Новини‎ > ‎

Повідомлення організацій районуГрафік проведення мітингів клубними закладами району до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

опубліковано 27 квіт. 2017 р., 03:05 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 квіт. 2017 р., 01:15 ]№ п/п

Назва закладу

Дата проведення

Час проведення

1

Бобрицький БК

08.05.2017

12-00

2

Калинівський БК

08.05.2017

10-00

3

Квітневський СК

08.05.2017

10-00

4

Рожівський БК

08.05.2017

10-00

5

Богданівський БК

09.05.2017

9-00

6

Михайлівський СК, Тарасівський СК, Підліський СК

09.05.2017

10-00

7

Світильнянський БК

09.05.2017

10-00

8

Гребельський СК

09.05.2017

9-00

9

Плосківський БК

09.05.2017

9-00

10

Требухівський БК

09.05.2017

11-00

11

Переможський СК

09.05.2017

12-00

12

Княжицький БК

09.05.2017

9-00

13

Гоголівський БК

09.05.2017

10-00

14

Шевченківський БК

09.05.2017

10-00

15

Пухівський БК

09.05.2017

10-00

16

В.Димерський БК

09.05.2017

10-00

17

Руднянський БК

09.05.2017

10-00

18

Літочківський БК

Соболівський СК

09.05.2017

10-00

19

Кулажинський БК

09.05.2017

10-00

20

Рожнівський БК

09.05.2017

10-00

21

Красилівський БК

09.05.2017

9-00

22

Русанівський БК

09.05.2017

10-00

23

Літківський БК

09.05.2017

10-00

24

Погребський БК

09.05.2017

9-00

25

Зазимський СК

09.05.2017

9-00

Готуємося до захисту Батьківщини!

опубліковано 26 квіт. 2017 р., 05:32 Інформаційно-довідковий центр


   На базі Семиполківської військової частини ВЧ 4126, що у Броварському районі, відбулися одноденні навчально-польові збори для учнів 11 класів та вихованців гуртків військово-патріотичного спрямування КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді».

   Старшокласники, звичайно, мали більший досвід з володіння зброєю, але юні вихованці гуртків «Патріот» та «Юний патріот» комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», а це в основному учні 8-9 класів, нічим не поступалися своїм старшим товаришам.

   Юні захисники мали можливість ознайомилися із правилами поведінки та технікою безпеки при стрільбі із стрілецької зброї, вчилися виконувати приготування до стільби по команді «До бою!», ознайомилися із тактико-технічними характеристиками автомата Калашнікова АК-74 та потренувалися в його розбиранні та збиранні. Учасники змагань також провели навчальні стрільби із бойової зброї. Тренувальні заняття та навчальні стільби пройшли під керівництвом офіцерів та сержантів ВЧ 4126.

  Дуже хочеться, щоб наша молодь демонструвала свою вправність у стрільбі тільки змагаючись у спортивних змаганнях і ніколи у війні, але кожен громадянин нашої країни повинен вміти, якщо прийдеться, із зброєю в руках захищати незалежність і свободу своєї Батьківщини.

Директор Броварського районного центру патріотичного виховання учнівської молоді О.О. БілановськаВиконавче впровадження

опубліковано 19 квіт. 2017 р., 23:02 Інформаційно-довідковий центр

   «Виконавче провадження - це сукупність дій органів і посадових осіб, зазначених у Законі України «Про виконавче провадження» спрямованих на примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які здійснюються на підставах, у спосіб та в межах повноважень, визначених цим Законом, іншими нормативно-правовими актами, виданими відповідно до цього Закону та інших законів, а також рішеннями, що відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню (далі - рішення).

   Відповідно до Закону України "Про державну виконавчу службу" примусове виконання рішень здійснюють державні виконавці Департаменту державної виконавчої служби, державної виконавчої служби Автономної Республіки Крим, областей та міст Києва і Севастополя, державної виконавчої служби у районах, містах (містах обласного значення), районах у містах (далі - державні виконавці).

   Одним із заходів примусового виконання рішень є звернення стягнення на кошти та інше майно (майнові права) боржника, у тому числі якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб.

   Арешт майна боржника застосовується для забезпечення реального виконання рішення, котрий накладається державним виконавцем у межах суми стягнення за виконавчим провадженням (з урахуванням виконавчого збору та витрат на та проведення виконавчих дій) шляхом винесення постанови про арешт коштів та інших цінностей боржника, що знаходяться на рахунках і вкладах чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, винесенням постанови про арешт коштів, що перебувають у касі боржника або надходять до неї, винесенням постанови про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, та проведенням опису майна боржника і накладенням на нього арешту.

   Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у гривні та іноземній валюті, інші цінності. Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються. На кошти та інші цінності боржника, що знаходяться на рахунках, вкладах та на зберіганні у банках чи інших фінансових установах, накладається арешт. Слід зазначити, що Законом № 606-14 та Законом України «Про банки і банківську діяльність» передбачено, що накладений державним виконавцем арешт поширюється також на кошти на рахунках, які будуть відкриті після винесення постанови про накладення арешту, а відкриття нових рахунків у банках чи інших фінансових установах боржником-юридичною особою чи підприємцем є підставою для направлення державним виконавцем відповідним правоохоронним органам матеріалів для притягнення винних осіб до відповідальності (ст. 76 Закону).

   У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення звертається також на належне боржнику інше майно, за винятком майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення.

   Боржник має право запропонувати ті види майна чи предмети, на які необхідно в першу чергу звернути стягнення. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається державним виконавцем. Стягнення на майно боржника звертається на суму боргу за виконавчим документом з урахуванням виконавчого збору, витрат на організацію та проведення виконавчих дій, штрафів. Якщо боржник володіє майном спільно з іншими особами, стягнення звертається на його частку, визначену судом за поданням державного виконавця.

   У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване це житло, не здійснюється.

