Новини‎ > ‎

Новини організацій району

   

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду керівника закладу культури, заснованого Броварською районною радою

опубліковано Інформаційно-довідковий центр

   Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про культуру", Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів", Броварська районна рада Київської області оголошує конкурс на посаду керівника комунального закладу у сфері культури:
   - директора комунального закладу Броварської районної ради "Броварський районний будинок культури".
  
   Документи по кандидатам до складу конкурсної комісії від трудового колективу комунального закладу та громадських організацій у сфері культури приймаються протягом 14 календарних днів, починаючи з 19 квітня 2019 року.

   Документи на участь у конкурсі на посаду керівника закладу культури приймаються протягом 30 календарних днів, починаючи з 19 квітня 2019 року.

   Конкурсний добір починається 19 травня 2019 року та закінчується не пізніше 17 червня 2019 року.

   Умови проведення конкурсу:
   Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.
   Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

   До участі в конкурсі не допускаються особи, які:
   - визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;
   - мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
   - є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради).

   Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.

   Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:
   - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
   - автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
   - копію паспорта, копії документів про вищу освіту;
   - два рекомендаційних листи довільної форми;
   - мотиваційний лист довільної форми.

   Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.
   Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації. 

   Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net з поміткою "документи на участь у конкурсі".

   Контактний телефон: 5-50-65 (відділ комунального майна районної ради).

   Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:
   - вища освіта;
   - стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
   - володіння державною мовою;
   -  здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

   Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період розміщується на офіційному сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

   Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює відомості про кандидатів на сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

   Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.

Оголошення

опубліковано Інформаційно-довідковий центр


До уваги суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, зареєстрованих у Київській області та м.Києві!

опубліковано 15 квіт. 2019 р., 22:28 Інформаційно-довідковий центр

Оголошення 
про умови проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів 

   Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300.
   Заявки підприємств приймаються секретарем обласної конкурсної комісії до 27 листопада 2019 року (включно) за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, к.306. Телефон: (044) 234-45-87.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ!

опубліковано 9 квіт. 2019 р., 23:42 Інформаційно-довідковий центр

   Відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії від 07 квітня 2019 року № 759 “Про проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року” на 21 квітня 2019 року Верховною Радою України призначено повторне голосування з чергових виборів Президента України.
   Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України " Про Державний реєстр виборців", частини першої статті 351 Закону, Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893“Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”) (зі змінами), виборці які не можуть проголосувати на виборчій дільниці до якої відносяться згідно зареєстрованого місця проживання, можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Бровари, вул. Гагаріна, 15: (каб. 135, 136 )(понеділок — четвер з 8.00 до 17.00 год., п'ятниця з 8.00 до 15.45 год.). 13,14, 20 та 21 квітня ( з 8.00 до 17.00 год.) із заявою про тимчасову зміну місця голосування до 15 квітня 2019 року включно.

Звіт начальника Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області за 2018 рік

опубліковано 2 квіт. 2019 р., 06:36 Інформаційно-довідковий центр

   З метою інформування громадськості про основні результати роботи Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області у 2018 році із забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання публічної безпеки і порядку оприлюднюємо звіт начальника Броварського відділу поліції  для ознайомлення.

До уваги суб’єктів господарювання!

