УВАГА!

опубліковано 22 лист. 2018 р., 03:30 Інформаційно-довідковий центр
   Броварська місцева прокуратура Київської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків, в тому числі розісланих у месенджері VIBER та інших нібито від імені керівництва місцевої прокуратури з вимогою або проханням до фізичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності про надання чи позику коштів.

Такі вимоги від імені посадових осіб органів прокуратури не вперше цьогоріч задля власної наживи у шахрайський спосіб пред’являють особи, які знаходяться на тимчасово непідконтрольній Україні території Донецької чи Луганської областей, а також громадяни, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Прокурори застерігають – в жодному разі не надсилати і не передавати коштів шахраям та обов’язково звертатися із заявами про відомі їм факти таких дій у правоохоронні органи.

Наразі місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом шахрайства та розпочато досудове розслідування.