Підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування з питань антикорупційного законодавства

опубліковано 9 груд. 2011 р., 05:54 Інформаційно-довідковий центр
    09 грудня – у великому актовому залі райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу, яке стало підсумком підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування з питань антикорупційного законодавства.
    Навчання проходило з 28.11.2011 р. по 09.12.2011 року. До спецкурсу «Актуальні проблеми запобігання та протидії корупції» входили наступні модулі: 1.Соціально-політичні аспекти корупції; 2.Загальна характеристика корупційної ситуації в Україні; 3.Нормативно-правове регулювання запобігання та протидії корупції в Україні; 4.Відповідальність за корупційні правопорушення; 5.Корупційні прояви у сфері земельних відносин; 6.Корупційні прояви у сфері природокористування; 7.Практичне втілення антикорупційного законодавства та запобігання проявів корупції серед державних службовців.
    На завершення навчання 60 державних службовців отримало свідоцтво «Про підвищення кваліфікації державного службовця».
    Цього ж дня голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко урочисто вручив 26 державних актів на земельні ділянки жителям села Погреби.