Інформацію про рух громадського транспорту Броварського району тепер можна відслідковувати в онлайні на сайті EasyWay

опубліковано 15 серп. 2018 р., 23:39 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 серп. 2018 р., 06:42 ]
   На платформі проекту EasyWay стали доступні дані наземного приміського громадського транспорту Броварського району. На даний момент в онлайн-режимі можна відслідкувати інформацію по 5 маршрутам.

До запуску в Броварському районі, проекту EasyWay вже працюєв іншихрегіонах України.

Знайти вичерпний перелік приміських маршрутів, що не виходять за межі Броварського району та інформацію про них онлайн можна за посиланням: https://www.eway.in.ua/ru/cities/brovary.

Також мобільні додатки EasyWay вже адаптовані для відображення даних, тож кожен користувач мобільних телефонів на базі iOS та Android має можливість отримувати інформацію онлайн.

На платформі проекту EasyWay можливо також, впровадити доступдо GPS даних наземного громадського транспорту.