опубліковано 2 квіт. 2019 р., 06:25 Інформаційно-довідковий центр

   Останнім часом до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (далі – Головне управління) надходять повідомлення, що певними особами із посвідченнями представників громадських організацій у сфері захисту споживачів здійснюються перевірки суб’єктів господарювання щодо виконання ними вимог у сфері харчового законодавства та захисту споживачів. При цьому зазначені особи, погрожуючи суб’єктам господарювання застосуванням санкцій за нібито встановлені порушення, вимагають від них грошову винагороду за незастосування таких санкцій.
   Враховуючи зазначене, Головне управління інформує.
   Правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження органів державного нагляду (контролю), їх посадових осіб і права, обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) визначені Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 5 квітня 2007 року № 877-V (далі – Закон № 877).
   Правові та організаційні засади державного контролю, що здійснюється з метою перевірки дотримання операторами ринку законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин, а також законодавства про побічні продукти тваринного походження під час ввезення (пересилання) таких побічних продуктів на митну територію України визначені Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18 травня 2017 року № 2042-VIII (далі – Закон № 2042).
   Відповідно до ч. 4 ст. 4 Закону № 877, виключно законами встановлюються органи, уповноважені здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності.
   Зокрема, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (далі – Держпродспоживслужба) згідно Положення про Держпродспоживслужбу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 667 є центральним органом виконавчої влади, основними завданнями якого є реалізація державної політики у галузі ветеринарної медицини, сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, карантину та захисту рослин, ідентифікації та реєстрації тварин, санітарного законодавства, попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, метрологічного нагляду, ринкового нагляду в межах сфери своєї відповідальності, насінництва та розсадництва (в частині сертифікації насіння і садивного матеріалу), реєстрації та обліку машин в агропромисловому комплексі, державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів і реклами в цій сфері.
   Тобто єдиним органом, який має право здійснювати заходи державного контролю за господарською діяльністю у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, захисту споживачів є Держпродспоживслужба та її територіальні органи (Головні управління Держпродспоживслужби в областях та м. Києві).

“Дитяче серденько, живи!”

опубліковано 2 квіт. 2019 р., 03:05 Інформаційно-довідковий центр

   

   З 1 по 30 квітня в Україні проходитиме благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом “Дитяче серденько, живи!”
  Мета – придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.
   Збір коштів відбудеться по всій країні в рамках 14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».
   Минулого року Київська область зібрала у період проведення акції «Почуй світ» 84 854,42 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано в обласну дитячу лікарню 17 слухових апаратів для дітей з вадами слуху.
   Спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 875 369, 23 грн., на ці кошти Фондом придбано та передано у дитячі лікарні України 229 слухових апаратів. Також, в деякі обласні центри було закуплено 12 одиниць медичного обладнання для ранньої діагностики слуху, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.
   За тринадцять років було зібрано 35 798 830,65 грн., придбано та передано в безкоштовне користування обласним дитячим лікарням України необхідне медичне обладнання.
   Цьогоріч маємо найскладніший виклик, непросте завдання за всі роки проведення акцій. Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології, але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!
   Запрошуємо долучатись до цих ініціатив, у якості волонтерів, організаторів, спонсорів, та партнерів! 

   Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Київської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Звіт щодо діяльності  Комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо – юнацька спортивна школа» у 2018році.

