На Київщині СБУ припинила діяльність нарколабораторії

опубліковано 13 бер. 2018 р., 07:21 Інформаційно-довідковий центр
   Співробітники Служби безпеки України припинили на Київщині діяльність нарколабораторії з виробництва синтетичних наркотиків та психотропних речовин.

Оперативники спецслужби встановили, що лабораторія із виготовлення метадону та амфетаміну діяла на території колишнього підприємства з переробки деревини, що знаходиться в одному з сіл Вишгородського району Київської області. Ділки облаштували виробництво у спеціально побудованому бункері площею майже сто сорок квадратних метрів на глибині чотири метри.

Під час обшуків приміщення лабораторії правоохоронці виявили майже один кілограм метадону, півкілограма амфетаміну, п’ятсот рослин «коки», які зловмисники планували використати для синтезу у виготовленні кокаїну. Співробітники СБ України вилучили зброю – автоматичний пістолет «Стєчкіна», пістолет-кулемет Дегтярьова, два автомати Калашникова, підствольний гранатомет, сімнадцять гранат «ВОГ» та «РГД», протитанкову міну із запалом та двісті набоїв різного калібру.

Правоохоронці затримали на місці «виробництва» одного із зловмисників – мешканця Київської області ‒ згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У рамках відкритого кримінального провадження затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину.

Під час досудового слідства встановлюються інші особи, причетні до протиправної діяльності.

Викриття нарколабораторії проводилось спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури Києва.