   Звернення стягнення на заставлене майно в порядку примусового виконання допускається за виконавчими документами для задоволення вимог стягувача-заставодержателя, для задоволення вимог стягувачів, які не є заставодержателями, стягнення на заставлене майно боржника може бути звернуто у разі виникнення права застави після винесення судом рішення про стягнення з боржника коштів та/або якщо вартість предмета застави перевищує розмір заборгованості боржника заставодержателю.

   Примусове звернення стягнення на предмет іпотеки здійснюється державним виконавцем з урахуванням положень Закону України "Про іпотеку". Державний виконавець має право звернути стягнення на майно боржника, що перебуває в інших осіб, а також на майно та кошти, що належать боржнику від інших осіб. Готівкові кошти та майно, що належать боржнику від інших осіб, вилучаються державним виконавцем у таких осіб в присутності понятих на підставі ухвали суду, а на належні боржникові у разі передачі від інших осіб кошти, що перебувають на рахунках у банках та інших фінансових установах, стягнення звертається державним виконавцем на підставі ухвали суду в порядку, встановленому Законом. При чому слід зазначити, що за ухилення від виконання розпоряджень державного виконавця особою, в якої перебуває майно боржника, на неї може бути накладено стягнення відповідно до Закону.

   Опис майна боржника проводиться державним виконавцем у тому числі за місцем проживання (знаходження) боржника. Про проведення опису майна боржника і накладення на нього арешту державний виконавець виносить постанову про опис та арешт майна боржника. Під час проведення опису та арешту майна боржника державний виконавець має право оголосити заборону розпоряджатися ним, а в разі потреби - обмежити права користування майном, здійснити опечатування або вилучити його у боржника. Порушення заборони державного виконавця розпоряджатися або користуватися майном, тягне за собою кримінальну відповідальність зберігача майна.

   Визначення вартості майна боржника здійснюється за взаємною згодою сторонами виконавчого провадження.

   У разі якщо сторони виконавчого провадження, а також заставодержатель у 10-денний строк з дня винесення виконавцем постанови про арешт майна боржника не досягли згоди щодо вартості майна та письмово не повідомили виконавця про визначену ними вартість майна, виконавець самостійно визначає вартість майна боржника.

   Звіт про оцінку майна має бути складений не раніше дати винесення постанови про арешт такого майна.

   У разі якщо сторони виконавчого провадження не дійшли згоди щодо визначення вартості майна, визначення вартості майна боржника здійснюється виконавцем за ринковими цінами, що діють на день визначення вартості майна.

   Для проведення оцінки за регульованими цінами, оцінки нерухомого майна, транспортних засобів, повітряних, морських та річкових суден виконавець залучає суб’єкта оціночної діяльності - суб’єкта господарювання.

   У разі якщо визначити вартість майна (окремих предметів) складно, виконавець має право залучити суб’єкта оціночної діяльності - суб’єкта господарювання для проведення оцінки майна.
  
   Виконавець повідомляє про результати визначення вартості чи оцінки майна сторонам не пізніше наступного робочого дня після дня визначення вартості чи отримання звіту про оцінку. У разі якщо сторони не згодні з результатами визначення вартості чи оцінки майна, вони мають право оскаржити їх у судовому порядку в 10-денний строк з дня отримання відповідного повідомлення. Сторона вважається ознайомленою з результатами визначення вартості чи оцінки арештованого майна, якщо їй надіслано повідомлення про результати визначення вартості чи оцінки майна за адресою, зазначеною у виконавчому документі, або за місцем фактичного проживання чи перебування такої сторони, достовірно встановленим виконавцем.

   Оскарження в судовому порядку результатів визначення вартості чи оцінки майна не зупиняє передачі майна на реалізацію, крім випадків зупинення передачі майна на реалізацію судом.

   Звіт про оцінку майна у виконавчому провадженні є дійсним протягом шести місяців з дня його підписання суб’єктом оціночної діяльності - суб’єктом господарювання. Після закінчення цього строку оцінка майна проводиться повторно.

   Якщо строк дійсності звіту про оцінку майна закінчився після передачі майна на реалізацію, повторна оцінка такого майна не проводиться.

   У разі якщо від продажу частини майна виручено суму, необхідну для задоволення вимог стягувача, сплати виконавчого збору, відшкодування витрат виконавчого провадження, а також сплати штрафу, продаж арештованого майна припиняється.

   Начальник 
Броварського міськрайонного відділу 
державної виконавчої служби 
Головного територіального управління юстиції 
у Київській області 
Штепа Сергій Олексійович

 

Оголошення про вокальний конкурс

опубліковано 19 квіт. 2017 р., 01:15 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 квіт. 2017 р., 01:01 ]

   21 квітня 2017 року об 11.00 у Гоголівському сільському Будинку культури відбудеться щорічний районний огляд-конкурс виконавців естрадної пісні. Аби виявити талановитих земляків-аматорів та підвищити їх виконавську майстерність, вік учасників конкурсу необмежений, хоча й поділений на різні вікові категорії. До участі запрошуються як вокальні ансамблі, так і окремі виконавці.

   З організаційних питань, роз’яснення положення та програми огляду- конкурсу звертатись за тел.: 4-15-48

«Концтабори - злочин проти людства» (до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів)

опубліковано 13 квіт. 2017 р., 23:10 Інформаційно-довідковий центр


   Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня за ініціативою ООН.

   11 квітня 1945 в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Так давно, здається, це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.

   Всього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в’язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку.

   За роки Другої світової війни через табори смерті пройшли 18 мільйонів чоловік, з них 5 мільйонів – громадяни колишнього Радянського Союзу.

   Саме у переддень цієї історичної дати в Броварській центральній районній бібліотеці була презентована тематична книжкова виставка «Концтабори – злочин проти людства», на якій представлена документальна, художня література, статті-спогади, інформаційні статті, історичні матеріали.