опубліковано 2 квіт. 2019 р., 01:00 Інформаційно-довідковий центр

   Фізичне виховання у Броварському району відіграє важливу роль у формуванні молодого покоління, зміцненні і збереженні його здоров'я, підготовці до майбутньої професійної діяльності та захисту Батькивщини.
   Стратегічними цілями фізичного виховання дітей і молоді є формування фізичного, морального і психічного здоров'я, усвідомленої потреби у фізичному вдосконаленні, розвитку інтересу і звички до самостійних занять фізкультурою і спортом, набуття знань і вмінь здорового способу життя.
   Давно уже відомий взаємозв'язок між високими досягненнями у спорті та масовим спортивним рухом: чим ширше основа спортивної піраміди, а це масова фізична культура і спорт, тим вище її вершина – рекорди і перемоги. Головне завдання спортивних організацій – будівництво цієї основи.
   Дитячо-юнацька спортивна школа – позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України та Київської області.
   Основними напрямками роботи КЗ БРР «Дитячо-юнацька спортивна школа» є:
   - навчально-тренувальна та спортивна робота, яка проводиться за навчальними програмами з видів спорту;
   - відповідальність комплектування та наповнюваності навчальних груп до існуючих вимог, розклад роботи;
   - аналіз результатів приймальних і перевідних іспитів, визначення найбільш слабких фізичних якостей спортсмена;
   - участь вихованців ДЮСШ у спортивних змаганнях різного рівня;
   - проведення навчально-тренувальних зборів для відбору вихованців ДЮСШ, які будуть входити до складу національних збірних команд України та Київської області;
   - направляти вихованців в спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки для підвищення рівня спортивної майстерності;
   - проведення для вихованців ДЮСШ оздоровчі збори та активний відпочинок в спортивно-оздоровчих таборах;
   У спортивній школі відкрито 5 відділень: бокс, карате кіокушинкай, футбол, легка атлетика, хокей. Культивуються таки види спорту як баскетбол, волейбол,боротьба «Хортинг», таїландський бокс, лижні гонки.
   В спортивних секціях з видів спорту займаються суто діти Броварського району крім відділення хокею ( із 72 загальної кількості дітей з району - 16 осіб). 
   Виконання структурних завдань Дитячо-юнацької спортивної школи Броварського району здійснюється завдяки прийнятим програмам:
   * Програма розвитку футболу в Броварському районі на 2014-2018 роки;
   * Програма розвитку фізичної культури і спорту « Броварщина спортивна» на 2017-2020роки.
   * Програма оздоровлення та відпочинок дітей Броварського району на 2018 рік.
   Спортивна-масова робота КЗ БРР «ДЮСШ» ведеться на базі загальноосвітніх навчальних закладів району та громад, Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.
   Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності, профілактики травматизму дітей у побуті у навчально-тренувальному процесі на змаганнях визначається у діяльності всього тренерського колективу як одна із пріоритетних напрямків і проводиться відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку » та інших чисельних нормативних актів, які регламентують роботу закладу з цих питань.
   Головна мета Комунального закладу «Дитячо-юнацької спортивної школи»:
   - заохочувати дітей до занять спортом;
   - пропонувати безкоштовне відвідування спортивних секцій з різних видів спорту;
   - виховувати відповідальне ставлення до власного здоров»я як вищої індивідуальної і суспільної цінності.
   Станом на 01.10.2018 року у 85% шкіл району працюють секції ДЮСШ, де займаються 1235 спортсмена, що становить 20- 22% від загальної кількості школярів району (  тому числі діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей та багатодітних родин).
   Згідно штатного розпису закладу та тарифікації навчально-виховний процес в ДЮСШ здійснює високопрофесійний колектив тренерів-викладачів. Працює 31 тренер-викладач. Всі тренери мають вищу спеціалізовану освіту,  із них:
   - Заслужені тренера України – 2 особи;
   - тренера вищої категорії – 3 особи;
   - тренера І-ї категорії - 2 особи;
   - тренери ІІ-ї категорії – 23 особи. 
   У вересні 2018 року 5 тренерів-викладачів КЗ БРР «ДЮСШ» пройшли курси підвищення кваліфікації в Національному університеті фізичної культури і спорту в м.Києві, будуть претендувати на 1 та вищу кваліфікаційну тренерську категорію. Курси проходять тренери за рахунок місцевого бюджету Броварського району (8 500 грн.).
   КЗ БРР «ДЮСШ» тісно співпрацює з федераціями боксу, футболу, карате кіокушинкай, хокею з шайбою, спортивно-підлітковими клубами, спортивними товариствами та громадськими фізкультурно-спортивними організаціями , відділом освіти та відділом культуру Броварської районної державної адміністрації. Така співпраця дає можливість скоординувати роботу всіх напрямків задля досягнення спільної мети – здорові та спортивні діти це міцна та здорова нація.
