підприємницькою діяльністю, впровадження стимулів для підприємців, які надаватимуть роботу для молоді та людей передпенсійного віку. 
    Співпраця з роботодавцями у напрямі працевлаштування безробітних з виплатою компенсації роботодавцю у розмірі єдиного внеску - не лише крок уперед у зміцненні взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцями, а й стимул до створення нових робочих місць. 
 Ми ставимо завдання створити не просто робоче місце, а привабливе для працівника в плані оплати праці яке здатне забезпечити нову якість у сфері економічного зростання. Тобто нові робочі місця мають бути направлені на реалізацію масштабної національної стратегії модернізації. 
  Стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць – залишається завданням номер один для влади на місцях.
Comments