   Звертає на себе увагу книга Вадима Бойка «Слово після страти», де автор розповідає про свої поневіряння по катівнях гітлерівської Німеччини.

   Не залишає байдужими користувачів бібліотеки документальна розповідь голови Міжнародного руху колишніх малолітніх в’язнів фашистських концтаборів Литвинова В.В «Ешелони в пекло» про трагічне минуле людей, яких дітьми загарбники насильницьки вивозили до концтаборів, про те, як їм пощастило вижити, як склалися їхні долі в повоєнні роки.

   Не можна читати без хвилювання і душевного болю книгу С. Феденка «Розлука: Спогади з Другої світової війни». В основу спогадів покладено детальний перебіг подій з фашистських концтаборів, зокрема, Дахау, останнього року Другої світової війни.

   Сторінки минулого не слід забувати ніколи. Важкий шлях пройшло «покоління війни» - голод, тяжка, виснажлива праця та багато інших випробувань. Ті, хто залишилися живими, сьогодні згадують ті роки з болем, і скупа чоловіча сльоза навертається на очі ветерана. Головне – не допустити, щоб це повторилося. «Щоб не повторилося», - відлунює в наших серцях.

   Запрошуємо всіх небайдужих відвідати тематичну книжкову виставку «Концтабори – злочин проти людства».

Броварський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області оголошує конкурс на заміщення вакансій

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 03:34 Інформаційно-довідковий центр


    Шукаємо найкращих та цілеспрямованих громадян на посаду державного виконавця Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, здатних за своїми особистими і діловими якостями виконувати покладені на них обов'язки.

    Вимоги до кандидатів, встановлені Законом України «Про державну службу»:
1. Громадянство України;
2. Наявність вищої освіти ступеня спеціаліст/магістр, за напрямом підготовки галузі «Право»;
3. Вільне володіння українською мовою.

    На державну службу не може вступити особа, яка:
1) досягла шістдесятип'ятирічного віку;
2) в установленому законом порядку визнана недієздатною або дієздатність якої обмежена;
3) має судимість за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
4) відповідно до рішення суду позбавлена права займатися діяльністю, пов'язаною з виконанням функцій держави, або займати відповідні посади;
5) піддавалася адміністративному стягненню за корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
6) має громадянство іншої держави;
7) не пройшла спеціальну перевірку або не надала згоду на її проведення;
8) підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

    Основні обов'язки:
1. Примусове виконання рішень судів та інших органів;
2. Представництво відділу в судах;
3. Прийом громадян та ін.

    Умови:
1. Статус державного службовця з оформленням трудової книжки та можливістю
в подальшому отримувати пенсію державного службовця.
Офіційна заробітна плата 3500 грн., а також передбачені надбавки, премії, отримання
винагороди державного виконавця за виконання рішень судів та інших органів.
2. Оплачувані відпустка, лікарняний. 

Повний робочий день з 9.00 до 18.00 годин,
робочі дні - Понеділок-П»ятниця,
вихідні дні - Субота, Неділя.
Вступ на державну службу здійснюється шляхом призначення громадянина України на посаду державної служби за результатами конкурсу.
07401, м.Бровари, вул.Ярослава Мудрого,16 , 4-03-43, 6-55-64
Контактна особа: Дячок Сергій Володимирович 097-699-23-42 »

Що таке африканська чума свиней та як з нею боротися?

опубліковано 3 квіт. 2017 р., 01:51 Інформаційно-довідковий центр

   Останнім часом в засобах масової інформації (телебачення, радіо, преса) часто з’являються повідомлення (репортажі) щодо виникнення африканської чуми свиней в окремих населених пунктах або сільськогосподарських підприємствах, що утримують свиней.

   Африканська чума свиней (скорочена назва-АЧС, латинська назва Pestis Africana suumце) – інфекційне захворювання свійських та різних видів диких свиней збудником якого є вірус. За своєю будовою вірус АЧС – це ДНК-вмісний вірус сферичної форми, належить до родини Asfaviridae. Дуже складний і проявляє значну генетичну мінливість. Заражає клітини імунної системи та ініціює вироблення величезної кількості специфічних антитіл, які, на жаль, не здатні до повної нейтралізації збудника. Це є однією з основних причин чому виготовлення ефективної вакцини проти нього наразі неможливе.

   Вірус АЧС, внаслідок особливостей своєї складної структури, дуже стійкий до факторів різної природи, в зв’язку з чим його виживання в об’єктах середовища і продуктах свинячого походження незвичайно високе. Зокрема, вірус стійкий як у кислому так і в лужному середовищі, а в умовах довкілля може зберігатися при температурах: 50 С - до 7 років, 18-20 °С -18 місяців, 37 °С –до 30 днів, 50 °С – до одної години. У трупах свиней вірус зберігається до десяти тижнів, у м'ясі від хворих тварин - до 155 днів, в копченій ковбасі та шинці - до 5 місяців, у гною - більше 3 місяців, в ґрунті - (112 діб літо-осінь, 200 діб осінь-зима). Охолодження (особливо заморожування) консервує вірус, у морозильнику при мінус 30-60 °С лишається активним до 10 років, в охолодженому м’ясі до 15 тижнів. Така висока стійкість вірусу і сприяє його швидкому розповсюдженню на значні території.

   Факторами передавання збудника можуть стати різні об’єкти зовнішнього середовища - корми, вода, гній, підстилка, предмети догляду за тваринами, одяг обслуговуючого персоналу, транспорт, що були контаміновані вірусом, а також трупи загиблих від чуми свиней. Особливо небезпечними є інфіковані продукти забою, боєнські та кухонні відходи. Механічними переносниками вірусу можуть бути птахи, гризуни, комахи, не чутливі до нього дикі та свійські тварини, а також люди, що знаходяться в епізоотичному осередку.

