ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посади керівників закладів культури, заснованих Броварською районною радою

опубліковано 24 лист. 2017 р., 06:12 Інформаційно-довідковий центр
   Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», Броварська районна рада Київської області оголошує конкурс на посади керівників комунальних закладів у сфері культури:
   - директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури»;
   - директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система»;
   - директора комунального закладу Броварської районної ради «Дитяча школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».

Документи по кандидатам до складу конкурсної комісії від трудових колективів комунальних закладів та громадських організацій у сфері культури приймаються протягом 14 календарних днів починаючи з 24 листопада 2017 року.

Документи на учать у конкурсі на посади керівників закладів культури приймаються протягом 30 календарних днів починаючи з 24 листопада 2017 року.

Конкурсний добір починається 26 грудня 2017 року та закінчується не пізніше 12 січня 2018 року.

Умови проведення конкурсу

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладів культури на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:
   - визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;
   - мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
   - є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради).

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:
   - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”;
   - автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
   - копію паспорта, копії документів про вищу освіту;
   - два рекомендаційних листи довільної форми;
   - мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net з поміткою ,Документи на участь у конкурсі".

Контактний телефон: 5-50-65 (відділ комунального майна районної ради).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:
   - вища освіта;
   - стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
   - володіння державною мовою;
   - здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладів культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період розміщується на офіційному сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює відомості про кандидатів на сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.