"Олекса-плюс" - має почесне звання «Зразковий художній колектив»

опубліковано 10 жовт. 2018 р., 22:58 Інформаційно-довідковий центр
   При КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО плідно працює зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Олекса-плюс».

Цей колектив є своєрідною «візитною карткою» танцювального життя району. Вони постійні учасники всіх культурно-мистецьких заходів, тривалий час успішно представляють творчість Броварщини на районних, обласних фестивалях хореографічного мистецтва, є призерами районних, регіональних, обласних, міжнародних фестивалів та оглядів-конкурсів хореографічного жанру, а також ведуть активну концертну діяльність .

За високий художній рівень виконавської майстерності, активну участь у справі поширення надбань національної культури, значні досягнення на міському, регіональному та всеукраїнському рівнях ансамбль підтвердив почесне звання «Зразковий художній колектив», що підтверджує наказ Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року №1035 «Про присвоєння, підтвердження, позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив».

Вітаємо зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Олекса-плюс» та зичимо нових творчих злетів!
 Директор КЗ БРР «Броварський районний центр
дитячої та юнацької творчості»
Куць Тетяна Григорівна