Новини‎ > ‎

Повідомлення організацій районуПопередження пожеж в лісових масивах

опубліковано 1 серп. 2017 р., 00:07 Інформаційно-довідковий центр

 


   У цьому році літо, як ніколи, порадувало нас сонячними погожими днями та теплом. Але з настанням сухої погоди зростає ризик виникнення лісових пожеж. Це зумовлюється самовільним спалюванням рослинності та стрімким зростанням відвідування лісів відпочиваючими. Люди не завжди задумуються над тим, що їхні дії можуть мати вкрай негативні наслідки. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви і завдати великих збитків.

   5-Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області (м. Бровари) нагадує, що внаслідок сухої та вітряної погоди підвищується ризик виникнення лісових пожеж і звертається з проханням до населення дотримуватися Правил пожежної безпеки в лісових масивах:
   • відпочивайте лише у зонах відпочинку, не розводьте багаття у лісі, окрім призначених для вогнищ місць;
   • для недопущення поширення полум’я та виникнення пожежі обкопайте його земляним рівчаком;
   • намагайтеся не палити в лісі, не кидати недопалки на землю;
   • не користуйтеся у лісі піротехнічними засобами;
   • не створюйте смітників у лісі, тим більше не підпалюйте їх;
   • не випалюйте суху рослинність у лісах чи поруч із лісом.

   При виникненні пожежі:
   • обов’язково повідомте про пожежу за номером «101»;
   • незначний вогонь спробуйте загасити водою, гілками, ґрунтом, піском, шматком цупкої незаймистої тканини;
   • якщо вогонь великий – виходьте з лісу у напрямку проти вітру;
   • повідомляйте про пожежу зустрічних людей;

   Нагадуємо, що згідно статі 77 “Кодексу України про адміністративні правопорушення”, винні в порушенні “Правил пожежної безпеки в лісах” несуть адміністративну відповідальність, а якщо порушення цих правил несе за собою знищення або пошкодження лісу – притягаються до кримінальної відповідальності.

   Тому, перед тим, як підпалити суху траву, пам’ятайте про можливі наслідки і відповідальність перед законом!
   https://www.facebook.com/brovaryDSNS/

Начальник 56-ДПРЧ 5-ДПРЗ
ГУ ДСНС України у Київській області (м. Бровари)
майор служби цивільного захисту                                                                                                                                                       М.П. Вакуленко

Оголошення

опубліковано 31 лип. 2017 р., 04:46 Інформаційно-довідковий центр

  Центр поштового зв'язку №9 КОД ПАТ "Укрпошта" запрошує на роботу мешканців міста та району, а саме населених пунктів: 
  - Бровари, 
  - Калинівка,
  - Красилівка, 
  - Княжичі,
  - Погреби,  
  - Семиполки,
  - Зазим'я,
    
   на наступні посади:
   * листоноша (поштар),
   * оператор,
   * начальник відділення поштового зв'язку,
   * листоноша по супроводжуванню пошти,
   * робітник з комплексного обслуговування будинків та ремонту.

   Разом з нами Ви отримаєте стабільність!

   Телефон 045-94-54-551

Виставка копій оригінальних карт « Київщина на картах XVI-XIX століття» в м.Бровари

опубліковано 21 лип. 2017 р., 04:30 Інформаційно-довідковий центр


   За ініціативою Державного архіву Київської області у районах та містах області експонується виставка копій оригінальних карт « Київщина на картах XVI-XIX століття»

   У Броварах виставка буде експонуватися у краєзнавчому музеї по вул. Гагаріна,6 з 21.07.2017 по 06.08.2017.

   Урочисте відкриття виставки відбулося в 10.00 21.07.2017 за участі керівника апарату адміністрації К.В.Прянішнікової, керівництва Державного архіву Київської області,  

Програмою СБУ «На тебе чекають вдома» скористалися двоє мешканців Донбасу

опубліковано 21 лип. 2017 р., 04:21 Інформаційно-довідковий центр

  


   Двоє мешканців Донбасу успішно скористалися Програмою Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

   Зокрема, у рамках Програми Рівненський міський суд звільнив від покарання 57-річного жителя Донецької області.