Вірус АЧС не передається людині і є безпечним для її здоров’я.

Клінічні ознаки АЧС і що необхідно робити при підозрі

   Інкубаційний період захворювання (час з моменту проникнення збудника в організм до клінічного прояву симптомів захворювання) короткий (2–12 днів) і супроводжується лихоманкою (40–42 °С) впродовж 48-ми годин перед проявом клінічних ознак (на відміну від класичної чуми свиней) та відсутністю інших симптомів в цей період. Більшість хворих тварин, у цей час, виглядають абсолютно здоровими й не відмовляються від корму (і лише незначний відсоток - проявляє неспокій або ж, навпаки, постійно лежить). Клінічні ознаки проявляються, коли спадає температура: тварини проявляють ознаки слабкості (хитка хода, відмова від корму, ознаки спраги), збиваються в гурти, з’являються ознаки серцевої недостатності: синюшність (ціаноз) шкіри та значні крововиливи (геморагії на шкірі та у внутрішніх органах). Поросні свиноматки, як правило абортують, незалежно від терміну вагітності на 5–8 добу після зараження чи на 1-3 – лихоманки. На плодових оболонках і шкірі плодів, часто реєструють крововиливи. Загибель хворих тварин настає внаслідок серцевої недостатності (набряк легенів - внаслідок геморагічного діатезу) переважно на 7–10 добу з моменту прояву перших клінічних ознак хвороби. Смертність при АЧС складає – майже 100 %.

   В умовах прогресуючого погіршення ситуації з АЧС в Україні будь які аномалії в поведінці свиней чи ознаки захворювання (не кажучи про випадки загибелі), слід розглядати як ймовірний спалах АЧС і терміново повідомити про це спеціаліста державної служби ветеринарної медицини. Ознаки хвороби, число вражених або загиблих тварин можуть бути надзвичайно розмаїтими в залежності від шляхів, дози зараження та інших обставин і не завжди відповідають типовому опису перебігу цього захворювання. Послідовність дій власників та подальших дій та заходів з боку держави регламентується відповідною інструкцією і розробленими для таких випадків планами дій. Про необхідні заходи, у разі обґрунтованості підозри, власника обов’язково повідомлять викликані спеціалісти. Підтвердження, або виключення діагнозу на АЧС завжди потребує проведення лабораторних досліджень. Проби на АЧС має відібрати лише кваліфікований фахівець, з урахуванням усіх обставин інциденту. Лікування тварин або будь-які намагання самотужки вийти з цієї ситуації лише додатково її ускладнять та сприятимуть подальшому поширенню інфекції і можуть бути кваліфіковані як злочин з відповідними до його тяжкості процесуальними наслідками.


   Слід зазначити, що АЧС входить до переліку особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин та списку інфекційних та інвазійних хвороб тварин затвердженого МЕБ (Міжнародне епізоотичне бюро). Наразі, АЧС – чи не найнебезпечніша з усіх хвороб свиней, оскільки її занесення супроводжується:
 - високою смертністю серед ураженого поголів’я і значними економічними збитками, зумовленими відсутністю вакцини й необхідністю знищувати усе, навіть потенційно, інфіковане стадо, а в населеному пункті, де встановлено карантин щодо АЧС, усіх наявних в господарствах громадян свиней;
 - запровадженням спеціального режиму для свиногосподарств та обмежень у сфері торгівлі свинарською продукцією, що впливає на ціни та доступність свинини для споживачів;
 - комплексом витрат на проведення моніторингових та діагностичних досліджень, організацію профілактичних та ліквідаційних заходів, втратами внаслідок міжнародних торговельних обмежень, що запроваджуються для недопущення її розповсюдження.

   Спалах АЧС у 2015 році в агрокомбінаті «Калита» Київської області є яскравою ілюстрацією масштабів збитків від поширення АЧС. Лише прямі втрати від цього спалаху оцінюються у мільйони гривень, а господарство і до сьогодні не відновило діяльність з розведення та вирощування свиней.

Які заходи потрібно вживати з метою запобігання занесенню вірусу АЧС на територію свинарських господарств?


Заходи, що сприятимуть підвищенню рівня біобезпеки господарства:
 * Згодовувати свиням лише термічно оброблений корм. Але навіть за умов термічної обробки виключити потрапляння на ферму і згодовування помиїв, харчових відходів і інших потенційно небезпечних джерел вірусу.
 * Не купувати живих свиней, корми та сировину на АЧС-позитивних територоіях, утримуватись від закупівель свиней і корму сумнівного походження без відповідних документів та сертифікатів.
 * Відмовитися від поїздок в регіони та країни, де підтверджено наявність збудника АЧС (перш за все виключити офіційно оголошені пункти де встановлено карантин), або існує високий ризик його поширення і слідкувати за дотриманням цього правила персоналом ферми.
 * Обмежити (до повної заборони) відвідування території особами, що не працюють на підприємстві та не мають на те крайньої необхідності чи відповідних повноважень. У будь-якому випадку вимагайте суворого виконання встановлених на фермі правил та обмежень.
 * Для зменшення ризику, якщо є така можливість та згода власників, забезпечити, щоб у радіусі 3-5 км довкола ферми не утримувалися свині у приватному секторі, або у підсобних господарствах персоналу. Раціональним, для власників середніх та великих свиногосподарств є формування, по можливості, буферної зони (викупивши свиней в приватному секторі в радіусі 3-30 км довкола ферми чи комплексу) з подальшим забоєм для продажу або переробки цього поголів’я.
 * Забезпечити повну двоконтурну огорожу господарства, посилити заходи з дератизації і унеможливити доступ на територію ферми (особливо до приміщень де зберігається або готується корм) будь-яких свійських чи диких тварин, включаючи птахів.
 * Заборонити утримання диких або свійських тварин, включаючи птицю, на території свиногосподарства. Єдиним виключенням є сторожові собаки, які повинні бути зареєстровані і мати відповідні відмітки в паспорті про щеплення проти сказу та інших хвороб і постійно перебувати виключно на території господарства. 
 * В’їзд транспорту на територію не можливий без проходження дезобробки на дезбар’єрі. Перед проїздом ванною, машину необхідно вимити водою під тиском від налипаючого бруду, бо саме він перешкоджає дезрозчину контактувати зі збудником та знищити вірус. Зібрана після миття транспорту брудна вода також повинна бути знезаражена доступним в господарстві методом (хлорне вапно, каустична сода тощо). Очищення транспорту має проводитись перед в’їздом на дезбар’єр. Після очищення, під натиском води, транспортний засіб повинен простояти впродовж 2–3 хвилин, для скапування води, інакше вона стікатиме в дезбар’єр зменшуючи концентрацію дезрозчину та знижуючи його активність.
 * Вхід персоналу у виробничу зону свиногосподарств дозволяється тільки через ветсанпропускник, а в’їзд транспорту – через постійно діючий дезінфекційний бар’єр (дезінфекційний блок). На ветсанпропускнику ведуться журнали: виходу на роботу спеціалістів, відвідування особами, яким це було дозволено (ветеринарам, інспекторам, консультантам), руху та проведення дезінфекції транспорту, приготування дезрозчинів та заправки дезбар’єрів, прання та дезінфекції спецодягу.
 * При вході в ізольоване приміщення (секцію) встановлюють дезванночки або дезкилимки. З внутрішнього боку дверей при вході в склади комбікормів, кормокухню, ветеринарні об’єкти облаштовують дезкилимки, заповнені тирсою або іншим пористим матеріалом, зволоженим дезрозчином.
 * Для обслуговування тварин потрібно закріпити за кожною технологічною (виробничою) групою відповідальних людей, які пройшли медичне обстеження відповідно до чинних нормативних документів і ознайомлені з правилами та обмеженнями біологічної безпеки.
 * Увесь обслуговуючий персонал має бути забезпеченим спецодягом та спецвзуттям із розрахунку не менше двох комплектів на працівника. Обладнання, інвентар, спецодяг, спецвзуття та інші предмети потрібно промаркувати і закріпити за дільницею (цехом). Передавати зазначені предмети із одної дільниці на інші без попереднього знезараження забороняється.
 * Потрібно заборонити робітникам ферми утримувати свиней в особистих домогосподарствах і забезпечити мотивацію та механізм реального виконання цього правила (через контракти, підписки, перевірки, забезпечення свинарською продукцією тощо).
 * Найкраще організувати централізоване харчування персоналу безпосередньо на території ферми щоб повністю виключити вживання будь-яких інших харчових продуктів принесених із собою на робоче місце.
 * Прання та дезінфекція спецодягу мають бути також організованими централізовано і повністю виключати можливість того, щоб робітники робили це самостійно в домашніх умовах.
 * Чітко окреслити і промаркувати відповідними оголошеннями «брудні» (вивезення гною, загиблих тварин, відходів забою) та «чисті» (підвезення кормів, тварин) зони на підприємстві. Не допускати перетину автотранспортних шляхів та щоб працівники в одному й тому самому одязі та взутті перетинали кордони цих зон.
 * Для забезпечення технологічного процесу у виробничій зоні виділяють спеціальний внутрішньогосподарський транспорт. Виїзд такого транспорту за межі господарства здійснюється лише за надзвичайних обставин (наприклад, ремонт), і в такому разі потребуватиме ретельної мийки та дезінфекції.
 * Завантаження тварин проводити з рамп, розміщених на лінії демаркації господарства, без в’їзду транспорту на територію. Перевіряти ступінь очищення та відмітки про дезінфекцію транспорту, який приходить на підприємство, ферму.
 * Тварини, що підлягають вимушеному та внутрішньогосподарському забою, перевозять на забійно-санітарний пункт (забійний майданчик) спеціальним транспортом, що виключає витоки біоматеріалу.
 * При завезенні/вивезенні кормів, відходів, додаткових матеріалів на ферми можна пломбувати кабіну водія, не дозволяючи йому таким чином вихід з транспортного засобу на територію ферми.
 * Територію ферми та приміщення де утримуються тварини тримати в чистоті і за можливості проводити регулярну дезінфекцію. Вживати заходів щодо знезараження гною, гноївки тощо. Мати постійний запас дезінфікуючих речовин противірусної дії, а саме:
 - розчин формаліну з умістом 1,5% формальдегіду;
 - 1,5% розчин параформу, приготовлений на 0,5% розчині їдкого натру;
 - 3% розчин парасоди або фоспару;
 - 5% розчин хлораміну;
 - сухе хлорне вапно з вмістом не менше як 25% активного хлору;
 - розчини хлорного вапна з умістом 4% активного хлору;
 - 3% (гарячий) розчин їдкого натру;
 - хлорантоїн у вигляді 2% водного розчину, експозиція 3 години;
 - біоклін 1,5% розчин, експозиція 1 година;
 - зоостерил з умістом 0,5% надоцтової кислоти;
 - кристал 900, кристал 1000;
 - інші засоби, які ефективно знезаражують збудник АЧС.

   При можливості встановити параформалінову камеру для дезінфекції одягу та супутнього інвентарю. Також стане в пригоді утилізатор для знешкодження побічних продуктів тваринного походження.

 

Як вберегти свиней від АЧС в індивідуальних господарствах населення?


   З цією метою власникам тварин необхідно:
- утримувати свиней в закритих, надійно ізольованих приміщеннях;
- не використовувати для напування тварин воду з річок, інших водойм з повільною течією, що протікають через лісові масиви, в яких є дикі кабани;
- не використовувати харчові відходи для годівлі тварин;
- не допускати вигулу свиней та їх контакт з іншими тваринами, чи сторонніми людьми;
- проводити щоденний клінічний огляд тварин з метою виявлення можливого захворювання;
- регулярно здійснювати очистку приміщень у яких утримуються свині;
- обслуговування тварин проводити лише у окремому змінному одязі, при цьому використовувати засоби догляду, інвентар закріплений за кожним приміщенням;
постійно вести боротьбу з гризунами;

- забій тварин проводити лише після передзабійного клінічного огляду спеціалістом державної служби ветеринарної медицин.
- не допускати відвідування господарств, тваринницьких приміщень сторонніми особами;
- не купувати тварин у невстановлених для цього місцях, без супровідних ветеринарних документів, що підтверджують їх здоров’я та епізоотичне благополуччя територій їх походження;
- не купувати м’ясні продукти в невстановлених для цього місцях, та на стихійних ринках;
- періодично проводити дезінфекцію приміщень, в яких утримуються свині;
- трупи тварин, побічні продукти їх життєдіяльності, продукти забою та переробки непридатні для споживання людиною утилізувати згідно чинного законодаства;
- не переробляти трупи свиней, та/або туші вимушено забитих свиней;
- реалізовувати продукти забою лише після проведення ветеринарно-санітарної експертизи.
- при виявленні клінічних ознак захворювання або при виникненні підозри на захворювання, та/або при загибелі свиней негайно повідомити спеціаліста найближчої державної установи ветеринарної медицини.
- обов’язково забезпечувати доступ представників державної служби ветеринарної медицини до тварин для проведення клінічного огляду та проведення обов’язкових або необхідних ветеринарно-санітарних заходів.

   Лише суворе дотримання зазначених вище вимог забезпечить можливість уникнути виникнення захворювання та значних економічних збитків!!!

   В Україні заходи з профілактики та боротьби з АЧС регламентуються спеціальною інструкцією та відповідними планами дій на районному та обласному рівнях. Згідно чинного законодавства України власники свиней та ветеринарні спеціалісти, що укривають відомості про випадки захворювання на АЧС можуть бути притягнуті до адміністративної і навіть кримінальної відповідальності в залежності від тяжкості злочину та його наслідків.

   P. S. Інформація щодо випадків АЧС на території України постійно розміщується на офіційних веб-сайтах Держпродспоживслужби (http://www.consumer.gov.ua), Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (http://oblvet.org.ua) та на сайті СТОП АЧС (http://www.asf.vet.ua). 

Інформація щодо формування цін на послуги із захоронення ТПВ, які ТОВ «Десна-2» планує ввести в дію з 01 квітня 2017 р.

опубліковано 20 бер. 2017 р., 06:52 Інформаційно-довідковий центр

 

           ТОВ «Десна-2»  пропонує  Вашій увазі інформацію щодо формування  цін на послуги із  захоронення твердих побутових відходів з 01 квітня 2017 року.

   Розробником   тарифів на послуги по захороненню твердих побутових відходів  є ТОВ «Десна-2».

        Для розрахунку економічно обґрунтованих витрат та оптимального тарифу на послугу із захоронення твердих побутових відходів використані наступні нормативні акти:

- Закон України «Про відходи»;

- Закон України «Про житлово-комунальні послуги»;

- Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

- Податковий кодекс України;

- Кодекс законів про працю в Україні;

- Закон України «Про відпустки»;

- Закон України «Про оплату праці»;

          - Порядок формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затверджений постановою КМУ від 26.07.2006р. №1010, зі змінами (надалі Порядок формування тарифів);

         - Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.12 р. «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад».

          - «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств», затверджено постановою КМУ від 19.05.1999р №859 (надалі Постанова КМУ №859);         

- Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 10.02.1998 №43, зі змінами; (надалі Наказ Мінтрансу №43);

- Експлуатаційні норми середнього ресурсу пневматичних шин колісних транспортних засобів і спеціальних машин, виконаних на колісних шасі, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 20.05.2006р №488, зареєстрованим в Мінюсті України 15.06.2006р за №712/12586 (надалі Наказ Мінтрансу №488);

-     Норми витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу дорожньо-будівельних та спеціальних машин, Н 218. «Укравтодор» 043 – 96, зі змінами і доповненнями (надалі «Н 218 «Укравтодор» 043-96»);

- Інструкція зі статистики заробітної плати, затверджена наказом Держкомстату України від 13.01.2004 №5, зареєстрованим в Мінюсті України 27.01.2004 за №114/8713;

- «Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2017 рік», лист Міністерства соціальної політики України від 05.08.2016 р. № 11535/0/14-16/13 (надалі Норми тривалості робочого часу);

- Галузева угода між Головним управлінням житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської ОДА, та Київською обласною організацією профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (надалі Обласна угода);

- Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Десна-2», зареєстрований Управлінням праці та соціального захисту населення Броварської РДА 30.09.2016 р за № 103/10-19/45, зі змінами та доповненнями (локальний нормативний акт);

- Наказ директора ТОВ «Десна-2» від 03.01.2017 р №4-С «Про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику в 2017 р»  (локальний нормативний акт).

Планові витрати ТОВ «Десна-2» на виробництво та реалізацію послуг із захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) сформовані на рік: ІІ – ІV кв. 2017 року та І кв. 2018 року, за методологією і цінами станом на 01.04.2017 року, що відповідає вимогам пунктів 3 та 7 Порядку формування тарифів.

Планування витрат здійснюється підприємством із застосуванням нормативного методу. Розмір витрат визначається на підставі державних нормативів використання паливно-мастильних матеріалів, зносу шин, галузевих норм та розцінок з оплати праці, проектних обсягів земляних робіт.

2

Витрати, об’єктивне нормування яких неможливе, плануються на підставі планових кошторисів, а також згідно з фактичними витратами за попередній рік на підставі первинних бухгалтерських документів. До діючих цін на матеріальні витрати плановий індекс інфляції не застосовувався, що вплинуло на зменшення тарифу на послугу підприємства.