   Матеріально-технічна база ДЮСШ на даний час забезпечена боксерським рингом, стритболом, легкоатлетичними ядрами, легкоатлетичними списами, гімнастичними гантелями, татамі для карате кіокушинкай, боксерський ринг.
   Кожного року Дитячо-юнацька спортивна школа проводить і бере участь у 78-80 змаганнях різного рівня, де спортсмени району беруть участь в районних, обласних, республіканських, всеукраїнських, міжнародних змаганнях з різних видів спорту.
   У 2018 році оздоровлено 310 спортсменів Дитячо-юнацької спортивної школи району за батьківські кошти та за кошти місцевого бюджету ( витрачено 375 тис.грн.), проведено навчально-тренувальний оздоровчий збір для команди по хокею з шайбою «ДЮСШ – Барс» Броварського району (витрачено 35 тис.грн.,за рахунок батьківських коштів).
   Тренери –викладачі КЗ БРР «ДЮСШ» активно працюють і залучають молодь, схильну до правопорушень, до занять фізичною культурою і спортом та до участі в спортивно-масових змаганнях, до роботи волонтерами на обласних, районних семінарах та заходах.
   Гордістю спортивної школи та всього Броварського району є спортсмени, які входять до збірної команди України та Київської області з різних видів спорту: 
   - Барило Марія – майстер спорту України з легкоатлетичного багатоборства; 
   - Слобода Марія – майстер спорту України з легкоатлетичних багатоборств; 
   - Черемісіна Анастасія - майстер спорту України з легкоатлетичних багатоборств;
   - Галкіна Поліна та Слобода Дарина – кандидати в майстри спорту і теж з легкоатлетичних багатоборств;
   - Нетеса Данило, Краснопольський Юрій, Сенік Ілля, Ведмєдєв Данило, Собко Назар, Гуменюк Олег, Воронін Олександр, Ромахін Максим, Герцик Владислав, Матвєєв Іван,Козієнко Артем, Коломієцю Юрій - члени юніорської збірної команди України, призери чемпіоната України 2018року по хокею з шайбою; 
   - Логач Сергій - призер чемпіонату світу по хокею з шайбою;   
   - Ковалець Богдан, Хуторний Максим, Воробйов Максим - члени юніорської збірної команди України, чемпіони України з хортингу;
   - Мовчан Андрій, Крутіус Артур, Кравець Максим, Самандасюк Микола - члени збірної команди Київської області та кандидати в юніорську збірну України з боксу,   
   - спортсмени з карате кіакушинкай Кармазін Гергій - чемпіон України (м.Львів), Омельченко Ярослав - срібний призер чемпіонату Європи, Васюк Вадим - срібнй призер Кубку світу у Польща (Вроцлав) в 2018 році. 
   На протязі 2018 року активно виступали наші спортсменки з боксу, які представляли Броварський район і Київську область на Чемпіонатах України, Європи та світу, є членами збірної команди України з боксу серед жінок. Вихованки нашої школи, (мешканки села Зазим'є) Ловчинська Марія, Седая Марія, які приймають участь, прославляють наш край на змаганнях різного рівня.
   Ловчинська Марія є багаторазовою чемпіонкою України з боксу, бронзовим призером чемпіонату Європи та срібним призером чемпіонату світу, отримала звання Майстер спорту міжнародного класу з боксу. 
   Седа Марія багаторазова призерка Чемпіонату України та учасниця Чемпіонату Європи з боксу, де посіла ІУ місце на чемпіонаті світу з боксу, посіла У місце і є майстром спорту України з боксу. 
   2018 році на чемпіонаті України по боксу Ловчинська Марія посіла І місце, Сєдая Марія ІІ місце, на Чемпіонаті Європи (Італія) Ловчинська Марія посіла І місце, Седая Марія ІІІ місце.
   В порівнянні з 2017 роком у 2018 році великий розвиток пішов у футболі серед дівчат -  наші збірні команди по футболу серед дівчат з трьох вікових категорій вибороли  ставши чемпіонами Київської області та України:
   - І місце старша (2002-2003 р.н.),
   - І місце середня (2004-2005 р.н.)
   - ІІІ місце (молодша 2006 р.н.), які стали призерами змагань. 
   В рейтингу спортивних шкіл Київської області ІІ-ї групи з олімпійських видів спорту КЗ БРР «ДЮСШ» займає 2 місце .
   У 2018 році постійно проводиться робота щодо підготовки спортивних резервів, розвитку спорту вищих досягнень, навчально – тренувальні збори, участь у змаганнях різного рівня, забезпечення спортсменів додатковим харчуванням. Три спортсмени отримали стипендію від голови Броварської районної державної адміністрації та Голови Броварської районної ради.
   Кожного року вихованці школи переходять на навчання в училища фізичної культури. Так в 2018 році до Броварського вищого училища фізичної культури було переведено на навчання 9 спортсменів з Броварського району на різні види спорту, а в Київське вище училище фізичної культури і спорту - 2 спортсмена.
   За 2018 навчальний рік свідоцтва про закінчення КЗ БРР «ДЮСШ» отримало 29 осіб, які успішно закінчили гавчання в закладі та здали тести. В закладі збільшилась тенденція вступу наших вихованців до вищих навчальних закладів фізкультурно-спортивного профілю, в школі працює вже 5 тренерів-викладачів наших вихованців з відповідною освітою, потреба залучати тренерів з других областей і районів відсутня.
Найменування 2018 рік
Спортивні розряди:

1. ІІ, ІІІ та юнацькі розряди 706 осіб
2. І розряд 4 осіб
3. КМС 5 осіб
4. МСУ 2 осіби
5. МСМК 1 особа


Директор КЗ БРР «ДЮСШ»                                                                                                        Т. Філіпова

«ЗАХИСТИМО ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ СЕБЕ ТА ТИХ ХТО ПОРУЧ»

опубліковано 19 бер. 2019 р., 02:28 Інформаційно-довідковий центр

   За останніми статистичними даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я (ВООЗ) – туберкульоз на сьогоднішній день є найпоширенішою інфекцією в усьому світі, яка забирає людські життя набагато частіше, ніж яке-небудь інше інфекційне захворювання.
  Туберкульоз - це хронічне інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерія, яка була відкрита Робертом Кохом у далекому 1882 році і з тих пір отримала назву "паличка Коха". Даний вид бактерій дуже стійкий до різних впливів і в змозі зберігати життєздатність на різних предметах до півроку, а після первинного зараження захворювання може розвинутися через роки, а в деяких випадках і десятиліття. Тому якщо дане захворювання виявлено у дітей, або осіб раннього віку, то це означає, що інфекція потрапила в організм під час вагітності. А якщо на туберкульоз захворіла літня людина, то можна, з великою часткою ймовірності стверджувати, що інфекція потрапила в його організм ще в підлітковому віці і в слідстві вікового зниження імунітету активізувалася.
   Найпоширенішим вважається туберкульоз органів дихання.
   Рідше зустрічається туберкульоз лімфатичних вузлів, очей, органів сечостатевої системи, кісток і суглобів.
   Причини захворювання
   Зараження туберкульозом головним чином відбувається повітряно-крапельним шляхом внаслідок безпосереднього контакту з хворим туберкульозом легенів людиною. Також можна туберкульозом можна заразитися вживаючи молоко від хворої на туберкульоз корови, яке не пройшло термічну обробку. Основними причинами, які сприяють захворюванню на туберкульоз є: неповноцінне неправильне харчування, ослаблений імунітет, фізичне або нервове виснаження організму, наркоманія, тютюнопаління, ВІЛ-інфекція
  Ознаки і симптоми туберкульозу
   При появі перелічених ознак слід негайно звернутися до лікаря:
   - Проява загальної слабкості і не замітна раніше швидка стомлюваність;
   - Підвищене потовиділення у верхній частині тулуба;
   - Втрата ваги з-за зниження або повної відсутності апетиту;
   - Підвищення температури тіла до 37 і більше градусів без видимої на те причини, що триває понад тиждень;
   - Гарячковий блиск в очах;
   - Покашлювання або кашель, з обов'язковим виділенням харкотиння, часто з кров'ю
   Лікування
   Лікування туберкульозу обов'язково має бути комплексним. Медична терапія є основним компонентом лікування туберкульозу і при її проведенні велике значення має правильний підбір комбінації антибактеріальних препаратів, їх кратність, оптимальна добова доза, тривалість лікування та спосіб введення.
   Найбільш ефективно туберкульоз лікується при його виявленні на ранніх стадіях, однак навіть у цьому випадку повне одужання настає не раніше ніж через рік, але найчастіше це займає близько двох-трьох і більше.
   У тих випадках, коли при стандартному консервативного лікування не вдається досягти виздоровлення - доводиться вдаватися до оперативного втручання, в результаті якого частково або навіть повністю може бути видалене від одного до декількох легеневих сегментів.
   Важливе значення у лікуванні хворого на туберкульоз відіграє правильне харчування і суворе дотримання режиму. Повний спокій приписується тільки у випадку тяжкого стану пацієнта при кровохарканнях або після операції, тому більшість пацієнтів згідно режиму займаються лікувальною фізкультурою. Харчування хворого на туберкульоз повинно містити велику кількість білка і вітамінів та бути висококалорійним.
   У висновку хочеться акцентувати увагу на тому, що завдяки обов'язковим щепленням БЦЖ - у разі інфікування, дане захворювання протікає в більш м'якій формі.
   За статистикою, захворюваність на туберкульоз серед нещеплених людей до десяти разів вище, ніж серед тих, що пройшли вакцинацію.
   Товариство Червоного Хреста України, сприяючи державі у боротьбі з туберкульозом, здійснює діяльність у сфері різних національних та регіональних програм, які направлені на зменшення захворюваності та смертності населення від туберкульозу.
   Сьогодні дуже важливо надавати підтримку тим категоріям громадян, у яких немає коштів для оплати профілактики та лікування цього інфекційного захворювання, для ведення ними здорового та повноцінного способу життя.
   Багато чого залежить від нас самих, тому особливого значення набуває активізація інформаційно – пропагандистської роботи серед широкого загалу населення, особливо серед дітей та молоді задля лікування та профілактики туберкульозу.
   22 березня 2019 року в рамках Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом на майдані Свободи (м. Бровари, вул. Гагаріна, 18) безкоштовно працюватиме пересувний флюорограф. Час роботи з 8.30 до 14.00.

