Новини‎ > ‎

Повінь – 2013. Тренувальні заходи у школі с.Літки

опубліковано 5 квіт. 2013 р., 05:18 Інформаційно-довідковий центр
    Цьогоріч очікується непроста повенева обстановка, максимальні рівні води в басейнах річок можуть бути близькими до середніх багаторічних значень.
    Це зумовить часткові підтоплення та оточення водою понижених прирічкових населених пунктів. Село Літки знаходиться на березі р. Десна.
    По всіх класах були проведені бесід, щодо дій при повені. Кожен учень отримав пам’ятку.
    Заздалегідь було проведено тренування на випадок надзвичайної ситуації «Повінь». У день евакуації до школи завітали заступник голови Броварської РДА Прянішнікова К.В. та начальник відділу освіти Броварської РДА Ткачук В.В.

5 квітня 2013 р.

    У школі був розроблений план виведення учнів зі школи. Сільський голова с. Літочки Дасік Ю.В. виділив автобус, щоб навчання були наближені до дійсності.
    Після виведення учнів зі школи, до всіх учасників навчально-виховного процесу звернулася директор школи Самойленко-Граждан Г.В. «Насамперед, метою таких тренувань є вдосконалення теоретичних і практичних навичок усього керівного складу навчального закладу, сил та засобів цивільного захисту.», наголосила Ганна Василівна. Окрім цього, була відпрацьована система оповіщення, вона в подібних ситуаціях відіграє дуже важливу, якщо не основну роль.
    Проведення таких попереджувальних протипаводкових заходів дозволяє усім учасникам навчально-виховного процесу убезпечитись від руйнівної дії води.
Comments