Новини‎ > ‎

Повідомлення організацій районуОбережно, грип!

опубліковано Інформаційно-довідковий центр


   Грип – гостре інфекційне захворювання, яке характеризується ураженням верхніх дихальних шляхів, загальною інтоксикацією та набуває періодичного епідемічного розповсюдження.

   Захворювання грипом розвивається раптово, характеризується лихоманкою, підвищенням температури, хворі скаржаться на слабкість, різкий головний біль в ділянці лоба, скронь очей, біль у м’язах. Майже одночасно з’являється чихання та закладеність в носі, нежить, біль у горлі, кашель.

Як попередити зараження грипом:

   В період епідемії грипу в дитячих, лікувальних закладах, промислових, харчових підприємствах та інших громадських закладах необхідно регулярно провітрювати приміщення, проводити вологе прибирання бажано із застосуванням дезінфекційних засобів, усувати протяги, піддержувати температурний режим. Необхідно уникати охолодження тіла, особливо ніг, стежити щоб вони завжди були сухими. Одягатися треба тепло і легко. Не забувайте про фізичні вправи, загартування організму, прогулянки на свіжому повітрі, уникайте масових зібрань людей. Медичний персонал та інший персонал, який обслуговує хворих, має контакт з великою кількістю людей повинен використовувати марлеві маски. Не мале значення має дотримання правил суспільної і особистої гігієни( миття рук з милом, використовування спиртових серветок, не торкатись очей, носа, рота не митими руками, використовувати одноразовий посуд).

   Якщо у вас немає в крові захисних антитіл, ви захворієте, антитіла з’являються в крові коли ви перехворієте , або після щеплення. Якщо щеплення проти грипу не були зроблені, рекомендується у вогнищі, та під час епідемії застосовувати засоби екстреної профілактики, такі як аміксин, арбідол, імунал, анаферон, інтерферон та засоби неспецифічної профілактики яка передбачає вітамінізацію організму людини, прийняття вітамінів групи С, полівітаміни, аскорбінову кислоту, а також продукти багаті на вітаміни С (смородина, шипшина, цитрусові), загальнозміцнюючі препарати ( екстракти ехінацеї, елеутерокок, женьшеня). Не треба забувати і про засоби народної медицини такі як часник, і цибулю, які виділяють фітонциди, що згубно діють на віруси. Що робити коли в сім’ї є хворі: При перших ознаках грипу хворого потрібно укласти в постіль, ізолювати його від оточуючих в окремій кімнаті, виділити окреме ліжко, білизну, рушник, посуд. Речі і посуд якими користувався хворий потрібно кип’ятити, або ошпарювати кип’ятком. У приміщені де знаходиться хворий щоденно проводять вологе прибирання бажано із застосуванням деззасобів, провітрювання. Особам які доглядають за хворим слід користуватись марлевою маскою. До хворого необхідно викликати лікаря. Дотримання цих не складних, рекомендацій, вбереже ваше здоров’я.

Броварський РВЛД ДЗ «Київський ОЛЦ МОЗ України»

Обережно, грип!

опубліковано 12 жовт. 2017 р., 22:06 Інформаційно-довідковий центр

   Грип – гостре інфекційне захворювання, яке характеризується ураженням верхніх дихальних шляхів, загальною інтоксикацією та набуває періодичного епідемічного розповсюдження.

   Відповідно до прогнозу Всесвітньої організації охорони здоров’я, за даними Міністерства охорони здоров'я України, в епідемічному сезоні захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції 2017-2018 років в Україні очікують три штами грипу: "Гонконг", "Брісбен" та новий для українців штам «Мічиган». У минулому епідемічному сезоні захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції грип типу А (H1N1) pdm09, до якого належить і штам "Мічиган", циркулював на дуже низькому рівні, але не дивлячись на торічну "неагресивність" штаму, в Міністерстві охорони здоров'я вважають, що епідемії грипу не уникнути. Багаторічні спостереження за грипом, дані про імунітет до захворювання у здорових осіб, а також низький процент охоплення вакцинацією населення, на фоні погіршення соціально-економічної ситуації в Україні дозволяють спрогнозувати зростання кількості захворілих на 14 %.

