Новини‎ > ‎

Новини організацій району

   

На базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов черговий конкурс –виставка з історико-технічного стендового моделювання «МояМодель 2019»

опубліковано 21 лют. 2019 р., 05:18 Інформаційно-довідковий центр

   На базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов черговий конкурс –виставка з історико-технічного стендового моделювання «МояМодель 2019». 
   Понад 70 учасників дорослих і малих, з Києва, Борисполя, Броварів, Красилівки, Калинівки, Семиполок, Гоголева, Требухова, Перемоги та Пухівки зібрались в актовій залі школи. На столах розмістилось понад 170 моделей літаків, танків, кораблів, масштабних фігурок, робіт-фентезі та космічних апаратів. Доки працювали судді, дітвора прийняла участь у майстер-класах. 

   Як робити літаючі метальні моделі навчали авіамоделісти з гуртка Гоголева. Радіокеровані автомобілі та квадрокоптери демонстрували старші. Кваліфіковані консультації по виготовленню бронетехніки, автомобілів надали члени дорослих клубів з Броварів та Борисполя. Батьки та родичі мали змогу побачити своїх дітей зовсім з іншої сторони: обдаровані, творчі, розумні… Майбутня Україна.

   Нагороди отримали усі учасники і за виставку і за конкурс. Свято вдалося. А забезпечили призовий фонд небайдужі люди із Львова, Тернополя, Запоріжжя, Конотопу, три організації з Києва. Шана їм та дяка від дорослих і дітвори. 

 

 

Директор КЗ «Броварський районний 
центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО 
 Т. Г. Куць

Особистий прийом громадян заступник прокурора Київської області

опубліковано 17 лют. 2019 р., 22:09 Інформаційно-довідковий центр

   19 лютого 2019 року з 10:00 до 12:00 годин в приміщенні Броварської місцевої прокуратури проведе особистий прийом громадян заступник прокурора Київської області Мілевський Андрій Петрович.
   Попередній запис на особистий прийом відбувається за телефоном 5-22-54. При собі необхідно мати звернення у письмовій формі та паспорт.

Оголошення Броварського об'єднаного міського військового комісаріату

опубліковано 13 лют. 2019 р., 01:54 Інформаційно-довідковий центр

Київський обласний військовий комісаріат та Броварський ОМВК
запрошують громадян України на військову службу за контрактом.


   ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ:

   - Грошове забезпечення від 10200 гривень;
   - Право на пільгову пенсію;
   - Виплата допомоги на оздоровлення в розмірі грошового забезпечення;
   - Компенсація за найм житла;
   - Забезпечення службовим житлом;
   - Безоплатне навчання учасника бойових дій та його дітей у ВНЗ;
   - Безоплатне медичне забезпечення;
   - 75% пільги на комунальні платежі (для учасників бойових дій);
   - Відпустки від 30 діб;
   - Грошова винагорода за участь у бойових діях (від 4500 до 10 000 гривень);
   - Матеріальна допомога від від міськвиконкому та районної адміністрації;
   - Соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей;
   - Речове забезпечення.

   За детальною інформацією звертайтись: Київський обласний військовий комісарат (044-456-03-68);
   м. Бровари, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 чи за телефоном 097-408-81-86, 097-147-60-02, -5-45-33.


В Броварському  регіоні триває Кампанія декларування-2019

опубліковано 8 лют. 2019 р., 02:57 Інформаційно-довідковий центр

   З початку року громадянами території обслуговування Броварського управління подано 90 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу складає 13,8 млн. грн. В тому числі, 36 декларацій подано громадянами, які повинні обов’язково подати декларації, сума до сплати податку з доходів фізичних осіб склала 209,6 тис.грн. та 61,5 тис. грн. військового збору.

   Правом на отримання податкової знижки вже скористалось 54 громадяна.

   Наголошуємо, що для фізичних осіб - підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) останній день подання декларації за 2018 рік – 11.02.2019.

   Для громадян, які зобов’язані подати декларацію та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – останній день подання декларації за 2018 рік – 02.05.2019.

   Граничні строки сплати податкових зобов'язань, зазначених у податковій декларації про майновий стан і доходи, поданої за результатами 2018 року:

   для фізичних осіб – підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – 21 лютого 2019 року;
   для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність – 31 липня 2019.


Броварське управління ГУ ДФС у Київській області 

До уваги страхувальників!

опубліковано 31 січ. 2019 р., 06:09 Інформаційно-довідковий центр

   Звертаємо Вашу увагу на те, що комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства діє відповідно до частини третьої статті 30 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» і в своїй діяльності повинна керуватися Постановою ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ від 19.07.2018 року № 13, Статутом Фонду соціального страхування України, а також іншими нормативно-правовими актами, що регулюють питання матеріального забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.
   
   Комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства зобов’язана :
   - приймати рішення про призначення матеріального забезпечення;
   - приймати рішення про відмову в призначенні матеріального забезпечення, про припинення його виплати (повністю або частково), розглядати підставу і правильність видачі та заповнення листків непрацездатності та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення;
   - здійснювати контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення застрахованим особам роботодавцем за рахунок коштів Фонду як за власною ініціативою, так і у зв'язку із зверненням застрахованих осіб;
   - вживати заходів по своєчасному наданню на підприємстві застрахованим особам матеріального забезпечення за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності;
   - брати участь у перевірках, що здійснюються на підприємстві робочими органами виконавчої дирекції Фонду з питань правильності використання страхових коштів, надавати контролюючим органам необхідні документи та пояснення з питань, що виникають під час перевірок;
   - здійснювати заходи по усуненню виявлених комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства та контролюючими органами порушень з питань надання матеріального забезпечення, використання страхових коштів.

   Повноваження комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства:
   - приймає рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення (допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), вагітності та пологах, на поховання) і передає його роботодавцю для проведення виплат, здійснення розрахунків тощо. Приймає рішення про припинення виплати матеріального забезпечення (повністю або частково). Перевіряє правильність видачі та заповнення документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення.
   - здійснює контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення застрахованим особам.
   - бере участь у перевірках організації медичного обслуговування застрахованих осіб лікувально-профілактичним закладом, що розташований на підприємстві, дотримання хворими призначеного режиму лікування.
   Веде облік осіб, які часто та довго хворіють (особи, які за останні 12 місяців були непрацездатними з приводу одного захворювання не менше трьох випадків із загальною кількістю днів непрацездатності 30-40 днів або з приводу різних захворювань не менше чотирьох випадків за останні 12 місяців із загальною кількістю днів непрацездатності 40-50 днів), а також осіб, які отримали листки непрацездатності у зв'язку із невиробничими травмами, аналізує, інформує та вносить пропозиції з питань зниження рівня захворюваності роботодавцю та представнику застрахованих осіб.
   - здійснює контроль за своєчасним направленням до відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду заяв-розрахунків про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення. Проводить щоквартально аналіз використання коштів Фонду на підприємстві.
   - вносить пропозиції роботодавцю щодо відшкодування Фонду витрат по коштах Фонду, проведених з порушенням чинного законодавства або використаних не за призначенням, ініціює перед робочим органом виконавчої дирекції Фонду або його відділенням питання про відшкодування Фонду витрат на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності у зв'язку із травматизмом невиробничого характеру у випадках, якщо це сталося з вини інших юридичних або фізичних осіб.
   - розглядає скарги працівників підприємства на рішення комісії із соціального страхування підприємства по наданню матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду, здійснює заходи по розв'язанню викладених у них питань.
   - проводить на підприємстві роз'яснювальну роботу та надає консультації з питань надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.
   - забезпечує гласність роботи комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства з питань надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

При втраті працездатності у перший день роботи лікарняні розраховуються з посадового окладу

