Новини‎ > ‎

Повідомлення організацій району«Лікар для кожної сім’ї»

опубліковано 14 трав. 2018 р., 05:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 трав. 2018 р., 06:54 ]


   Нагадуємо!!! З квітня 2018 року триває кампанія з підписання декларацій про вибір лікарів з надання первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім’ї».

   Для чого підписувати декларацію з лікарем?
  - Обрати свого лікаря — значить підписати декларацію про вибір лікаря — сімейного лікаря/терапевта/педіатра
  - Таким чином ви повідомляєте державі та НСЗУ, що будете обслуговуватися саме у цього лікаря. І з початком реформи у вашому закладі НСЗУ спрямує гроші у медзаклад, де працює ваш лікар.

   Інструкція «Як підписати декларацію з лікарем?»
   КРОК 1: Оберіть за вашими особистими критеріями заклад чи лікаря. Ви можете скористатися порадами знайомих. Або відвідати найближчі заклади та дізнатися про лікарів там.
   КРОК 2: Перевірте, чи вже можна підписати декларацію у вибраному закладі. Вам у цьому допоможе наліпка «Тут можна обрати свого лікаря».
   КРОК 3: Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини.
   КРОК 4: Зверніться у реєстратуру медзакладу та повідомте, що хочете підписати декларацію.
   КРОК 5: Уповноважений працівник медзакладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе ваші дані в електронну систему.
На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу.
   КРОК 6: З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані вірні. Якщо потрібно — працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз.
   Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один — ви забираєте з собою, інший лишається у закладі.
   КРОК 7: Працівник закладу підтверджує вашу декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.


Комунальним некомерційним підприємством Броварської районної ради 
«Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

ПРОФІЛАКТИКА КОРУ

опубліковано 14 трав. 2018 р., 04:53 Інформаційно-довідковий центр

   В Україні за 4 місяці 2018 року зареєстровано понад 41000 випадків кору, в Броварському районі за аналогічний період зареєстровано 33 випадки кору в тому числі 14 дітей. Ситуація пояснюється зниженям іммуного прошарку не щеплених дітей із-за несвоєчасного, та не в повному обсязі забеспечення вакциною, відмовою батьків від щеплення. Щоб запобігти вчасно цьому захворюванню, необхідно знати як попередити його.

   Кір – це інфекційна хвороба, збудником якої є вірус. Єдиним джерелом інфекції є хвора людина. Найбільша заразливість припадає на період до появи висипки. Вже на 5-6 день висипання хворий не становить небезпеки для оточуючих.

   Передача інфекції відбувається повітряно-крапельним шляхом. Вірус під час розмови, кашлю, чхання хворого у великій кількості виділяється в зовнішне середовище і заражає оточуючих. Через предмети побуту, продукти харчування вірус кору не передається.

   Особи, що не хворіли на кір і не щеплені проти нього, залищаються високо сприйнятливими до кору протягом усього життя і можуть захворіти в будь якому віці. Хвороба починається гостро, з підвищення температури тіла до 38-39 °С, нежитю, кашлю, чхання, головного болю, загального нездужання, сиплості голосу, світлобоязні, одутлості обличчя, кон'юнктивіту. На 4-5 день хвороби за вухами з'являється розеольозна висипка, яка протягом доби поширюється на обличчя, шию і верхню частину грудей, наступного дня - на тулуб і верхні кінцівки, а ще через день - на нижні кінцівки. Висипка зберігається 3- 4 дні, потім блідне у такій самій послідовності, в якій з'явилась, залишаючи після себе пігментацію, а згодом дрібне висівковидне лущення.

   Не треба забувати про ускладнення кору, які можуть бути більш грізними, ніж саме захворювання. До ускладнень відносять пневмонія, отит, менінгіт, енцефаліт.

   Хворого ізолюють в окрему, добре провітрювану кімнату, якщо у вас захворіла дитина – викличте дільничого лікаря. Саме він має визначити, де потрібно лікувати вашу дитину (вдома або в стаціонарі), призначить відповідне лікування та профілактичні заходи щодо попередження подальшого поширення кору.

   Профілактичні заходи у вогнищі кору включають ізоляцію дитини ( до 5 дня з моменту появи висипань). Приміщення де находиться хворий добре провітрюють, якщо є можливість проводять кварцування.