   Оскільки вірус "Мічиган" є підвидом "свинячого" грипу, то він має схожі ознаки захворювання. Інкубаційний період при грипі складає 4-7 днів. Грип "Мічиган" відрізняється важким перебігом з великою ймовірністю виникнення ускладнень.

   За словами медиків, самий кращий спосіб не захворіти взимку — зробити своєчасно щеплення від грипу. Всі ці штами входять до складу протигрипозних вакцин на цей сезон. Вакцинацію краще починати вже з листопада місяця так як для формування стійкого імунітету необхідно два-три тижні.

   Як попередити зараження грипом:  
   - проведення вакцинації протигрипозною вакциною;
   - повноцінне харчування з включенням вітамінів у природному вигляді (перш за все свіжі овочі та фрукти);
   - загартовування організму, ведення здорового способу життя;
   - часте провітрювання приміщення;
   - уникання контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції (необхідно триматися від неї на відстані не менше двох метрів);
   - обмеження відвідин місць великого скупчення людей;
   - часте миття рук з милом;
   - прагнути не торкатися очей, носа або рота немитими руками;
   - застосовувати імуностимулюючу, гомеопатичні препарати, оксолінову мазь, засоби нетрадиційної медицини;
   - при чиханні або кашлі прикривати ніс і рот одноразовою носовою серветкою, яку зразу ж після використання потрібно викинути;
   - носити марлеву пов’язку (маску), яку потрібно міняти кожні 4 години, в осередку інфекції, або при перших проявах застуди;
   - проводити вологе прибирання не менше двох разів на день із застосуванням дезінфікуючих засобів.

   Що робити коли Ви захворіли:

   Не слід займатися самолікуванням. Відповідне медикаментозне лікування хворому призначає тільки лікар. Самолікування може призвести до ускладнень, що можуть становити значну небезпеку для здоров’я хворого:
   - при перших ознаках захворювання хворого потрібно укласти в постіль та викликати лікаря;
   - для виведення отруйних речовин доцільно збільшити питний режим за рахунок чаїв (з шипшиною, смородиною, калиною, малиною, липовим цвітом, лимоном), молока з медом, фруктових соків;
   - ізолювати хворого в окремій кімнаті або відгородити ширмою та виділити індивідуальний посуд, рушник, предмети особистої гігієни, білизну;
   - проводити провітрювання приміщення декілька разів на добу;
   - щодня робити вологе прибирання з дезінфікуючими засобами;
   - користуватись одноразовими носовими серветками; 
   - особам, які доглядають за хворим слід користуватись марлевими масками.

Що робити, якщо у вашому селі немає банку?

опубліковано 29 вер. 2017 р., 03:57 Інформаційно-довідковий центр


   Останнім часом часто можемо спостерігати, на жаль, невтішну картину - закриття банківських відділень у малих, особливо сільських, населених пунктах. У зв’язку з цим наші споживачі стикаються з певними проблемами, наприклад, з неможливістю оплатити певні послуги, переказати чи отримати гроші від рідних та близьких. Що робити в такому випадку і як можна вирішити цю ситуацію – в нашому матеріалі.

   Ви завжди маєте можливість проаналізувати наявні послуги і тарифи інших компаній та самостійно обрати оптимальний варіант. Ми показали - можливі шляхи вирішення проблеми.

   Національний поштовий оператор «Укрпошта» пропонує клієнтам декілька варіантів, як переказати та отримати кошти, сплатити за послуги і товари:
- поштовий переказ – здійснюється в межах України на адресу або до запитання у всіх відділеннях поштового зв’язку Укрпошти. Термін пересилання поштових переказів залежить від рівня автоматизації об’єкта поштового зв’язку і може складати:
– декілька хвилин – терміновий поштовий переказ, доступний для виплати у визначених відділеннях поштового зв’язку;
– 3 години – звичайний поштовий переказ від автоматизованого до автоматизованого відділення поштового зв’язку
– до двох робочих днів – звичайний поштовий переказ від/до неавтоматизованого об’єкта поштового зв’язку.

   Тариф: від відправника-фізичної особи - до 2000,0 грн включно – 2%
   понад 2000,0 грн - 1,0% + 8 грн., але не менше ніж 10,00 грн.

