Підвищення громадянської активності лідерів Броварщини

опубліковано 6 лист. 2018 р., 23:50 Інформаційно-довідковий центр
   На сьогоднішній день одним із актуальних питань освіти є створення умов для самореалізації учнівської молоді, залучення її до участі в прийнятті можливих рішень. Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно Так, КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО 2 листопада 2018 року в приміщенні Центру муніципального управління і розвитку місцевого самоврядування було проведено звітно-виборну конференцію органу учнівського самоврядування. Захід був доброю нагодою зібратися всім разом, представити свої проекти, напрацювання, обговорити цікаві ідеї, можливості їх втілення.

Участь у заході приймали учні та їхні координатори. Цікавими та насиченими були презентації лідерів Великодимерського НВО, Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст., ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст., Зазимського ЗЗСО та Світильнянського НВК. В рамках зазначеного заходу відбулися вибори лідера учнівського самоврядування. Кандидати виступали зі своєю передвиборчою програмою, планом дій на найближчий час. Кожен з них хотів переконати присутніх в тому, що саме він зможе зробити життя учнівської спільноти більш демократичним, цікавим і змістовним. Вибори пройшли дуже активно і цікаво, тож за підсумками голосування головою учнівського самоврядування Броварського району став Чуняк Данило, учень ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ця зустріч лідерів шкільних колективів району сприятиме розвитку учнівського самоврядування як активної форми громадського виховання, формуванню позитивного іміджу лідерів учнівського самоврядування, стимулюванню їх діяльності, підтримки і заохочення.

А ми вітаємо голову учнівського самоврядування Броварського району Чуняка Данила з перемогою. Бажаємо йому креативності, ініціативності, успіхів та плідної роботи.
Директор КЗ «Броварський районний
центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО