ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду керівника закладу культури, заснованого Броварською районною радою

опубліковано 27 груд. 2018 р., 03:19 Інформаційно-довідковий центр
   Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про культуру", Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів", Броварська районна рада Київської області оголошує конкурс на посаду керівника комунального закладу у сфері культури:
   - директора комунального закладу Броварської районної ради "Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)".

Документи по кандидатам до складу конкурсної комісії від трудового колективу комунального закладу та громадських організацій у сфері культури приймаються протягом 14 календарних днів, починаючи з 28 грудня 2018 року.

Документи на учать у конкурсі на посаду керівника закладу культури приймаються протягом 30 календарних днів, починаючи з 28 грудня 2018 року.

Конкурсний добір починається 27 січня 2019 року та закінчується не пізніше 25 лютого 2019 року.

Умови проведення конкурсу:
   Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість та публічність.
   Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.
   До участі в конкурсі не допускаються особи, які:
   - визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;
   - мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
   - є близькими особами або членами сім’ї керівника органу, що здійснює управління закладом (Броварської районної ради).

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі.
   Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:
   - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”;
   - автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
   - копію паспорта, копії документів про вищу освіту;
   - два рекомендаційних листи довільної форми;
   - мотиваційний лист довільної форми.
   Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.
   Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Броварської районної ради: вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київська обл., 07400 та на електронну пошту Броварської районної ради: brovari_region@bigmir.net з поміткою "документи на участь у конкурсі".

Контактний телефон: 5-50-65 (відділ комунального майна районної ради).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі в конкурсі:
   - вища освіта;
   - стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
   - володіння державною мовою;
   - здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація про умови оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період розміщується на офіційному сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі районна рада оприлюднює відомості про кандидатів на сайті районної ради www.brovrayrada.gov.ua.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту районної ради, які передаються конкурсній комісії.