Пілотний інституційний аудит у Літківській ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. Стельмаха Броварського району

опубліковано 5 лист. 2019 р., 02:10 Інформаційно-довідковий центр

4 листопада 2019 року в Літківській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів ім. Стельмаха Броварського району Київської області розпочався перший в Україні пілотний інституційний аудит.
   Захід відбувається відповідно до Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України № 17 від 09.01.2019 року.
   Пілотний інституційний аудит передбачає оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу та внутрішньої системи забезпечення якості освіти і перевірку дотримання закладом вимог законодавства в сфері освіти.
   Директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти Вергун Юрій Валерійович ознайомив з наказом про проведення пілотного позапланового інституційного аудити закладу, представив членів експертної групи. За інформацією Державної служби якості освіти проведення заходу відбувається за ініціативою закладу з 04 по 08 листопада 2019 року.