   Серед «плюсів» - надійність (послуги надає державне підприємство, яке гарантує безпеку та конфіденційність усіх операцій з грошовими коштами), доступність (відправити та отримати поштовий переказ можна у всіх населених пунктах країни без виключення), додаткові опції (при здійсненні переказу є можливість зазначити одержувачу в письмовому повідомленні до 10 слів, за бажанням одержувача перекази досилаються у межах України для виплати у поштовому відділенні за місцем нового проживання).

   Серед «недоліків» – для відправлення переказу необхідно відвідати поштове відділення, проте отримати кошти можна вдома від листоноші.

   - Звертаємо увагу на існування унікальної опції «переказ з картки додому», яка дозволяє перерахувати кошти з банківської картки з доставкою готівки отримувачу.

   Переказ коштів з платіжної картки, на відміну від банківського, доставляється в будь-який населений пункт України, оскільки Укрпошта забезпечує стовідсоткове покриття своїми послугами території країни; вручається листоношею «безпосередньо в руки» отримувачу, що актуально для людей похилого віку, із слабким здоров’ям, людям з обмеженими можливостями або просто тим, кому важко виділити час на відвідування відділення, наприклад, мамам з малими дітьми. Для отримання переказу отримувачу нема потреби оформляти банківську картку.

   Тариф:
   При виборі опції «готівка на відділення» - 1% від суми переказу + 5 грн., але не менше ніж 10,00 грн
   При виборі опції «готівка додому» - 1% від суми переказу + 19 грн.
   - перекази між картками та оплата послуг он-лайн – скористатися відповідними сервісами можна на сайті Укрпошти. Переказ коштів здійснюється між всіма платіжними картками Visa та MasterCard будь-яких банків України. При оплаті комунальних платежів, доступна опція «Переказ на довільні реквізити», яку можна використати, якщо в списку постачальників послуг відсутнє необхідне комунальне підприємство.

   Тариф на перекази з картки на картку: 1 % + 5 грн

   Тариф на сплату послуг он-лайн для кожної послуги індивідуальний і повідомляється користувачеві під час здійснення оплати.

   Серед «плюсів» - сервіси працюють в режимі 24/7, тому скористатись ними можна в будь-якому зручному місці, не потрібно відвідувати поштове відділення та заповнювати папери

   Серед «недоліків» - обов’язковою умовою для здійснення оплати є наявність платіжної картки та доступу до мережі Інтернет.

ОГОЛОШЕННЯ!

опубліковано 20 вер. 2017 р., 00:24 Інформаційно-довідковий центр

 

  Центр поштового зв’язку №9 Київської обласної дирекції ПАТ «Укрпошта» запрошує на роботу до відділення поштового зв’язку Бровари (вул. Гагаріна, 20) та Бровари-1 (вул. Ярослава Мудрого, 2):
   - операторів (з/плата – 5600 грн.)
   - листонош (з/плата від 3200 грн.).

   Довідки за телефоном 5-45-51

ОБЕРЕЖНО! ГРИБИ!

опубліковано 14 вер. 2017 р., 05:28 Інформаційно-довідковий центр

 
   Як повідомив завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень Державної Установи "Київський обласний лабораторний центр МОЗ України" Прокопенко В.А. на цьому тижні в районі сталося 2 групових випадки отруєння грибами з кількістю потерпілих 7 осіб. При епідрозслідуванні встановлено, що потерпілі, на їх думку, вживали умовно їстивні гриби (сироїжки, зонтики). 

   Шановні жителі Броварського району! 
Будьте обережні!
Добримуйтеся правил збору та вживання грибів!!!!


Шановні споживачі Київської області!

опубліковано 5 вер. 2017 р., 23:15 Інформаційно-довідковий центр


   ПрАТ «Київобленерго» звертається до вас з переконливим проханням економно та раціонально використовувати електричну енергію та не вмикати одночасно декілька потужних електроприладів.

   Особливо актуальним питанням є зниження електроспоживання у години найбільшого навантаження енергосистеми: з 8:00 до 11:00 та з 20:00 до 23:00 години. Саме в ці години споживачі вмикають одночасно найбільш енергоємні електроприлади: електричні плити, електрочайники, кондиціонери, бойлери, теплі поли, праски, пральні машини тощо.