опубліковано 31 січ. 2019 р., 06:06 Інформаційно-довідковий центр

   Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, середня заробітна плата для розрахунку розміру допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом, у випадках, коли страховий випадок настав у перший день роботи застрахованої особи, визначається, виходячи зі встановленої тарифної ставки (посадового окладу) або її частини.
   Розмір зазначеної допомоги залежить від тривалості загального страхового стажу та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).
   Нагадаємо, у загальних випадках при обчисленні середньої заробітної плати (доходу) для забезпечення допомогою по тимчасовій непрацездатності враховуються всі види заробітної плати (доходу) в межах граничної суми місячної заробітної плати, на яку нараховуються страхові внески на страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.
   Загальний приклад розрахунку середньоденної заробітної плати: 

( Х1 +Х2 + Х3 + Х4 + Х5 + Х6 + Х7 + Х8 + Х9 + Х10 + Х11 + Х12) / 365*,
де Х1, Х2, … 
– заробітна плата застрахованої особи за кожен з 12 місяців розрахункового періоду, що передував місяцю, в якому настав страховий випадок.
   *Календарні дні за 12 місяців розрахункового періоду. Невідпрацьовані з поважних причин дні (за наявності), необхідно виключити із розрахунку. Також із розрахунку виключаються місяці розрахункового періоду (з першого до першого числа), в яких застрахована особа не працювала з поважних причин. Святкові та вихідні дні не виключаються з розрахункового періоду.
   Право на отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом.

Страхувальники мають подати звіт по заборгованості зі сплати страхових коштів до 25 січня

опубліковано 31 січ. 2019 р., 05:42 Інформаційно-довідковий центр

   Як інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, рішенням правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 затверджено оновлену форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості.

   Водночас, за підсумками 2018 року страхувальники мають подати звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за формою, що діяла до кінця 2018 року. Звітність необхідно подати роботодавцям, що мають непогашену заборгованість, в строк до 25.01.2019.

   Звіт по заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду за оновленою формою подається щоквартально, починаючи з 2019 року. Зазначимо, нова форма звітності була прийнята з метою оптимізації і передбачає скорочення на 48 показників. Документом об’єднано звіти про заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності й на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 21 січ. 2019 р., 04:04 Інформаційно-довідковий центр

   Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», 22 січня 2019 року з 10:00 до 13:00 в приміщенні Броварської місцевої прокуратури проведе особистий прийом громадян заступник прокурора Київської області Мілевський Андрій Петрович. 

   Попередній запис на особистий прийом відбувається за телефоном 5-22-24. При собі необхідно мати звернення у письмовій формі та паспорт

Правила виклику служби екстренної медичної служби у м.Бровари та Броварському районі

опубліковано 21 січ. 2019 р., 03:27 Інформаційно-довідковий центр

   У зв’язку із впровадженням реформи охорони здоров’я в Україні, інформуємо щодо правил виклику бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги.
   Система екстреної медичної допомоги – це система закладів охорони здоров’я та їх структурних одиниць, які забезпечують організацію та надання екстреної медичної допомоги, у тому числі під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

   На території України кожен громадянин чи будь-яка інша особа, незалежно від віку (дитяче і доросле населення), має право на безоплатну, доступну, своєчасну та якісну екстрену медичну допомогу.

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2012 р. №1119, є чіткий перелік станів за якими викликається бригада екстреної (швидкої) медичної допомоги, а саме:
   - знепритомлення;
   - судоми;
   - раптовий розлад дихання;
   - раптовий біль у ділянці серця;
   - блювота кров’ю;
   - гострий біль у черевній порожнині;
   - зовнішня кровотеча;
   - ознаки гострих інфекційних захворювань;
   - гострі психічні розлади, що загрожують життю і здоров’ю пацієнта та/або інших осіб;
   - всі види травм (поранення, переломи, вивихи, опіки, важкі забої, травми голови);
   - ураження електричним струмом, блискавкою, тепловими ударами, переохолодженням;
   - асфіксія всіх видів (утоплення, потрапляння сторонніх предметів у дихальні шляхи);
   - ушкодження різної етіології під час надзвичайних ситуацій (дорожньо-транспортні пригоди, аварії на виробництві, стихійні лиха тощо);
   - отруєння;
   - укуси тварин, змій, павуків та комах тощо;
   - порушення нормального перебігу вагітності (передчасні пологи, кровотеча тощо).
 