   У 2014 році він потрапив під вплив проросійської пропаганди та приєднався до одного з незаконних збройних формувань. Короткострокового перебування у рядах бандформувань вистачило йому, щоб визнати помилковість свого вибору та усвідомити злочинну суть дій ватажків бойовиків. Тому у травні 2014 року він добровільно вийшов зі складу незаконного збройного формування.

   У 2017 році чоловік залишив територію Донецької області та прибув на Рівненщину, де за порадою своїх знайомих скористався можливостями програми «На тебе чекають вдома».

   Зважаючи на відсутність у його діях ознак тяжкого злочину, добровільну заяву і сприяння слідству, суд звільнив колишнього бойовика від кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

   Ще один дезорієнтований російською пропагандою мешканець Донецька приєднався до незаконних збройних формувань так званої «ДНР» у серпні 2014 року.

   Програмою СБ України «На тебе чекають вдома» вирішив скористатись за порадою дружини, яка зв’язалась з представниками СБУ для отримання більш детальної інформації. Після усвідомлення відповідальності за майбутнє своїх дітей, яким необхідно забезпечити право жити в цивілізованій країні, чоловік зважився звернутися до поліції та написав заяву про добровільний вихід зі складу так званої «ДНР».

   Наразі він перебуває вдома зі своєю родиною та сподівається на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності.

   У своїх відеозверненнях учасники Програми закликають бойовиків без жодних вагань складати зброю, оскільки Програма «На тебе чекають вдома» дозволяє повернути до мирного життя тих, хто добровільно відмовився від участі в діяльності незаконних збройних формувань.

Мешканець Луганщини скористався Програмою СБУ «На тебе чекають вдома»

опубліковано 4 лип. 2017 р., 03:49 Інформаційно-довідковий центр

   

   Співробітники Служби безпеки України у рамках Програми «На тебе чекають вдома» залучили до добровільного складання зброї та повернення до нормального життя колишнього бойовика так званої «ЛНР».

   З початком тимчасової окупації частини території Луганської та Донецької областей мешканець Лисичанського району, піддавшись обіцянкам сепаратистів, приєднався до незаконних збройних формувань.

   Перебуваючи в рядах бандформувань, він допомагав облаштовувати блокпости, займався господарською діяльністю, залучався до забезпечення контрольно-пропускного режиму.

   Усвідомивши злочинність та аморальність способу життя ватажків бойовиків, чоловік зрозумів, що саме це є їх пріоритетами в процесі «відродження новоросії». Він добровільно відмовився від протиправної діяльності та, боячись кримінальної відповідальності в Україні, виїхав на територію Російської Федерації.

   Програмою СБУ «На тебе чекають вдома» чоловік вирішив скористатись за порадою своїх друзів та неодноразового перегляду інформації в Інтернеті. Написавши заяву про добровільний вихід зі складу так званої «ЛНР», він повернувся додому, до своєї родини та наразі очікує на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності.

   Чоловік закликав усіх тих, хто перебуває в рядах незаконних збройних формуваннях так званої «ЛНР», скласти зброю та, скориставшись можливостями Програми, повертатися до мирного життя.

   Детальніше про це: https://youtu.be/xOg4JqXZyYE

   https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/3663#sthash.SEp9HU93.dpbs                                  

 

Оголошення!

опубліковано 14 черв. 2017 р., 05:29 Інформаційно-довідковий центр

   Центр поштового зв'язку №9 КОД ПАТ "Укрпошта" запрошує на роботу мешканців міста та тайону, а саме населених пунктів: Бровари, Калинівка, Красилівка, Княжичі, Погреби, Семиполки, Зазим'я на наступні посади: листоноша (поштар), оператор, начальник відділення поштового зв'язку, листоноша по супроводженню пошти, робітник з комплексного обслуговування будинків та ремонту.

   Разом з нами Ви отримаєте стабільність!

   Телефон (04594) 5 45 51

Співробітники Служби безпеки України затримали посадовця Київського представництва генерального замовника – Національного космічного агентства України за виготовлення та збут амфетаміну

опубліковано 14 черв. 2017 р., 01:07 Інформаційно-довідковий центр

  
   Співробітники Служби безпеки України затримали посадовця Київського представництва генерального замовника – Національного космічного агентства України за виготовлення та збут амфетаміну.

   Правоохоронці встановили, що провідний інженер, який має звання майора, організував у власній квартирі виготовлення амфетаміну та збував його місцевим наркозалежним. Прекурсори для виготовлення психотропну він купував у наркодилерів. Оперативники спецслужби затримали зловмисника поблизу місця проживання в Оболонському районі столиці під час спроби продажу кількох грамів виготовленого амфетаміну. Раніше було задокументовано інші факти реалізації майором наркотиків.

   Провідному інженеру оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропних речовин у великих розмірах, вчинені повторно).

   Вирішується питання про обрання наркоділку запобіжного заходу. Триває слідство.

Співробітники Служби безпеки України перекрили контрабандний канал поставок елітної марихуани до Росії

опубліковано 14 черв. 2017 р., 01:03 Інформаційно-довідковий центрСпівробітники Служби безпеки України перекрили контрабандний канал поставок елітної марихуани до Росії.

Правоохоронці встановили, що наркоділки на замовлення російських клієнтів вирощували канабіс на «плантаціях» у Мелітопольському районі Запорізької області. Марихуану до Росії відвозили кур’єри залізничним транспортом, оплата за товар надходила організаторам на банківські картки.

Оперативники спецслужби затримали одного з учасників угрупування у поїзді «Харків-Москва» та вилучили десять пакунків канабісу вагою сім кілограмів, який спільник-провідник приховав у технічних нішах вагона Під час обшуків за місцем проживання організатора наркобізнесу у Броварському районі Київщини співробітники СБ України виявили ще десять кілограмів готових до збуту наркотиків. Одночасно на Запоріжжі правоохоронці ліквідували плантацію марихуани та нарколабораторію.

За попередніми даними, вартість вилучених наркотиків на «чорному ринку» становить понад два з половиною мільйони гривень.

Двом затриманим зловмисникам оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст.15, ч. 2 ст. 305 та ч.2 чт. 307 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

Відкриття виконавчого провадження

опубліковано 7 черв. 2017 р., 04:17 Інформаційно-довідковий центр

   Відповідно до Законів України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» та «Про виконавче провадження» примусове виконання судових рішень і рішень інших органів та посадових осіб покладається на органи державної виконавчої служби та у визначених Законом України «Про виконавче провадження» випадках — на приватних виконавців...

   Отримання виконавчого документу 

   Для звернення судового рішення до виконання стягувачу в першу чергу необхідно отримати в суді виконавчий документ.

   Згідно статті 368 Цивільного процесуального кодексу України та статті 258 Кодексу адміністративного судочинства України за кожним судовим рішенням, яке набрало законної сили, за заявою осіб, на користь яких воно ухвалено, чи прокурора, який здійснював у цій справі представництво інтересів громадянина або держави в суді, видається один виконавчий лист.

 Відповідно до статті 116 Господарського процесуального кодексу України виконання рішення господарського суду провадиться на підставі виданого ним наказу, який є виконавчим документом.

   Підстава для відкриття виконавчого провадження 

   Підставою для відкриття виконавчого провадження по виконанню судового рішення є пред’явлений до відповідного відділу державної виконавчої служби виконавчий документ разом із заявою стягувача про відкриття виконавчого провадження.

   Необхідно пам'ятати оскільки однією з законодавчо закріплених причин відмови у відкритті виконавчого провадження є невідповідність виконавчого документа вимогам статті 4 Закону України «Про виконавче провадження», то доведеться отримуючи виконавчий документ відразу перевірити його і упевнитися, що принаймні ця обставина не перешкодить відкриттю виконавчого провадження.

   Отже, у відповідності статті 4 Закону України «Про виконавче провадження» у виконавчому документі обов’язково мають бути зазначені його назва, дата видачі, найменування органу, посадової особи, що видали документ, дата і номер рішення, за яким видано виконавчий документ, найменування стягувача і боржника, їх адреси, дата і місце народження боржника та його місце роботи (для громадян), номери рахунків у кредитних установах (для юридичних осіб), а також резолютивна частина рішення, дата набрання чинності рішенням та строк пред’явлення виконавчого документа до виконання.

   Виконавчий документ має бути підписано уповноваженою посадовою особою та скріплено печаткою.

Місця виконання судового рішення 

   Відповідно до частини 1 статті 24 Закону України «Про виконавче провадження» виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна.

   Якщо боржник є юридичною особою, то виконання провадиться за місцезнаходженням його постійно діючого органу або майна.

   Якщо йдеться про зобов’язання боржника вчинити певні дії — то за місцем здійснення цих дій.

   Право вибору місця виконання між кількома відділами державної виконавчої служби, які можуть вчиняти виконавчі дії по виконанню рішення на території, на яку поширюються їх функції, належить стягувачу.

   Таким чином, право вибору місця виконання належить стягувачу в межах вимог статті 24 Закону України «Про виконавче провадження».

Заява про відкриття виконавчого провадження 

   Якщо Ви, являєтеся стягувачем і у Вас в наявності є виконавчий документ, то необхідно написати заяву до відділу ДВС.

   У заяві про відкриття виконавчого провадження Ви вправі зазначити відомості, що ідентифікують боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню рішення (рахунок боржника, місце роботи чи отримання ним інших доходів, місцезнаходження його майна тощо), а також шляхи отримання ним коштів, стягнутих з боржника.

   Необхідно зазначити, що Цивільним процесуальним кодексом України і Господарським процесуальним кодексом України передбачено можливість забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно відповідача. Законом України «Про виконавче провадження» також передбачені заходи, які можуть забезпечити подальше виконання судового рішення.

   Так, відповідно до статті 26 Закону України «Про виконавче провадження» при відкритті виконавчого провадження за заявою стягувача з метою забезпечення виконання рішення по майнових стягненнях державний виконавець постановою про відкриття виконавчого провадження вправі накласти арешт на майно та кошти боржника та оголосити заборону на його відчуження.

   Одночасно з винесенням такої постанови державний виконавець може провести опис і арешт майна боржника.

   Тому у заяві про відкриття виконавчого провадження щодо виконання рішення про майнове стягнення стягувач має право просити державного виконавця накласти арешт на майно та кошти боржника та оголосити заборону на його відчуження.

   Якщо від стягувача надійшла заява про накладення арешту на майно та кошти боржника, державний виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження може винести постанову про накладення арешту на майно та кошти боржника.

   Під час пред'явлення виконавчого документа або його дубліката до виконання разом з ним подаються:
   1) у разі виконання рішення про конфіскацію майна засудженого за вироком суду — копія опису майна і копія вироку. У разі відсутності у справі опису майна засудженого надсилається довідка про те, що опис майна не проводився;
   2) у разі виконання рішення про конфіскацію майна за постановою суду — копія протоколу вилучення майна, що підлягає конфіскації, або довідка про відсутність такого майна;
   3) у судових справах, за якими застосовано заходи забезпечення позовних вимог, — копії документів, що підтверджують виконання ухвали суду про забезпечення позову, у разі якщо такі заходи застосовувалися судом.

   Заява про відкриття виконавчого провадження подається до органу ДВС у письмовій формі разом із оригіналом (дублікатом) виконавчого документа.

   До заяви про відкриття виконавчого провадження, яка подається представником стягувача, додається документ, що підтверджує його повноваження.

   На кожен поданий на примусове виконання виконавчий документ стягувачем подається окрема заява про відкриття виконавчого провадження.

   У разі пред'явлення до виконання виконавчого документа, за яким надана розстрочка виконання, виконавче провадження відкривається в частині, за якою сплинув строк сплати.

Строки відкриття виконавчого провадження державним виконавцем 

   В свою чергу державний виконавець, якщо виконавчий документ відповідає усім вищезазначеним вимогам та його пред’явлено до виконання у межах встановленого законом строку і до відділу державної виконавчої служби за належним місцем виконання рішення, відповідно до статті 26 Закону України «Про виконавче провадження» зобов’язаний: прийняти цей виконавчий документ до виконання та не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження. За рішенням немайнового характеру виконавець у постанові про відкриття виконавчого провадження зазначає про необхідність виконання боржником рішення протягом 10 робочих днів (крім рішень, що підлягають негайному виконанню).

Постанова державного виконавця про відкриття виконавчого провадження 

   У постанові про відкриття виконавчого провадження державний виконавець має зазначити про можливість боржнику самостійно виконати рішення у строк до семи днів з моменту винесення постанови (у разі виконання рішення про примусове виселення боржника — у строк до п'ятнадцяти днів) та наслідки не виконання рішення у зазначений строк, які передбачають, що у разі ненадання боржником документального підтвердження виконання рішення буде розпочате примусове виконання цього рішення із стягненням з боржника виконавчого збору та витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, передбачених цим Законом.

   При цьому, у разі відкриття виконавчого провадження за виконавчим документом про конфіскацію майна, стягнення періодичних платежів, забезпечення позовних вимог або якщо рішення підлягає негайному виконанню строк, встановлений частиною другою цієї статті строк для самостійного виконання рішення не надається.

   Відстрочка виконання рішення — це відкладення чи перенесення виконання рішення на новий строк, який визначається судом.

   Так, відстрочка може надаватись за рішенням, у якому судом визначено зокрема, певний строк звільнення приміщення, повернення майна тощо.

   Відповідно, виконавчий документ, виданий на підставі рішення, яким надано відстрочку виконання, приймається державним виконавцем до виконання після закінчення строку відстрочки в межах строку, встановленого для його пред'явлення.

   Копії постанови про відкриття виконавчого провадження підлягають надсиланню стягувачу та боржникові рекомендованим листом з повідомленням про вручення не пізніше наступного робочого дня.

   Законодавець надав право сторонам виконавчого провадження оскаржити постанову про відкриття виконавчого провадження у десятиденний строк.

Висновок 
 
   З огляду на вищевикладене, можна зробити висновок, що для реалізації права на звернення до органів державної виконавчої служби із заявою про відкриття виконавчого провадження мають бути дотримані певні вимоги Закону:
   — це має бути здійснено у формі заяви з обов’язковим додаванням до неї виконавчого документа;
   — сам виконавчий документ повинен відповідати вимогам статті 18 Закону України «Про виконавче провадження» ;
   — заява про відкриття виконавчого провадження має бути подана за місцем виконання відповідного рішення та у межах строків, встановлених для пред’явлення виконавчого документа до виконання.


Начальник Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби 
Головного територіального управління юстиції у Київській області 
Штепа Сергій Олексійович

Броварський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області повідомляє:

опубліковано 6 черв. 2017 р., 03:02 Інформаційно-довідковий центр

   07 червня 2017 у Броварському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області за адресою: м. Бровари, бульвар Незалежності, 39 з 11.00 год до 12.00 год. буде проводити особистий прийом громадян начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області Шевченко Олексій Валерійович.

Начальник Броварського міськрайонного відділу 

державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції 

у Київській області Штепа Сергій Олексійович

1-10 of 270