   Звісно, ми не закликаємо відмовитися від всіх благ цивілізації, а лише просимо відповідально та розумно підходити до споживання електроенергії, адже, зазвичай, надмірне споживання ніяк не пов’язано з реальними потребами, а є наслідком звичайного безвідповідального ставлення до цього питання. Враховуючи велику кількість електроустаткування в кожній оселі, важливо використовувати економну техніку класу А, А+, А++ та уникати одночасного застосування енергоємних приладів.

   Зрозуміло, що існує безліч заходів, яких Ви можете вжити, щоб зробити Вашу домівку більш енергоефективною. Деякі зміни можуть бути одноразовими інвестиціями, а деякі Ви можете робити кожен день! Навіть якщо Ви реалізуєте дві або три поради з заощадливого використання електроенергії, Ви зекономите енергію та власні кошти. 

   Тож, пропонуємо Вам один із найефективніших способів зекономити ваші кошти та допомогти енергетикам вирівняти добовий графік електричних навантажень.

   Встановлення багатотарифних приладів обліку та перехід на розрахунки за спожиту електроенергію за тарифами, які диференційовані за періодами часу, дозволяє споживачам заощаджувати на оплаті спожитої електроенергії за рахунок найбільшого споживання електричної енергії у період доби, в який діє найменшій тарифний коефіцієнт. Наприклад, вночі при мінімальному навантаженні енергосистеми встановлюються знижені коефіцієнти для оплати за спожиту електроенергію, завдяки чому вартість спожитої в нічний період електроенергії значно зменшується.

   Саме тому, компанія Київобленерго пропонує побутовим та юридичним споживачам законно та цивілізовано заощадити на витратах, не обмежуючи себе в користуванні електроенергією. ПрАТ «Київобленерго» пропонує споживачам заключити договір на послуги по заміні існуючих приладів обліку на зонні лічильники для розрахунку за диференційованими тарифами за період часу (в межах договірної потужності).

   Такі досить не складні заходи дозволять вирівняти баланс між виробництвом та споживанням електроенергії.

   ПрАТ «Київобленерго» також нагадує, що одночасне використання потужних електроприладів, у тому числі обігрівачів, може спричинити не тільки аварійні відключення та пошкодження електричного обладнання. Надмірне споживання електроенергії може стати причиною пожежі та нести небезпеку для людського життя.

   Пам’ятайте: свідоме ставлення до споживання електричної енергії, невикористання саморобних обігрівачів та дотримання споживачами зазначеної в договорі потужності є запорукою сталого електропостачання ваших осель та вашої безпеки.

Попередження пожеж в лісових масивах

опубліковано 1 серп. 2017 р., 00:07 Інформаційно-довідковий центр

 


   У цьому році літо, як ніколи, порадувало нас сонячними погожими днями та теплом. Але з настанням сухої погоди зростає ризик виникнення лісових пожеж. Це зумовлюється самовільним спалюванням рослинності та стрімким зростанням відвідування лісів відпочиваючими. Люди не завжди задумуються над тим, що їхні дії можуть мати вкрай негативні наслідки. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви і завдати великих збитків.

   5-Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області (м. Бровари) нагадує, що внаслідок сухої та вітряної погоди підвищується ризик виникнення лісових пожеж і звертається з проханням до населення дотримуватися Правил пожежної безпеки в лісових масивах:
   • відпочивайте лише у зонах відпочинку, не розводьте багаття у лісі, окрім призначених для вогнищ місць;
   • для недопущення поширення полум’я та виникнення пожежі обкопайте його земляним рівчаком;
   • намагайтеся не палити в лісі, не кидати недопалки на землю;
   • не користуйтеся у лісі піротехнічними засобами;
   • не створюйте смітників у лісі, тим більше не підпалюйте їх;
   • не випалюйте суху рослинність у лісах чи поруч із лісом.