   Для попередження захворювання та забезпечення сприятливої епідемічної ситуації найефективніше буде щеплення коровою вакциною. Вакцинацію здійснюють дітям в 12 місяців комбінованою вакциною відразу проти кору, краснухи, паротиту у медичних закладах. Повторне щеплення проводять у віці 6 років.

   Пам’ятайте: захворювання легше попередити, ніж лікувати.

Броварський РВЛД ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України»

Види допомог, на які мають право українці у разі нещасного випадку на роботі

опубліковано 10 трав. 2018 р., 04:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 трав. 2018 р., 04:20 ]

   Фонд соціального страхування України здійснює страхування громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. Відповідно, в кожному з таких випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.

   Як роз’яснив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков, у разі нещасного випадку Фонд виплачує застрахованій особі допомогу з тимчасової втрати працездатності. «Виплата такої допомоги триває до моменту одужання або до встановлення інвалідності», – зазначив Є. Баженков.

   Також передбачено одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого.

   У випадку, коли потерпілий втрачає працездатність, – як частково, так і абсолютно – йому встановлюється щомісячна страхова виплата, яка компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до ступеня втрати працездатності.

   Потерпілий, який тимчасово переводиться на легшу нижчеоплачувану роботу, отримує страхову виплату у розмірі його середньомісячного заробітку.

   У випадку смерті потерпілого члени його сім’ї, які мають на це право, отримують щомісячні виплати. Також за рахунок Фонду відбувається відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням померлого.

   За словами директора виконавчої дирекції Фонду Євгена Баженкова, Фонд постійно збільшує розмір страхових виплат, коригуючи його відповідно до зростання показників заробітної плати.

   «Людина, яка працює, має бути впевненою в тому, що вона отримає медичну допомогу та фінансову підтримку у разі втрати здоров’я під час виконання трудових обов’язків. Для цього ми проводимо послідовну роботу щодо підвищення ефективності усієї системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, створюючи всі необхідні умови для справедливого забезпечення українців страховими виплатами. Так, за перший квартал 2018 року ми провели три перерахунки, які дозволили збільшити розміри щомісячних страхових виплат у середньому на 40,6%», – зазначив Євген Баженков.

   Загалом у разі настання страхового випадку ФССУ здійснює наступні виплати:
   1) допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;
   2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;
   3) щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;
   4) страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;
   5) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;
   6) відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням померлого.

Броварське відділення управління виконавчої дирекції 
Фонду соціального страхування України в Київській області

Роз’яснення щодо оплати листка непрацездатності з відміткою про порушення режиму

опубліковано 10 трав. 2018 р., 04:16 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 трав. 2018 р., 04:17 ]

   Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, що передбачено частиною першою статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105-XIV (далі – Закон).

   Рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг, згідно частини 3 ст.30 Закону, приймається комісією із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, до складу якої входять представники адміністрації підприємства та застрахованих осіб (виборних органів первинної профспілкової організації або інших органів, які представляють інтереси застрахованих осіб) або фізичною особою – підприємцем, особою, яка провадить незалежну професійну діяльність.

   Комісія із соціального страхування здійснює контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення, приймає рішення про відмову в його призначенні, про припинення виплати матеріального забезпечення (повністю або частково), розглядає підставу і правильність видачі листків непрацездатності та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення та соціальних послуг.

   Комісія із соціального страхування також повинна перевіряти правильність заповнення листків непрацездатності, зокрема у випадку порушення застрахованою особою призначеного режиму лікування. Порядок заповнення листка непрацездатності визначено Інструкцією Про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої спільним наказом ФСНВ, МОЗ, Мінпраці, ФТВП від 03.11.2004 №532/274/136-ос/1406 (далі — Інструкція № 532). У листку непрацездатності в графі «Режим:» обов’язково вказується режим, призначений хворому: стаціонарний, амбулаторний, постільний, домашній, санаторний, вільний тощо. Згідно з п. 3.5 Інструкції №532 якщо має місце порушення режиму, то у графі «Відмітки про порушення режиму:» зазначається дата порушення режиму, що засвідчується підписом лікаря. Види порушень режиму вказуються у графі «Примітка:» з обов’язковим записом у медичній карті амбулаторного чи стаціонарного хворого.

   До порушення режиму згідно п.4.1 Інструкції №532 може бути віднесено:
   - несвоєчасна явка на прийом до лікаря;
   - алкогольне, наркотичне, токсичне сп’яніння під час лікування;
   - вихід на роботу без дозволу лікаря;
   - самовільне залишення закладу охорони здоров’я;
   - виїзд на лікування до іншого закладу охорони здоров’я без відмітки про дозвіл виїзду;
   - відмова від направлення або несвоєчасна явка на МСЕК, тощо.

   Відповідно до п.10 Інструкції № 532, якщо при черговому відвідуванні хворим лікаря має місце порушення режиму у вигляді несвоєчасного прибуття хворого до лікаря, то:
   - у разі визнання хворого працездатним у графі «Стати до роботи» пишуться літерами число і місяць та робиться запис «з’явився працездатним». Закриття листка непрацездатності здійснюється датою, установленою лікарем для прибуття хворого;
   - у разі визнання хворого непрацездатним продовження листка непрацездатності здійснюється з дня відвідування лікаря.

   Це пояснюється тим, що видача та продовження документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність, здійснюються лише після особистого огляду хворого лікуючим лікарем.

   Слід пам’ятати, що згідно з частиною другою ст.23 Закону застраховані особи, які в період отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності порушують режим, встановлений для них лікарем, або не з'являються без поважних причин у призначений строк на медичний огляд, втрачають право на цю допомогу з дня допущення порушення на строк, що встановлюється рішенням органу, який призначає допомогу по тимчасовій непрацездатності.

   Отже, якщо в листку непрацездатності є відмітка про порушення застрахованою особою режиму, встановленого лікарем, то допомога по тимчасовій непрацездатності не надається з дня допущення порушення і на строк, який визначає комісія із соціального страхування підприємства.

Броварське відділення управління виконавчої дирекції 
Фонду соціального страхування України в Київській області

Оголошення

опубліковано 24 квіт. 2018 р., 22:20 Інформаційно-довідковий центр

    25 квітня 2018 року КЗ «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» проведе Всеукраїнську науково-практичну конференцію "ФІЛОСОФІЯ ЗДОРОВ'Я –ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ – ЗДОРОВА НАЦІЯ" за адресою м. Бровари, вул. Незалежності, 39.

На Київщині стовідсотково фінансується вартість лікарських засобів та виробів медичного призначення

опубліковано 24 квіт. 2018 р., 00:13 Інформаційно-довідковий центр


   Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Віталій Нємцев, відповідно до ст.16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі) мають право на відшкодування витрат під час проходження медичної і професійної реабілітації.

   За його словами, фінансування витрат на забезпечення потерпілих лікарськими засобами, виробами медичного призначення здійснюється за прямими наслідками страхового випадку робочими органами виконавчої дирекції Фонду відповідно до укладених договорів із аптечними закладами (постачальниками, виробниками). Підставою для фінансування витрат на лікарські засоби, виробами медичного призначення є висновок медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про потребу потерпілого у такій допомозі.

   Віталій Нємцев додав, що програма забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення доступна потерпілим на виробництві в усіх районах та містах Київської області. Участь в програмі беруть 21 аптечний заклад, яким обласне управління відшкодовує вартість відпущених медичних препаратів. На початку поточного року був оновлений перелік аптек, з якими укладені договори.

   Крім того, потерпілі на виробництві можуть самостійно придбати необхідні ліки та вироби медичного призначення в будь-якому аптечному закладі – у такому разі Фонд на підставі розрахункових документів компенсує вартість засобів безпосередньо застрахованій особі.

   Віталій Нємцев підкреслив, що управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області фінансується 100% вартості лікарських засобів та виробів медичного призначення, потреба в яких визначена індивідуальною програмою реабілітації та відповідно до переліку, визначеного лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я. За два місяці 2018 року 35 потерпілих забезпечені лікарськими засобами та виробами медичного призначення або отримали відшкодування витрат за самостійне їх придбання на суму 150,97 тис. грн. Середня сума витрат на одну особу склала понад 4,3 тис. гривень.

Кожна дитина – таланту перлина…

опубліковано 20 квіт. 2018 р., 03:39 Інформаційно-довідковий центр

   Вже стало традицією кожної весни проводити творчий звіт «Ми – надія твоя, Україно!» вихованців КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО. Цьогоріч захід відбувся 19 квітня 2018 року у БК смт Калинівка для всіх тих, хто бажає поринути у дивовижний світ дитячої творчості Броварщини. Розпочалося дійство з виставки робіт «Вернісаж талантів» вихованців гуртків художньо-естетичного та науково-технічного напрямків. Захоплюючі роботи вихованців вражали високим рівнем майстерності, різноплановістю дитячих ідей і спробами їх вираження.

   Творчий звіт «Ми – надія твоя, Україно!» розпочав фольклорний колектив «Промінь» (кер. Нежива В.В). Запальними танцями дивували глядачів зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Олекса - плюс» (кер. Нагорна Х.О., Борзенков В.О., Нагорний О.В.,) хореографічні колективи «Престиж» (кер. Німчин С.В., «Шарм» кер. Шелест А.М., «Струмочок» кер. Песляк Н.І., «Колос» кер. Слота Т.С.) 

   Святковий настрій глядачам створювали талановиті співаки гуртків «Унісон» (кер. Бахіна О.О.), «Краплинки» (кер. Пащук С.В.), «Вокальний» (кер. Васьківський А.М.), які своїми юними, але вже такими сильними голосами проникали прямо в душу глядачам.

   Приємно відмітити те, що викладачі Пащук С.В., Бахіна О.О. та Нагорна Х.О. приймали участь у художніх номерах разом зі своїми вихованцями, чим вкотре підкреслили свій професіоналізм та тонке відчуття дитячих душ.

   Переповнена зала свідчила про велику зацікавленість глядачів до виступів учасників звіту. Це пояснювалось і присутністю наставників, батьків вихованців, і самих гуртківців, незалежно від напрямку роботи відвідуваного гуртка, і представників органів місцевого самоврядування Максак С.М., Старікової Ю.В., і депутатів Броварської районної ради Шибіка Р.М. та Шульги В.Є.

   «У цій залі хороша аура, тому що тут знаходяться добрі, творчі, талановиті керівники гуртків, педагоги, батьки, вихованці, гості та друзі закладу. Дякую усім працівникам закладу за вашу працю, за те, що ви є одними з кращих. І це не просто слова, а це результати важкої щоденної роботи. Не байдужими до вирішення проблем нашого закладу є Броварська районна рада, депутатський корпус Броварської районної ради, Броварська РДА, відділ освіти БРДА, голови сільських та селищних рад, ГО «РБР» та директори ЗНЗ району. Нехай щороку наш позашкільний КЗ «БРЦДЮТ» БРР КО поповнюється новими яскравими кольорами, збагачується та розширюється наша позашкільна веселкова гама талантів» - з такими побажаннями звернулась до всіх присутніх директор КЗ «БРЦДЮТ» БРР КО Куць Т.Г.

   Вже вкотре творчий звіт підтвердив, що наша Броварщина багата на талановитих та обдарованих дітей, які своїми зворушливими виступами дарують глядачам багато приємних емоцій.
 

 

 

 
Директор КЗ
«Броварський районний центр дитячої 
та юнацької творчості» БРР КО Т. Г. Куць 

ОЗНАЙОМЛЕННЯ ГРОМАДЯН щодо проходження військової служби рядовим та сержантським (старшинським) складом, пільг та гарантій

опубліковано 18 квіт. 2018 р., 22:26 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 квіт. 2018 р., 22:34 ]


   Вимоги Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та встановлення законами відповідальності за його порушення 

   Стаття 15. Призов громадян України на строкову військову службу
   п.8. Після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову:
          - призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;
          - у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;
          - призовники, які змінили місце проживання, зобов'язані в семиденний строк прибути до районного (міського) військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік;
          - керівники підприємств, установ організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

    Стаття 38. Обов'язки призовників і військовозобов'язаних щодо виконання правил військового обліку
    п.10. Призовники та військовозобов'язані в разі зміни їх сімейного стану, стану здоров'я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади зобов'язані особисто в семиденний строк повідомити про це орган, де вони перебувають на військовому обліку.


КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ 

   Стаття 335. Ухилення від призову на строкову військову службу

   Ухилення від призову на строкову військову службу - карається обмеженням волі на строк до трьох років.

   Явці на призовну дільницю Броварського ОМВК (вул. Героїв Небесної Сотні, 1, кім. № 8, 9) підлягають усі громадяни 1998 року народження, яким до 31 травня 2018 року виповнилося 20 років, а також громадяни, які народилися у 1991-1997 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

ОЗНАЙОМЛЕННЯ ГРОМАДЯН 
щодо призову та комплектування 
військовослужбовцями строкової військової служби 

   Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в АТО не залучаються.

   Довідково. Підпунктом 8 пункту 7 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності”, уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744.

