«Лікар для кожної сім’ї»

опубліковано 14 трав. 2018 р., 05:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 трав. 2018 р., 06:54 ]

Нагадуємо!!! З квітня 2018 року триває кампанія з підписання декларацій про вибір лікарів з надання первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім’ї».

Для чого підписувати декларацію з лікарем?
  - Обрати свого лікаря — значить підписати декларацію про вибір лікаря — сімейного лікаря/терапевта/педіатра
  - Таким чином ви повідомляєте державі та НСЗУ, що будете обслуговуватися саме у цього лікаря. І з початком реформи у вашому закладі НСЗУ спрямує гроші у медзаклад, де працює ваш лікар.

Інструкція «Як підписати декларацію з лікарем?»
   КРОК 1: Оберіть за вашими особистими критеріями заклад чи лікаря. Ви можете скористатися порадами знайомих. Або відвідати найближчі заклади та дізнатися про лікарів там.
   КРОК 2: Перевірте, чи вже можна підписати декларацію у вибраному закладі. Вам у цьому допоможе наліпка «Тут можна обрати свого лікаря».
   КРОК 3: Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини.
   КРОК 4: Зверніться у реєстратуру медзакладу та повідомте, що хочете підписати декларацію.
   КРОК 5: Уповноважений працівник медзакладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе ваші дані в електронну систему.
На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу.
   КРОК 6: З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані вірні. Якщо потрібно — працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз.
   Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один — ви забираєте з собою, інший лишається у закладі.
   КРОК 7: Працівник закладу підтверджує вашу декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.

Комунальним некомерційним підприємством Броварської районної ради
«Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»