Новини‎ > ‎

Під стінами райдержадміністрації відбувся мітинг на підтримку Президента України, Уряду і голови Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 28 січ. 2014 р., 08:04 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 лют. 2014 р., 01:21 ]
    28 січня – на вимогу депутатів районної ради О.Є.Кищука, В.І.Симоненка, М.М.Кононеко, голова районної ради А.В.Деменко, скликав сесію Броварської районної ради. В зв’язку з тим, що 27 депутатів районної ради висловили свою думку, щодо суспільно-політичної ситуації на засіданні 33 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання та засудили дії екстремістів, у сесійній залі зареєструвалося 19 депутатів із 52, тому сесія визнана неправомочною і такою, що не відбулась. 
    За ініціативою сільських, селищних голів і громад Броварського району біля приміщення райдержадміністрації відбувся мітинг на підтримку голови Броварської районної державної адміністрації, який сьогодні робить усе можливе, для того щоб зберегти громадянський мир та спокій. 
    На мітингу були присутні близько 300 осіб, а саме керівники Броварського району, депутати всіх рівнів, голови сільських, селищних рад, представники громади з кожного населеного пункту Броварського району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій. 

28 січня 2014 р.


    До присутніх звернулися голова Броварської райдержадміністрації П.П.Іваненко, голова районної ради А.В.Деменко, сільський голова села Рожни Т.І.Мехед, селищний голова В.Димерки А.Б.Бочкарьов, активісти з населених пунктів Броварського району. 
    Після виступів присутні на мітингу вшанували пам’ять загиблих під час протистоянь в місті Києві хвилиною мовчання. 
    Сільський голова села Рожни Т.І.Мехед зачитала резолюцію в якій зазначено: 
    В умовах жорстокого політичної протистояння пролилася кров у центрі столиці України, вже є загиблі, багато поранених і викрадених наших громадян. 
    В цих умовах ми громада Броварського району закликаємо всі сторони конфлікту до стриманості, пошуку шляхів мирного врегулювання глибокої політичної кризи. 
    Для подолання кризи необхідно приймати ефективні рішення, спрямовані на виконання волі народу. Перш за все закликаємо зупинити насилля з обох сторін, унеможливити переслідування політичних активістів та журналістів. 
    Закликаємо політичні сили України, громадських діячів та громадян не порушувати Конституцію, не піддаватися на провокації, які ставлять під загрозу цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави. Просимо проявити витримку, зваженість і мудрість в ім’я незалежності України, демократичного шляху її розвитку, дотримання прав і свобод громадян. Цілісність нашої держави, достойне життя наших громадян варті того, щоб за це боротися в рамках законності та порядку.
    Резолюція була підтримана всіма присутніми.
    Після чого мітинг був закритий.
Comments