Броварська місцева прокуратура звертає увагу громадян!

опубліковано 28 лют. 2019 р., 06:26 Інформаційно-довідковий центр

   Постановою Верховної Ради України від 26.11.2018 № 2631-VIII чергові вибори Президента України призначено на 31.03.2019.
   Питання організації та порядку проведення зазначених виборів визначено Законом України «Про вибори Президента України» від 05.03.1999 № 474-ХІY.
   Підготовку та проведення виборів Президента України забезпечує Центральна Виборча Комісія (м. Київ, бульвар Л. Українки, 1).
   Звертаємо Вашу увагу, що органи прокуратури не уповноважені здійснювати нагляд за додержанням, виборчого законодавства та не є суб'єктами розгляду скарг на порушення законів з цих питань.
   Виборчий процес здійснюється на засадах законності та заборони будь- якого незаконного втручання.
   Відповідно до положень Закону України «Про вибори Президента України» від 05.03.1999 № 474-ХІY звернення, заяви та скарги стосовно підготовки та проведення, організації, голосування на виборчій дільниці піддягають розгляду на засіданні виборчої комісії або судом.
   Особи, винні у порушенні законодавства щодо виборів Президента України притягуються до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності, передбаченої законом.
   Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність за перешкоджання здійснення виборчого права або права, брати участь у роботі виборчої комісії, фальсифікацію виборчих документів чи підсумків голосування, надання неправдивих відомостей до органів Державного реєстру виборців чи їх фальсифікації, незаконне використання виборчого бюлетеня, голосування виборцем більше ніж один раз, незаконне знищення виборчої документації, порушення таємниці голосування та порядку фінансування виборчої кампанії, підкуп виборця, втручання у діяльність Голови та члена ЦВК тощо (статті 157- 160, 344 КК України). Згідно з вимогами ст. 216 КПК України досудове розслідування кримінальних правопорушень, пов'язаних з виборчим процесом (ст. 157-160, 344 КК України), здійснюється слідчими поліції, При цьому, досудове розслідування злочинів, вчинених членом ЦВК, здійснюється слідчими ДБР або детективам НАБУ, в залежності від підслідності, визначеної у ст. 216 КПК України

1-10 of 368