   ВАЖЛИВО ПАМ’ЯТАТИ, що з 2018 року, по всій Київській області працює єдина централізована оперативно-диспетчерська служба з розташуванням у м. Біла Церква, куди надходять ВСІ виклики, які потрапляють на лінію 103.
  
   Саме за єдиним номером 103 відбувається виклик бригади екстреної медичної (швидкої) допомоги, але завжди пам’ятайте: КОЖЕН ВИКЛИК НА 103 МАЄ БУТИ ОГРУНТОВАНИЙ !

Профілактика кору

опубліковано 17 січ. 2019 р., 23:42 Інформаційно-довідковий центр

   Починаючи з минулого року в Україні та Броварському районі констатовано ріст захворюваності на кір. Ситуація пояснюється періодом циклічного підйому захворюваності населення через 5-6 років та зниженям іммуного прошарку щеплених дітей із-за несвоєчасного або не в повному обсязі проведених щеплень.  

   Щоб вчасно запобігти цьому захворюванню, необхідно знати як попередити його. 
   Збудником кору є вірус
   Єдиним джерелом інфекції є хвора людина. 
   Найбільша заразливість припадає на період до появи висипки. Вже на 5-6 день висипання хворий не становить небезпеки для оточуючих. Передача інфекції відбувається повітряно-крапельним шляхом. Вірус під час розмови, кашлю, чхання хворого у великій кількості виділяється в зовнішне середовище і заражає оточуючих. Через предмети побуту, продукти харчування вірус кору не передається. Особи, що не хворіли на кір і не щеплені проти кору, залищаються високо сприйнятливими хвороби протягом усього життя  та можуть захворіти  будь якому віці. 
   Хвороба починається гостро, з підвищення температури тіла до 38-39 °С, появою нежитю, кашлю, чхання, головного болю, загального нездужання, сиплості голосу, світлобоязні, одутлості обличчя, кон'юнктивіту. На 3-4-й день хвороби стан хворого погіршується, температура тіла підвищується до 40 °С, посилюються катаральні явища, симптоми інтоксикації. За вухами з'являється розеольозна висипка, яка протягом доби поширюється на обличчя, шию і верхню частину грудей, наступного дня - на тулуб і верхні кінцівки, а ще через день - на нижні кінцівки. Висипання зберігається 3- 4 дні, потім блідне у такій самій послідовності, в якій з'явилось, залишаючи після себе пігментацію, а згодом дрібне висівковидне лущення. Із зникненням висипання нормалізується температура і минають катаральні явища. 
   Не треба забувати про ускладнення кору, які можуть бути більш серйознышими, ніж саме захворювання. 
   До ускладнень відносять пневмонія, отит, менінгіт, енцефаліт. 
   Специфічних засобів, які б діяли на вірус кору не існує. Тому лікування полягає в посиленому догляді для полегшеного перебігу захворювання. Хворого ізолюють в окрему, добре провітрювану кімнату, з послідуючим викликом лікаря. Саме він має визначити, де і як потрібно лікувати вашу дитину, призначить відповідне лікування та профілактичні заходи щодо попередження подальшого поширення кору. Для зменшення ознак інтоксикації хворому необхідно багато пити – чай, соки, компоти, відвари трав. Їжа повина легко засвоюватись, бути багатою на вітаміни. Приміщення де находиться хворий добре провітрюють, якщо є можливість проводять кварцування. За дітьми, які контактували з хворим на кір, не були щеплені та не хворіли на кір проводять спостереження на протязі 21 дня. Всіх виявлених хворих терміново ізолюють. 


   Для попередження захворювання та забезпечення сприятливої епідемічної ситуації найефективніше буде щеплення коровою вакциною. Вакцинацію здійснюють дітям в 12 місяців комбінованою вакциною відразу проти кору, краснухи, паротиту у медичних закладах. Повторне щеплення проводять у віці 6 років. Ці дві дози вакцини забезпечують захист організму від кору.

   Пам’ятайте: захворювання легше попередити, ніж лікувати.

1-10 of 355