Одиницею калькулювання собівартості (тарифу) послуги із захоронення ТПВ визначено 1 тонну згідно з абзацом сьомим пункту 2 Порядку формування тарифів. ТОВ «Десна-2» встановило відповідні ваги, та виставляє рахунки на оплату перевізникам згідно з фактичною вагою ТПВ.

Плановий обсяг ТПВ на 2017 рік  запланований в об’ємі 44728,750 тонни, що складає 100 % від фактичного обсягу ТПВ за 2016 рік.,  що складає 90,5 % від обсягу, врахованому у попередньому тарифі (2015 рік).

Зменшення обсягів захоронення ТПВ пов’язано із завантаженістю сміттєзвалища, поступовою його рекультивацією з метою виведення сміттєзвалища з експлуатації в 2023 році. При більш інтенсивному завантаженні сміттєзвалища відповідним чином має зменшитися термін його експлуатації, що призведе до дефіциту послуги для споживачів Броварського району.

 Основні причини перегляду ціни на захоронення твердих побутових відходів є те, що діючі  тарифи    на    послуги   із   захоронення  твердих  побутових відходів не відшкодовують фактичних витрат на ці послуги в 2017 році, що не дає змогу забезпечити дотримання всіх санітарно – епідеміологічних норм експлуатації полігону, не дає змогу забезпечити  сплату екологічного збору за забруднення навколишнього середовища та сплату орендної плати за землю, електроенергію, земельні роботи по улаштуванню котловану, запасні частини (агрегати та основні узли до тракторів), нарахування та виплати заробітної плати, в зв’язку з їх значним збільшенням з 01 січня 2017 року. Також одим із важливих факторів перегляду ціни є зменшення обсягу захоронення ТПВ в 2017 році.

  Як наслідок , підприємство в 2017 році буде відчуває нестачу у власних обігових коштах , в результаті чого залишається не покритим цілий ряд витрат.

 

Аналіз співвідношень тарифів на послуги по захороненню ТПВ по ТОВ "Десна-2"  за 2015 та 2017 роки

Статті затрат

Аналіз співвідношення калькуляції 2015 року

та калькуляції 2017 року

Калькуляція  2015 року

Калькуляція на 2017 рік

 

 

Рівень витрат, всього:

Рівень витрат

Рівень витрат, всього:

Рівень витрат

тис.грн

на 1 тн., грн.

тис.грн

на 1 тн., грн.

 

 

 

 

І. Обсяг послуг (тис.тон)

49411,200

х

44728,750

х

ІІ. Затрати :

 

 

 

 

Матеріали, тех. Обслуговування вагів, шини автомобільні

6692,00

0,14

-

-

ПММ

1239727,01

25,09

1275030,17

28,51

Електроенергія

31976,00

0,65

42783,84

0,96

Екологічний збір

469900,51

9,51

603838,13

13,50

Оренда землі

297455,42

6,02

315371,65

7,05

Земельні роботи по улаштуванню котловану, доставка ґрунту для рекультивації звалища

651000,00

13,17

225000,00

5,03

Ремонт основних засобів

35733,00

0,72

165161,80

3,69

Амортизація

47767,00

0,97

47421,82

1,06

Профілактичні санітарні заходи

24739,00

0,50

8100,57

0,18

Оплата праці основних працівників

643575,00

13,02

788723,08

17,63

Відрахування на соціальні заходи

237608,25

4,81

173519,08

3,88

Загальновиробничі витрати

323015,39

6,53

360239,74

8,05

Адміністративні витрати

262057,36

5,30

456030,18

10,20

Всього виробнича собівартість

4271245,94

86,43

4461220,06

99,74

Капітальні вкладення

491147,33

9,94

223061,00

4,99

Єдиний податок

198433,05

4,02

246541,11

5,51

Всього затрат:

4960826,32

100,39

4930822,17

110,24

 

 

 

          Таким чином плановий тариф по захороненню твердих побутових відходів на 2017 рік збільшується по відношенню до тарифу 2015 року (погодженого Сесією  Рожівської   сільської  ради  від   27 березня 2015 року № 881  55-VІ) на 9,8 %.

           Згідно з Законом України «Про житлово – комунальні послуги» від 24 червня 2007 року       № 1875 – ІV, пунктів 4,5,6,8 ст.31 цього Закону не допускається затвердження цін ( тарифів ) нижчих від розміру економічно – обґрунтованих витрат без відшкодування з бюджету.

 

Очікувані результати від введення в дію з 01 квітня 2017 року нової ціни на послуги із захоронення твердих побутових відходів

1.     Забезпечення виконання вимог Закону України «Про житлово – комунальні послуги» від 24.06.2004 року № 1875-ІV.

2.     Покращення якості виконання робіт згідно з технологією захоронення ТПВ.

3.     Забезпечення  повного відшкодування  вартості виконання даних робіт по захороненню ТПВ.

4.     Забезпечення своєчасного нарахування та виплати заробітної плати, а також своєчасної сплати податків.

5.     Можливість сплати екологічного збору за забруднення навколишнього середовища.

6.     Можливість сплати орендної плати за землю.

7.     Забезпечення дотримання безпечного екологічного стану навколишнього середовища.

8.     Дотримання всіх санітарно – епідеміологічних норм експлуатації полігону.

9.     Безперебійне приймання і захоронення ТПВ.

10.  Можливість капітальних вкладень в технологію захоронення ТПВ.

11.  Продовження строку експлуатації полігону сміттєзвалища за рахунок поступового скорочення прийняття ТПВ.

 

         Зауваження та пропозиції просимо надсилати на нашу електронну адресу: desna2@i.ua на протязі 14 календарних днів з дня публікації.

«ЗАХИСТИМО ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ СЕБЕ ТА ТИХ ХТО ПОРУЧ»

опубліковано 17 бер. 2017 р., 05:15 Інформаційно-довідковий центр


   За останніми статистичними даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я (ВООЗ) – туберкульоз на сьогоднішній день є найпоширенішою інфекцією в усьому світі, яка забирає людські життя набагато частіше, ніж яке-небудь інше інфекційне захворювання.

   Туберкульоз - це хронічне інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерія, яка була відкрита Робертом Кохом у далекому 1882 році і з тих пір отримала назву "паличка Коха". Даний вид бактерій дуже стійкий до різних впливів і в змозі зберігати життєздатність на різних предметах до півроку, а після первинного зараження захворювання може розвинутися через роки, а в деяких випадках і десятиліття. Тому якщо дане захворювання виявлено у дітей, або осіб раннього віку, то це означає, що інфекція потрапила в організм під час вагітності. А якщо на туберкульоз захворіла літня людина, то можна, з великою часткою ймовірності стверджувати, що інфекція потрапила в його організм ще в підлітковому віці і в слідстві вікового зниження імунітету активізувалася.

   Найпоширенішим вважається туберкульоз органів дихання.

   Рідше зустрічається туберкульоз лімфатичних вузлів, очей, органів сечостатевої системи, кісток і суглобів.

    Причини захворювання 
    Зараження туберкульозом головним чином відбувається повітряно-крапельним шляхом внаслідок безпосереднього контакту з хворим туберкульозом легенів людиною. Також можна туберкульозом можна заразитися вживаючи молоко від хворої на туберкульоз корови, яке не пройшло термічну обробку. Основними причинами, які сприяють захворюванню на туберкульоз є: неповноцінне неправильне харчування, ослаблений імунітет, фізичне або нервове виснаження організму, наркоманія, тютюнопаління, ВІЛ-інфекція

   Ознаки і симптоми туберкульозу 
   При появі перелічених ознак слід негайно звернутися до лікаря: 
  - Проява загальної слабкості і не замітна раніше швидка стомлюваність;
  - Підвищене потовиділення у верхній частині тулуба;
  - Втрата ваги з-за зниження або повної відсутності апетиту;
  - Підвищення температури тіла до 37 і більше градусів без видимої на те причини, що триває понад тиждень;
  - Гарячковий блиск в очах;
  - Покашлювання або кашель, з обов'язковим виділенням харкотиння, часто з кров'ю

   Лікування
   Лікування туберкульозу обов'язково має бути комплексним. Медична терапія є основним компонентом лікування туберкульозу і при її проведенні велике значення має правильний підбір комбінації антибактеріальних препаратів, їх кратність, оптимальна добова доза, тривалість лікування та спосіб введення.

   Найбільш ефективно туберкульоз лікується при його виявленні на ранніх стадіях, однак навіть у цьому випадку повне одужання настає не раніше ніж через рік, але найчастіше це займає близько двох-трьох і більше.

   У тих випадках, коли при стандартному консервативного лікування не вдається досягти виздоровлення - доводиться вдаватися до оперативного втручання, в результаті якого частково або навіть повністю може бути видалене від одного до декількох легеневих сегментів.

   Важливе значення у лікуванні хворого на туберкульоз відіграє правильне харчування і суворе дотримання режиму. Повний спокій приписується тільки у випадку тяжкого стану пацієнта при кровохарканнях або після операції, тому більшість пацієнтів згідно режиму займаються лікувальною фізкультурою. Харчування хворого на туберкульоз повинно містити велику кількість білка і вітамінів та бути висококалорійним.

   У висновку хочеться акцентувати увагу на тому, що завдяки обов'язковим щепленням БЦЖ - у разі інфікування, дане захворювання протікає в більш м'якій формі.

   За статистикою, захворюваність на туберкульоз серед нещеплених людей до десяти разів вище, ніж серед тих, що пройшли вакцинацію.

   Товариство Червоного Хреста України, сприяючи державі у боротьбі з туберкульозом, здійснює діяльність у сфері різних національних та регіональних програм, які направлені на зменшення захворюваності та смертності населення від туберкульозу.

   Сьогодні дуже важливо надавати підтримку тим категоріям громадян, у яких немає коштів для оплати профілактики та лікування цього інфекційного захворювання, для ведення ними здорового та повноцінного способу життя.

   Багато чого залежить від нас самих, тому особливого значення набуває активізація інформаційно – пропагандистської роботи серед широкого загалу населення, особливо серед дітей та молоді задля лікування та профілактики туберкульозу.

    З цією метою Броварська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України в рамках Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом спільно з Броварською центральною районною лікарнею на Майдані Свободи в місті Бровари, 24 березня 2017 року, з 10.00 години до 14.00 години проводить інформаційно - просвітницький захід на тему - «ЗАХИСТИМО ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ СЕБЕ ТА ТИХ ХТО ПОРУЧ», під час якого можна буде пройти флюорографічне обстеження у пересувному автомобілі флюорографі.

   Важливо пам’ятати, що лікування туберкульозу проводиться, щоб вилікувати хворого і запобігти подальшому поширенню хвороби.»


Річний звіт народного депутата України Павла Різаненка

опубліковано 27 лют. 2017 р., 05:52 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 лют. 2017 р., 06:25 ]

    У п’ятницю, 3 березня, о 14.00 у Броварській райдержадміністрації (вул. Гагаріна, 15) відбудеться публічне звітування народного депутата України від 97-го виборчого округу Павла Різаненка.
Захід пройде в рамках Програми USAID РАДА (Програма РАДА) за сприяння Фонду Східна Європа. У заході візьме участь експерт Програми USAID РАДА Євген Радченко, який порівняє і оцінить результати нардепа із діяльністю інших депутатів-мажоритарників Київської області.
    Запрошуємо представників ЗМІ, голів сільських рад, актив громади та усіх бажаючих долучитися до заходу.

1-10 of 254