   З метою накопичення підготовленого військово-навченого ресурсу, призов молодого поповнення для комплектування ЗС України проводиться через навчальні центри для отримання ними дефіцитних військово-облікових спеціальностей.

   1.1. Пільги для призовників:
   · Виплачується грошова допомога при призові у розмірі двох мінімальних заробітних плат (у 2018 році це – 3,4 тис. гривень);

   Довідково. Передбачено статтею 21 Закону, а порядок виплати визначено постановою КМУ від 12.08.2015 №587 “Про затвердження Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу”).

   · військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні, розміщуються в казармах (на кораблях), забезпечуються щоденним триразовим гарячим харчування та військовою формою одягу згідно встановленим норм.
   · виплачується щомісяця 154 – 245 грн. (від в/звання та посади) на додаткові особисті потреби.
   · при звільненні в запас виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (від 1 232 – до 1 960 грн. залежно від в/звання і посади).

   Довідково. Для в/службовців з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування 12 окладів (від 1 848 – до 2 940 грн.)

   · надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад)
   · час проходження строкової в/служби зараховується до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах;
   · за ними зберігаються (під час дії особливого періоду в державі) робоче місце та середній заробіток особам, за умови офіційного працевлаштування до призову.
   · особи, які були призвані в період навчання у ВНЗ I-IV рівнів акредитації, при звільненні зараховуються для продовження навчання до того ВНЗ, де вони навчалися до призову, незалежно від форми навчання.
   · тільки військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі).
   · члени сімей військовослужбовців строкової служби мають переважне право при прийнятті на роботу і на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників,
   · інші соціальні пільги, передбачені для в/службовців або членів сімей в/службовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження служби, у разі отримання в/службовцем строкової військової служби поранення (контузії, травми або каліцтва) у період проходження ним строкової в/служби, що призвело до часткової втрати працездатності без встановлення йому інвалідності.

Час віншування жінки

опубліковано 12 квіт. 2018 р., 01:14 Інформаційно-довідковий центр

   Весна цього року в Україну прийшла по особливому. Завдяки стрімкому підвищенню температури повітря, якось раптово, зацвітає все навколо. І хочеться бігти, летіти, щоб не проґавити яскраві події, які відбуваються цієї пори. Адже, весна – це час оновлення душі, молодості, краси та кохання. Вона зцілює, надихає та приносить мир і гармонію у життя, а усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, кохання, пов’язане з жінкою – берегинею життя на Землі.

   Саме так і звучить головний меседж організаторів Другого обласного фестивалю автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка – джерело любові», який відбувся в Київській міській державній адміністрації за підтримки Центру народної творчості та культуро-освітньої роботи Київської області та управління культури, національностей та релігій Київської ОДА. Серед запрошених на даний захід був і дитячий фольклорний колектив «Промінь» КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО. Діти з радістю прийняли участь у фестивалі. З неймовірною віддачею енергії виконали стародавні українські пісні та веснянки і подарували всім гостям гарний настрій, позитивні емоції, незабутні враження.

   Родзинкою фестивалю стала неймовірна виставка-показ автентичних українських строїв. Протягом дня всі бажаючи могли подивитися, придбати прикраси майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. А завершився даний захід неймовірним дефіле української моди та нагородженням дипломами і подарунками, теплими побажаннями для гарної половини людства. Подібно до того, як пахне і розквітає весна, розпускається краса улюблених і дорогих нам жінок. Наші чарівні дами, найпривабливіші і найчарівніші, ми бажаємо нових щасливих моментів не тільки цієї весни, а й на всьому вашому життєвому шляху. Нехай у ваших серцях панують душевне тепло і спокій.
 


Директор КЗ «Броварський районний центр 
дитячої та юнацької творчості» БРР КО 
Куць Тетяна Григорівна 

Про встановлення заборони лову водних біоресурсів у зимовий період 2017-2018 років

опубліковано 11 квіт. 2018 р., 04:03 Інформаційно-довідковий центр

   

   Наказом Київського рибоохоронного патруля від 26.10.2017 № НОД-110/6 «Про встановлення заборони лову водних біоресурсів у зимовий період 2017-2018 років» затверджено Перелік та межі Зимувальних ям у районі діяльності Київського рибоохоронного патруля,де забороняється вилов водних біоресурсів з 01.11.2017 до початку весняно- літньої заборони на період нересту водних біоресурсів 2018 року та заборонено проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, добування піску та гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій.

1-10 of 305