Подвиг ветеранів війни - еталон мужності та патріотизму...

опубліковано 2 вер. 2020 р., 06:41 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 вер. 2020 р., 23:44 ]

2 вересня 2020 року у світі відзначається 75-та  річниця закінчення Другої світової війни.
     Шанобливе ставлення до пам'яті про перемогоу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1345 років, про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв фашизму є священним обов'язком держави та громадян України.
    І до цих пір кожна українська сім'я має згадку або живих учасників тієї жахливої війни.
    На сьогодні у Броварському районі проживає 8 ветеранів. Це:
    1. Мотузка Савелій Васильович (с. Богданівка);
    2. Хілько Іван Родіонович (с. Богданівка);
    3. Дикун Іван Тимофійович (с. Гоголів);
    4. Приходько Павло Іванович (с. Зазим'є);
    5. Гора Микола Опанасович (с. Красилівка);
    6. Фесюк Іван Васильович (с. Плоске);
    7. Марченко Михайло Петрович (с. Погреби);
    8. Гришко Петро Артемович (смт Велика Димерка).
    Саме сьогодні керівник Броварської районної організації ветеранів війни і праці Збройних Сил України і правоохоронних органів Володимир Брюхов відвідав ветеранів та вручив їм подарунки в знак шани про їх героїзм.

Також у населених пунктах Броварського району за участю представників органів місцевого самоврядування та  представників громадськості відбулося  покладання квітів до пам’ятних знаків та вшанування пам'яті загиблих у роки війни.

Перемога над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам'яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину - приклад патріотизму для нащадків.