Підготовка до виборів депутатів та селищного голови Великодимерської ОТГ

опубліковано 7 вер. 2017 р., 01:34 Інформаційно-довідковий центр

06 вересня 2017 року у приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулось засідання районного штабу з питань підготовки та проведення перших виборів депутатів та селищного голови Великодимерської об’єднаної територіальної громади.

На засіданні були присутні: керівник апарату Броварської райдержадміністрації Прянішнікова К.В., сільські голови населених пунктів, де будуть проходити вибори, депутати Броварської районної ради, керівники відділів Броварської районної державної адміністрації, заступник голови Броварської районної територіальної виборчої комісії Турчіна Лариса Анатоліївна.

Керівник апарату Броварської районної державної адміністрації Прянішнікова К.В. зазначила, що основною метою діяльності районного штабу є забезпечення належних умов для проведення демократичних та відкритих виборів депутатів та селищного голови Великодимерської ОТГ.

Присутні ознайомились з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів та селищних голів 29 жовтня 2017 року, який затверджений Постановою Центральної виборчої комісії від 31.08.2017 року № 169.

За результатами першого засідання районного штабу з питань підготовки та проведення перших виборів депутатів та селищного голови Великодимерської об’єднаної територіальної громади, сільським головам було надане доручення провести інвентаризацію матеріально-технічних засобів, якими вони повинні забезпечити дільничні виборчі комісії, відповідно до вимог Постанови Центральної виборчої комісії від 10.08.2015 року № 161.