   При виникненні пожежі:
   • обов’язково повідомте про пожежу за номером «101»;
   • незначний вогонь спробуйте загасити водою, гілками, ґрунтом, піском, шматком цупкої незаймистої тканини;
   • якщо вогонь великий – виходьте з лісу у напрямку проти вітру;
   • повідомляйте про пожежу зустрічних людей;

   Нагадуємо, що згідно статі 77 “Кодексу України про адміністративні правопорушення”, винні в порушенні “Правил пожежної безпеки в лісах” несуть адміністративну відповідальність, а якщо порушення цих правил несе за собою знищення або пошкодження лісу – притягаються до кримінальної відповідальності.

   Тому, перед тим, як підпалити суху траву, пам’ятайте про можливі наслідки і відповідальність перед законом!
   https://www.facebook.com/brovaryDSNS/

Начальник 56-ДПРЧ 5-ДПРЗ
ГУ ДСНС України у Київській області (м. Бровари)
майор служби цивільного захисту                                                                                                                                                       М.П. Вакуленко

Оголошення

опубліковано 31 лип. 2017 р., 04:46 Інформаційно-довідковий центр

  Центр поштового зв'язку №9 КОД ПАТ "Укрпошта" запрошує на роботу мешканців міста та району, а саме населених пунктів: 
  - Бровари, 
  - Калинівка,
  - Красилівка, 
  - Княжичі,
  - Погреби,  
  - Семиполки,
  - Зазим'я,
    
   на наступні посади:
   * листоноша (поштар),
   * оператор,
   * начальник відділення поштового зв'язку,
   * листоноша по супроводжуванню пошти,
   * робітник з комплексного обслуговування будинків та ремонту.

   Разом з нами Ви отримаєте стабільність!

   Телефон 045-94-54-551

Виставка копій оригінальних карт « Київщина на картах XVI-XIX століття» в м.Бровари

опубліковано 21 лип. 2017 р., 04:30 Інформаційно-довідковий центр


   За ініціативою Державного архіву Київської області у районах та містах області експонується виставка копій оригінальних карт « Київщина на картах XVI-XIX століття»

   У Броварах виставка буде експонуватися у краєзнавчому музеї по вул. Гагаріна,6 з 21.07.2017 по 06.08.2017.

   Урочисте відкриття виставки відбулося в 10.00 21.07.2017 за участі керівника апарату адміністрації К.В.Прянішнікової, керівництва Державного архіву Київської області,  

Програмою СБУ «На тебе чекають вдома» скористалися двоє мешканців Донбасу

опубліковано 21 лип. 2017 р., 04:21 Інформаційно-довідковий центр

  


   Двоє мешканців Донбасу успішно скористалися Програмою Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

   Зокрема, у рамках Програми Рівненський міський суд звільнив від покарання 57-річного жителя Донецької області.

   У 2014 році він потрапив під вплив проросійської пропаганди та приєднався до одного з незаконних збройних формувань. Короткострокового перебування у рядах бандформувань вистачило йому, щоб визнати помилковість свого вибору та усвідомити злочинну суть дій ватажків бойовиків. Тому у травні 2014 року він добровільно вийшов зі складу незаконного збройного формування.

   У 2017 році чоловік залишив територію Донецької області та прибув на Рівненщину, де за порадою своїх знайомих скористався можливостями програми «На тебе чекають вдома».

   Зважаючи на відсутність у його діях ознак тяжкого злочину, добровільну заяву і сприяння слідству, суд звільнив колишнього бойовика від кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

   Ще один дезорієнтований російською пропагандою мешканець Донецька приєднався до незаконних збройних формувань так званої «ДНР» у серпні 2014 року.

   Програмою СБ України «На тебе чекають вдома» вирішив скористатись за порадою дружини, яка зв’язалась з представниками СБУ для отримання більш детальної інформації. Після усвідомлення відповідальності за майбутнє своїх дітей, яким необхідно забезпечити право жити в цивілізованій країні, чоловік зважився звернутися до поліції та написав заяву про добровільний вихід зі складу так званої «ДНР».

   Наразі він перебуває вдома зі своєю родиною та сподівається на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності.

   У своїх відеозверненнях учасники Програми закликають бойовиків без жодних вагань складати зброю, оскільки Програма «На тебе чекають вдома» дозволяє повернути до мирного життя тих, хто добровільно відмовився від участі в діяльності незаконних збройних формувань.

1-10 of 276