Пенсійний фонд Київської області інформує:

опубліковано 24 квіт. 2020 р., 04:16 Інформаційно-довідковий центр

23 квітня Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області спрямувало на виплату одноразової грошової допомоги понад 4️⃣8️⃣0️⃣ мільйонів гривень.

299,5 тисячам пенсіонерів, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня.
182,5 тисячам пенсіонерів, які отримують пенсії через пошту, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів. У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року, щоб кожен з пенсіонерів, які мають право на таку виплату, отримав належні кошти.
🔔 У разі виникнення питань у пенсіонерів Київської області, зокрема, щодо права на виплату 1000 гривень, просимо звертатися до Пенсійного фонду дистанційно:
🔹 через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua
🔹 надсилати електронні звернення через інформаційну сторінку за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/ko/81-elektronne-zvernennya/ або на електронну адресу gu@ko.pfu.gov.ua.
🔹 телефонувати на номери «гарячих» телефонних ліній сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, що вказані за посиланням:
https://www.pfu.gov.ua/…/golovne-upravlinnya-pensijnogo-fo…/

🔰 Бережіть себе - збережете Україну!

Світлина від Пенсійний фонд Київської області.
Comments